Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ceny lpg na naszych stacjach


Gość kazek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mały OT...Jak czytam Wasze wypowiedzi na temat cen LPG to aż mnie ściska, że nie mogę teraz wsiąść w auto i pojechać za prawie darmo na wycieczkę dookoła Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimier, Hehe ja ostatnio bylem na helu 29zl za 196km:D (W maju wycieczka wegry, czechy, slowacja) Zatankowac do pelna za 52zl - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki_Wawa

A ja polecam stacje z LPG w ciagu alej jerozlimskich na wysokosci makro,jadac od strony wawy w strone pruszkowa skrecamy na rondzie w lewo i jedziemy jak do leclerc'a, gazik maja po 1,45 zl. Jakos paliwa jest dobra,przebiegi robie identyczne jak na gazie z shella a kolejki taksowkarzy mowia wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam stacje z LPG w ciagu alej jerozlimskich na wysokosci makro,jadac od strony wawy w strone pruszkowa skrecamy na rondzie w lewo i jedziemy jak do leclerc'a, gazik maja po 1,45 zl. Jakos paliwa jest dobra,przebiegi robie identyczne jak na gazie z shella a kolejki taksowkarzy mowia wszystko.

 

Również 1.45 Warszawa ulica Śląska (odchodzi od Popularnej). Stacja WASBRUK.

Również nie stwierdziłem zwiększonego spalania czy jakiegokolwiek pogorszenia osiągów.

Co do kolejek to nie wiem jak jest bo zazwyczaj tankuję w bardzo wczesnych godzinach porannych.

 

P.S. a czy kolegi Prima to nie stoi czasem na parkingu PTC pod OOP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

LPG na stacji Carrefour przy Kolumnyw Łodzi : 1,39 PLN :D juz 2 razy tankowałem i jakość ok. Choć na STATOIL gdzie zawsze tankuje troche wydaje się elastyczniej ale juz 1,75 PLN:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heh, a na moje ulubionej warszawskiej stacji (Jutrzenki, obok Leclerc'a) w Warszawie, ciągle 1.45 ;-) Gazik miodzio sprawdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio to podrożał gaz i to nieźle. Kurcze %-owo to można powiedzieć że o 20% i w zasadzie o 20% mniej sie przejeżdza za taka samą kwotę. Aż odchudziłem stopę i sandałki zakłądam, żebym mocno nie deptał:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...