Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wskazania rezerwy paliwa


Gość notek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie - lusterko mi się na dziurach trzęsie (to wewnętrzne) - komuś też? :mrgreen:

 

Tylko usterko? Na wrocławskich dziurach wszystko się trzęsie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą... oszczędny chłop jesteś :lol: U mnie aktualnie jak byk stoi 9,9 l/100 km - no ale dużo było w korkach, z klimą a i buty mam ten tego.. no... śpieszy mi się zawsze. :D

A tak na marginesie - lusterko mi się na dziurach trzęsie (to wewnętrzne) - komuś też? :mrgreen:

 

No właśnie, coś za oszczędny :) Muszę sobie kiedyś obliczyć samemu średnie spalanie tylko nigdy nie pamiętam, żeby zapisać przejechany dystans przy tankowaniu :)

 

A co lusterka to może nie tyle się trzęsie co raczej drży przy niskim zakresie obrotów (tak koło 2tys)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
A co lusterka to może nie tyle się trzęsie co raczej drży przy niskim zakresie obrotów (tak koło 2tys)
w serenie tez sie trzesie :D a najczesciej jak sie jedzie tak > 100 km/h ;p dlatego ze lusterka sa ogromne : O na autostradzie najbardziej nimi narywalo :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... pozostaje mi... reklamacja. :(

 

I jak tam Twoja walka z Nissanem? Bo ja jedną batalię na razie wygrałem. W sumie po dwóch miesiącach mam w końcu sprawne poduchy (a przynajmniej taką mogę mieć nadzieję, bo pewności to nigdy) i sprawa z kontrolkami poduszki/niezapiętych pasów, też jest juz załatwiona. Oczywiscie zostałem "umieszczony" na tablicy "tych klientów nie obsługujemy", ponieważ tylko chciałem mieć nowe sprawne auto...

 

Dokąd ten świat zmierza... :twisted:

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to nie jest skandal, że w nowym aucie trzeba cokolwiek demontować, a tym bardziej bak??? Niedługo dojdzie do tego, że bez serwisanta nie będzie się można nigdzie ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aut idealnych :D

 

Szkoda tylko, że kosztują jakby były idealne :razz:

 

Czy przy kupnie mówili Ci w żeby przyjechać na mały przegląd po 5 tys. km? Tak, żeby sprawdzić, czy wszystko OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aut idealnych :D

 

Szkoda tylko, że kosztują jakby były idealne :razz:

 

Czy przy kupnie mówili Ci w żeby przyjechać na mały przegląd po 5 tys. km? Tak, żeby sprawdzić, czy wszystko OK?

 

Nie.

Mimo że ja nie mam przeglądów jak Ty, tylko rzadziej (2 lata/30.000 km) to nic takiego nie ma ani nie mówili).

Jechać nie zaszkodzi... pytanie czy cokolwiek da - a olej też każą Ci wtedy zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiem dokładnie, bo to za 2,5 tys km dopiero będzie :) Mówił facet, żeby podjechać, to zerkną czy wszystko OK. O wymianie oleju nie było mowy. Tylko nie wiem, czy taki przegląd to jest ich "dobra wola" czy jednak powinno się zrobić. Bo wolałbym ich na razie nie oglądać :twisted:

 

A może lopez się wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiem dokładnie, bo to za 2,5 tys km dopiero będzie :) Mówił facet, żeby podjechać, to zerkną czy wszystko OK. O wymianie oleju nie było mowy. Tylko nie wiem, czy taki przegląd to jest ich "dobra wola" czy jednak powinno się zrobić. Bo wolałbym ich na razie nie oglądać :twisted:

 

A może lopez się wypowie?

 

A pisze Ci w książce serwisowej cokolwiek o takim przeglądzie? Nie?.... no to już wiesz, że nie trzeba. :D

Inna sprawa, że jeśli Cię za to nie mają ochoty dodatkowo skasować, to ja bym pojechał.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko była o tym mowa na samym początku, a teraz mnienie lubią, więc pewnie by mnie z chęcią skasowali i to podwójnie ;) Zerknę jeszcze dokładniej w papiery i ew. będę się martwił potem.

 

Natomiast dzisiaj otrzymałem pisemko od Nissana z Budapesztu, w odpowiedzi na mojego emaila do nich, że to skandal, żeby sprowadzenie części trwało miesiąc. Cytat:

...Jest nam bardzo przykro z powodu przedłużającej się naprawy, spowodowanej przede wszystkim długim okresem oczekiwania na części zamienne. Było to spowodowane chwilowym brakiem tychże części w centralnym magazynie Nissana, za co bardzo Pana przepraszamy.

Niemniej jednak, Dealer dołożył wszelkich starań, aby skutecznie naprawić Pana samochód. Zostanie on naprawiony zgodnie z technologią naprawczą określoną przez producenta oraz przy użyciu nowych, oryginalnych części NISSAN...

Ha ha ha! Technologia naprawcza technologią naprawczą, a ja widzę, że nad nogami pasażera zwisają jakieś kable... znów będę musiał do nich pojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze widzę, że nie wiesz jak to jest u nas PL: jedno zrobione, drugie sp.e.dolone :lol: :roll:

U mnie montując spojler, porysowali klapę. Montując nakładki na klamkę - porysowali drzwi... ech..... :shock:

Żeby nie było - ja potem wszystko bardzo uprzejmie, acz bardzo stanowczo egzekwuję, ale... wcale mi to humoru jakoś nie poprawia to jeżdżenie do nich. :roll:

A z tym bakiem u mnie to zobaczymy.... już widzę, że "zagięcie pływaka" to będzie, że przyjdzie pewnikiem majster po 3 godzinach pracy (w tym kawie, śniadaniu, obiedzie i 2 innych autach) i wrzaśnie, że "Paaaanieeee...., tam nie ma przeca pływaka" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o temat nowych aut, to rzeczywiście jest to dla mnie zderzenie się z rzeczywistością. I pewnie się powtórzę, ale nie dziwię się, że sprzedaż nowych samochodów maleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
I pewnie się powtórzę, ale nie dziwię się, że sprzedaż nowych samochodów maleje...
tez sie nie dziwe ja nie mam zadnych problemow z 8 letnim zadbanym autkiem a wy macie z nowymi lol zalosne napawde:) niby naszpikowane technika a jednak zawodzi ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie się powtórzę, ale nie dziwię się, że sprzedaż nowych samochodów maleje...
tez sie nie dziwe ja nie mam zadnych problemow z 8 letnim zadbanym autkiem a wy macie z nowymi lol zalosne napawde:) niby naszpikowane technika a jednak zawodzi ;x

 

Primo - w 8-letnim aucie dużo więcej rzeczy się wybacza, nie widzi lub nie przeszkadza. W nowym można pomarudzić. :lol:

Secundo - im starsze auto tym mniej skomplikowane: mniej udogodnień, mniej jakichś tam wygód lub "wygód" ale mniej rzeczy potencjalnie do zepsucia się.

Słyszał ktoś kiedyś, żeby komputer pokładowy nawalił w Cinquecento? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Słyszał ktoś kiedyś, żeby komputer pokładowy nawalił w Cinquecento?
buehehe w czinkolu nawala wszytko imo :D ale komornik nie powiadamia usera ze nie ma paliwa przy 9L paliwa w zbiorniku :P i nie wisza kable nad nogami pasazera:D:D:D:D :> daje glowe ze moja serenka jest w lepszym stanie niz wasze noty (czy jak to sie odmienia:P) bueheheh :D :>

 

Primo - w 8-letnim aucie dużo więcej rzeczy się wybacza, nie widzi lub nie przeszkadza
ja widze wszystko i wszytko mui dzialac bo inaczej to nie spie po nocach :D taki jestem:D hyhyhy

 

//BTW ile ma kucykow silnik w nocie 1.6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś kiedyś, żeby komputer pokładowy nawalił w Cinquecento?
buehehe w czinkolu nawala wszytko imo :D ale komornik nie powiadamia usera ze nie ma paliwa przy 9L paliwa w zbiorniku :P i nie wisza kable nad nogami pasazera:D:D:D:D :> daje glowe ze moja serenka jest w lepszym stanie niz wasze noty (czy jak to sie odmienia:P) bueheheh :D :>

 

Primo - w 8-letnim aucie dużo więcej rzeczy się wybacza, nie widzi lub nie przeszkadza
ja widze wszystko i wszytko mui dzialac bo inaczej to nie spie po nocach :D taki jestem:D hyhyhy

 

//BTW ile ma kucykow silnik w nocie 1.6 ?

 

Błąd - komornik powiadamia już przy ok. 14 litrach. :lol::P

Co do Twojego autka... widocznie jesteś bogaty: my tutaj, biedny lud pracujący, skazani na nowe Notki jesteśmy.... :mrgreen:

1.6 ma 110 KM ze zmiennymi fazami kopyt. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
1.6 ma 110 KM ze zmiennymi fazami kopyt.
ojc to ladnie :) jak na tyle co waz (a wazy tyle co maluch zapewne:D)
my tutaj, biedny lud pracujący, skazani na nowe Notki jesteśmy....
bueheheh ja tam biedny 100den jestem a serenke kupilem za 200 euro ;x czy jakos tak :D wiesz "promocja" byla :D:D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 ma 110 KM ze zmiennymi fazami kopyt.
ojc to ladnie :) jak na tyle co waz (a wazy tyle co maluch zapewne:D)
my tutaj, biedny lud pracujący, skazani na nowe Notki jesteśmy....
bueheheh ja tam biedny 100den jestem a serenke kupilem za 200 euro ;x czy jakos tak :D wiesz "promocja" byla :D:D:D:D:D

 

...no to sam widzisz: bogacz 200 EUR wydał, a Notki za darmo, za podpis rozdają. :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
...no to sam widzisz: bogacz 200 EUR wydał, a Notki za darmo, za podpis rozdają.
a ja myslame ze za dobre sprawowani :D bueheheh :D al jak widze ot opisujecie ze to problematyczn autko szczegolnie jezeli chodzi o komputer :) moze on chodzi na XP ?:D albo na windzie 98 ze tak na niego nazekacie?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to sam widzisz: bogacz 200 EUR wydał, a Notki za darmo, za podpis rozdają.
a ja myslame ze za dobre sprawowani :D bueheheh :D al jak widze ot opisujecie ze to problematyczn autko szczegolnie jezeli chodzi o komputer :) moze on chodzi na XP ?:D albo na windzie 98 ze tak na niego nazekacie?:P

 

na Linuxie - ale stery ma z Windy, i stąd cały problem :lol: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...