Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Szarpanie i nierówne obroty


Gość TomaszD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A sprawdzałeś w ogóle przepływkę najpierw, zaglądałeś pod tą blaszkę na przepustnicy, poprawiałeś luty?

 

Oczywiście że może to być przepływomierz. Może też to być dużo innych rzeczy. Ale najpierw robi się to co tanie, to co może każdy kto zna się choć ciut na lutowaniu, sąsiad, teść, ktokolwiek. A później szukać dalej.

Usterka na tyle popularna, że grzechem jest choć dla zasady nie zacząć od niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierz zrobiony nic nie pomogło 

Doradzają mi czujnik położenia wału ? 

nie wiem co dalej robić 

Jak podłączę do kompa coś wykaże ? 

Pozdrawiam 

EDIT

Małe pytanie wie ktoś jaki mam rodzaj czujnika położenia wału byłem w hurtowni i stwierdzili że do mojej micry są 2 rodzaje 

Moja MICRA to K11 po lifcie 99 rok 1.0 silnik 40 kw Dzięki pozdrawiam 

sory za pytania ale jestem zielony z mechaniki pojazdowej 

Edytowane przez Jamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś - do Twojej mogą być dwa rodzaje. Więc najpewniej będzie jak go wykręcisz i podjedziesz do sklepu z tym czujnikiem. Ty nie wiesz co masz w swoim silniku, to skąd my mamy wiedzieć?

W K11 są różne "klocki" - różne wahacze, różne tuleje wahaczy, różne czujniki wstecznego itd. - a niby do tego samochodu i nawet po VIN-ie, a różnice są.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odkopię temat. Otóż moja micra normalnie pali  na benzyncena zimnym a potem jak ruszam powyżej 2  tys obrotów jak by ja coś za zderzak trzymalo. Jak sie rozgzreje wypadaja zapłon, auto na benzynie wogole nei chce ciagnać. mam instalke II gen w niej i na gazie silnik pracuje idealnie. To winha przeplywomierza czy pompy paliwa ? Dolalem paliwa do baku dzis nic to nie pomogło. Przeplywomierz kiedyś juz wymienialem ale  to było ok 250 kkm temu...

Edytowane przez Pawcior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...