Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaka turbina do micra k10


Gość Maryn87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie dawno mnie tu nie było jednak projekt nie umarł :) i micrus nadal śmiga :)

ostatnie mody jakie znalazły sie pod maską to przepustnica fi 60, czujnik TPS, elektronika do Gazu AL 700 oraz zmodernizowany BLOS (dołączony silnik krokowy )

Aktualne ciśnienie doładowania wynosi 0,5bar :)

Jednak tu się kończą dobre wieści :/ wygląda na to iż moja turbinka kończy swój żywot :/

coraz większe ilości oleju dostają sie do przewodów ssących i autko zaczyna puszczać błękitne obłoczki co bardzo mnie martwi :/

w związku z tym mam do was pytanie czy znacie kogoś kto w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego ewentualnie Wrocławia regeneruje turbinki lub sprzedaje takowe w przystępnych cenach :)

moja turbinka to : 028145701J K03-006/97796

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z okolic wrocławia mam gościa co dla mnie turbiny robi tel do niego poszedł do ciebie na PW.

 

Ps. dogadaj się z nim by przy okazji większą stronę zimną ci wsadził, doładowania nie będziesz musiał podnosić a poczujesz napływ dodatkowej mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Autko narazie jest w trakcie napraw blacharskich :) puźniej będzie czas na lakiernika i regeneracje turbinki wraz z wymianą części tłoczącej na KKK04 :D i zobaczymy co się jeszcze da wycisnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tez chce :D

chociaż filmik krótki, ale jest na co popatrzeć i czego posłuchać ;)

Ale "kopyrajty" do tego filmiku ma Wojtek także czekajcie jak coś wstawi na Forum, bo gwarantuję, że jest na co popatrzeć :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym z chęcią zobaczył :)

 

[ Dodano: Sro 12 Mar, 2008 10:31 ]

a tak w ogóle to jaka przybliżona lub mierzona moc tego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik już jest na wrzucie jednak jest fatalnej jakości :/ niestety nie mam go czym obrobić a move maker z windowsa robi niezłą kaszane :/ no ale zawsze leprze to niż nic FILMIK

 

co do mocy to raczej zbyt imponująco nie wzrosła ale moment obrotowy na pewno :D muszę jeszcze dopieścić parę rzeczy takich jak regeneracja turbinki ponieważ troszkę późno zaczyna tłoczyć no i nic ciągnie do końca obrotów :/ łapie muła powyżej 5500 RPM no i ciągle problem z czasem, dlatego tyle to trwa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nic nie widać :/ i prawie w ogóle jej nie kręciłeś. Czekamy na nowe turbo i nowy filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...