Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Porównanie Pathfindera z innymi samochodami


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szmery bajery?

 

....a która wersję wyposażenia navary wziąłeś ;) ?

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 20:50 ]

woskują klatę

 

ooo... do wosku to twardzielem trzeba być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Murano to samochód dla alfonsów

 

hehe... bałam sie użyć tego słowa.....ale też tak uwazam :)

.........facet w mini cupe to dopiero widok.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murano to samochód dla alfonsów

 

hehe... bałam sie użyć tego słowa.....ale też tak uwazam :)

.........facet w mini cupe to dopiero widok.......

A ja uważam że prawdziwy facet nie potrzebuje samochodu do podkreślenia ( czyt. powiększenia) swojej męskości tylko jeździ tym co mu się podoba lub/i co lubi.

ps. murano też mi się podoba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
kamela26, a to bedzie mi pasowa do zawodu

_________________

 

a to co innego .....może różowy kabriolet ? :D

 

a tak powaznie to murano "jest bezpiecznym" samochodem.... z reguły sie podoba :)

nie to co path ...takiego to albo kochać albo nienawidzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
przy wstecznym automatycznie załącza sie kamera i ustawiają sie lusterka
Kamela nieporozumienie.Ciekawi bylismy czy mozna np w czasie jazdy wlaczyc kamere i miec podglad na droge za autem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Kamela nieporozumienie.Ciekawi bylismy czy mozna np w czasie jazdy wlaczyc kamere i miec podglad na droge za autem?

 

no teraz to mnie zaskoczyłeś... nigdy nie wpadłam na taki pomysł ...tyle jest tych guziczków :D

 

wydaje mi sie, że nie mozna ale.....sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
wydaje mi sie, że nie mozna ale.....sprawdze
Na chlopski rozum to raczej nie mozna ale..kto wie co przyszlo japonco-francuzom do glowy :diabel:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Na chlopski rozum to raczej nie mozna ale..kto wie co przyszlo japonco-francuzom do glowy

 

tak na dobrą sprawe to chyba to nie jest potrzebne... przede mną sami zjeżdzają z drogi a za siebie się juz nie oglądam :) jeden warunek : kierunkowskaz kilometr wcześniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
tak na dobrą sprawe to chyba to nie jest potrzebne...
jasne.No chyba, ze kamera w podczerwieni i na przod a nie na tyl.Takie bajery to jednak w nowych mercach i bmw(u tych drugich w bardzo niefortunnym miejscu zainstalowana-zbyt nisko wyswietlacz)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
Bym mogl teraz cos dopowiedziec czemu wiekszosc z Was jezdzi wielkimi Navarami, a ja małym Sunnym, ale sami sie domyslicie :D
A to słyszałem to... Wiem!!! To ma coś wspólnego z wielkimi stopami, bo wiadomo, że każdy kto ma wielką stopę to ma wielkie... Plaskostopie :D:D:D
Na chlopski rozum to raczej nie mozna ale..kto wie co przyszlo japonco-francuzom do glowy :diabel:
Hmmm... No ja bym stawiał na sushi z żaby :D:D:D ...

 

No skoro jesteśmy w temacie: "Porównanie Pathfindera z innymi samochodami" :D to porównajmy go... np ze Scanią R 164 LA 580 Topline :D. Moc 580 KM, parę tysięcy Nm :D skrzynia półautomatyczna Opticruise, Intarder i Retarder... 2 Łóżka w tym jedno, które ma 90 cm szerokości :) i skóra. Moc ma taka że ciagnie 40 ton jakby ciągnęła tylko 700 kg przyczepkę :D :D :D

A oto kilka fotek, Scanii którą mam własnie zakupić, w czwartek mają mi przysłać papiery leasingowe, wiec trzymajcie kciuki :)

fde85c11868f359a.jpg

6cd516b795b16943.jpg8f6f04b66ae2fa1c.jpg

969857cc39fb62ec.jpgd9441b9ef855331d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
Moc 580 KM, parę tysięcy Nm
stosunkowo malo tych konikow co? :D:D
Moc ma taka że ciagnie 40 ton jakby ciągnęła tylko 700 kg
:diabel2: :diabel2:
..kto wie co przyszlo japonco-francuzom do glowy
No ja bym stawiał na sushi z żaby
-mam wrazenie ze my wlasnie wcinamy te zabe.. :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
andy gordon moc ma wplyw tylko na V max, a przyspieszenie i zdolnosci pociagowe to moment
wiem,wiem.Ostatnie kilka tygodni o niczym innym nie rozmawialismy na tym forum.Tak sobie wiec juz tylko zartuje.Aha i tylko nie mow tego Kameli bo jest innego zdania... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
GregMar z ciekaosci zapytam ile placiles za wycene rzeczoznawcy do leasingu :)

Potem Ci powiem ile ja biore :)

No nie płaciłem jeszcze. Auto, zdaje się, stoi jeszcze w Holandii, zresztą jak dziś dzwonilem do właścicieli firmy, to też oni byli za granicą, dopiero jutro wrócą z Holandii i mają przysłać mi papiery, zaś leasingowac będę prawdopodobnie właśnie w Getin leasing w oddziale w Szczecinie na ul. Wielka Odrzańska 30 , przysłali całkiem ciekawą ofertę i 5% wstępnej opłaty tylko i 12.000 zł wykupu po 48 ratach. A za tą Scanię, życzą sobie całkiem przystępną cenę jak na moje oko, bo 64.900 EURO, rocznik 2003 i tylko 497.000 km przebiegu V8 – 580 KM. W DBK Szczecin chcieli mi wcisnąć Skanię też rocznik 2003, ale 876.000 km przebiegu i V8 – 480 KM za prawie 210.000!!!. A ty tak patrząc na fotki możesz coś więcej powiedzieć? A no i ile bierzesz za wycenę, bo może skorzystam :D

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 01:10 ]

Moc 580 KM, parę tysięcy Nm
stosunkowo malo tych konikow co? :D:D
Hahahaha... :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Tak Volvo i Scania to TOP transportu... Potem dopiero DAF i MAN reszta leży... A Mercedesy faktycznie... Cienkie jak barszcz, jak coś padnie to zima kompletna... Znajomej Mercedes padł na tym wielkim moście w Hamburgu, pełno elektroniki wiec nie było jak go stoczyć nawet... Za samo holowanie wybuliła 25 tyś złotych... Ufffff... Gorrrąco sie robi na samą myśl... Ale dziw nad dziwy... Mercedes - niby topowe auta robi, a w segmencie transportowym takie kichy klepie... :/ . Wiesz Bombel ja liczę, że to auto użytkowane na zachodzie i serwisowane, bo jak ktoś takie auto kupił (cena nowego to coś koło 110 tyś EURO) to musiał o nie dbać i regularnie serwisować. I do tego powinien być już raczej po wymianie opon, wiec moze ten koszt mi na jakiś czas odpadnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
Nie tylko tu :) Jedz do ASO mercedesa to nawet w salonie tylu S klas nie zobaczysz :)
No to jestem cały w zdziwieniu of stóp do moich czech głów :D :D :D No to trochę nieładnie swiadczy o Mercedesie... To faktycznie najlepiej przy AUDI zostać w 17 laetniej Audcy 100 do tej pory jeszcze nic się takiego drasytcznego nie zpsuło, jedynie linki do drzwi poszły i zawieszenie raz było do wymiany, a tak nic poważniejszego niż wymiana uszczelek tu i ówdzie... Nawet ślady rdzy nie ma bo ocynk... Ehhh... Klasa sama w sobie... :D
No ja też mam taką nadzieje. Zastanawia mnie tylko przebieg. Jakis mały. Wychodzi 10 kkm miesiecznie.
Hmmm... Wiesz to moim zdaniem raczej taki optymalny przebieg wychodzi 125.000 na rok... jak by było mniej niz 100.000 to, by było podejżane czy ktoś się licznikiem nie bawił... Ale to jest auto z Holandii tam kierowcy zgodnie z tachem jeżdżą, więc taki przebieg jest jak najbardziej mozliwy, moim zdaniem... Ale wiesz, że zawsze warto sprawdzić... Wychodzi że to było ok 2.600 km tygodniowo, no ja też takie kursy bedę miał prawdopodobnie czyli 2 razy w tygodniu do Hamburga i spowrotem plus coś, jak ładunek powrotny bedzie trzeba gdzieś do Poznania, Gdańska czy Szczecina dowieźć...
A opony?? Nie mow, że nie stac Cie na 2k PLN za sztuke :D
Jasne, Bombel, tyle to ja kieszonkowego na tydzień mam :056: Hehehehe... A tak poważnie, to, to spory wydatek... 2k x 6 opon = 12 tyś... To trzeba 2-3 miesięcy jeżdzić by zarobić tyle... A Euro na łeb na szyję leci :/ , a Kaczki twierdzą że to sukces dla eksporterów, że złotówka silna... Ehhhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
wiem,wiem.Ostatnie kilka tygodni o niczym innym nie rozmawialismy na tym forum.Tak sobie wiec juz tylko zartuje.Aha i tylko nie mow tego Kameli bo jest innego zdania...

_________________

 

nie , no nie wytrzymam........

uażam, ża przyspieszenie to mniej więcej moment obrotowy razy prędkość obrotowa to po pierwsze. Mówiąc o tym który silnik jest lepszy trzeba wziąść pod uwage WSZYSTKIE trzy parametry czyli : moment, prędkość obrotową i MOC.

a nie tylko jeden moment, bo to O NICZYM NIE ŚWIADCZY. tłuke to od kilku tygodni...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Kamela... WZIĄĆ... I niestety nie masz racji Kama, moment jest najważniejszy inaczej taka ciężarówka nie mogła, by uciągnąć ważącego np 40 ton składu załadowanego stalą przez Alpy... A wierz mi ona nie dzięki koniom przyspiesza a taka ciężarówka potrafi przyspieszyć i jak torpeda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciężarówka -luzak - bez naczepy to ze startu zatrzymanego nie wiem czy Patha V6 by nie załatwiła, Navare 2,5 na pewno :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26

PAtha tez na luzie, jednak przy 110 km/h sie jej konczy :D

 

własnie :D

 

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 13:23 ]

Wiesz Bombel ja liczę, że to auto użytkowane na zachodzie i serwisowane, bo jak ktoś takie auto kupił (cena nowego to coś koło 110 tyś EURO)

 

gorzej jak ktoś takie auto kupił i wiedział , że np za 2 lata sprzeda.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
gorzej jak ktoś takie auto kupił i wiedział , że np za 2 lata sprzeda.....
-to normalne ,ze auta na zachodzie wlasciwie sa kupowane na te 3-5 lat.Potem odkupuja je emigranci z dawnego bloku wschodniego :DA tak powaznie to nie znaczy ze sa to jakies strasznie wysluzone graty.Wrecz przeciwnie przez te 5 lat z pewnoscia serwisowane i na biezaco konserwowane.Warsztaty u pana Jozka to po okresie gwarancyjnym i to tez nie za czesto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No z Patha przeszliśmy na Scanię. Zwróćcie uwagę jak nieelastyczny jest diesel w ciężarówce :D odcięcie gdzies tak przy 2500obr. :D

Kamelo wszystkie trzy parametry są ważne ale w funkcji obrotów silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...