Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara - predkość maksymalna


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jeżdżę navarą szybciej niż 160 km/h, ale przyznaję, że przy tej prędkości pod butem jest jeszcze duży zapas mocy i można rozpędzić tego kolosa nawet do 200 km/h.

 

Przy 160 km/h prowadzi się jak po szynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam sie dziwie ze rajcuje was jakies tam max speed - te auta sa do innej zabawy niz wyscigi:

zdjcie023id8.jpg zdjcie024hi6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25

wspinac jak wspinac .. ja wczoraj zakopałem sie ...... w piasku po wyschnietym zalewie .... za to jak mnie wyciagneli ( wyciagali zetorem :P ) to vmax po terenie 110-115 gdzies tak ogarniała .... fajnie było :) niestety zdjatek niewstawie bo ciemno juz było .. pzy nastepnej okazji jak powiesze stareknieomieszkam zamiescic kilka fotosów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

160 w automacie przez kilkanaście sekund bo silnik na dotarciu :-)

 

Auto ma zrobione 1002 km podczas hamowania słychać stukanie tak jak by na przednich tarczach co to może być? a druga sprawa to czy u was też buczy wiatrak od klimatyzacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bo moja wersja superlight jest :) Z trzech chyba dostępnych rozmiarów opon mam ten najmniejszy i do tego na mniejszych kołąch :) Więc pewnie przekłamanie z tego wynika.

W ogóle ciekawa wersja. Ma klimę manual, welur itp. ale uchowała się np. blokada tylnego mostu :) :) :) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam......leciałem na autostradzie 170 i tak myslałem, do końca docisnąć czy nie, i jakoś tak dziwnie nie czułem potrzeby.....QRDE, czyżby to już starość ?? :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRDE, czyżby to już starość ??

 

Buli bez przesady, ja jakos tez nie czuje potrzeby latac navi

i z tego co kojarze max jaki mialem na autostradzie to bylo 150 km/h

takze to nie starosc :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem tak goniącą navarę, zostawał za nią niezły obłok czarnego dymu. Ciekawe czy to wina paliwa czy ten silnik tak ma? Bywa, że uciekam ze skrzyżowania i w lusterku też widze obłok. Mocy jednak nie ubywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Panowie! Co jak co, ale z tego co doświadczyłem lecąc navarką bliżej 180 to bardzo szybko wszyscy ustępują mi miejsca. Dużo szybciej zobaczyć taki kloc w lusterku, a w dodatku przód navki może budzić respekt.

 

Pamiętam jak widziałem zdziwienie kierowcy subaru impreza, którego wyprzedzałem 200 km/h... Te auto może zadziwić. I za to je lubię!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś widziałem przybliżony wzór (ważny jest przecież współczynnik oporu powietrza) na prędkość maksymalną samochodu w zależności od masy pojazdu i mocy silnika, i wynikało z niego że Navka nie za bardzo da radę pociągnąć 200km/h.

 

Wiadomo, że z górki można więcej, ale tak czy tak prosiłbym o podanie waszej prędkości maksymalnej wg nawigacji, bo ta prędkość z licznika to nie za bardzo ma się do rzeczywistej, przy 200 pokazuje ok 15km/h więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...