Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara - predkość maksymalna


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:zdziw: Aż tyle??? Toż to grzech!!! Dlaczego tak męczy biedną ciężarówkę? Dbajcie o nią! Potem pretensje,że krzyżak szwankuje, coś stuka. Jak ma dobrze chodzi, jak zero szacunku. Autko ma swoją wytrzymałość i cierpliwość, a wy je tak zarzynacie!!! Do osiągów służą inne, a te, to wózki-ciężarówki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zdziw: Aż tyle??? Toż to grzech!!! Dlaczego tak męczy biedną ciężarówkę? Dbajcie o nią! Potem pretensje,że krzyżak szwankuje, coś stuka. Jak ma dobrze chodzi, jak zero szacunku. Autko ma swoją wytrzymałość i cierpliwość, a wy je tak zarzynacie!!! Do osiągów służą inne, a te, to wózki-ciężarówki. ;)

 

Kolega w ASO pracuje, bo ton ten sam?

Najlepiej wstawić do garażu i nie wyjeżdżać, bo potem będą pretensje że w ogóle coś się zepsuło. A już na pewno nie w deszczu, bo przecież szkoda. Lepiej na rower i pelerynka :D

 

Więcej nie napiszę, broni cię twój komentarz w profilu "nie bić, jestem nowy".

 

Daj se na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navara ma jeździć, wozić,ale w taki sposób jak kto lubi. Jeżdżę różnie, szybko, wolno, załadowany, pusty, po asfalcie i w terenie. Po to właśnie ją wybrałem. Jak bym miał ją traktować tak jak nasz drogi Kolega Tyniek, to bym ją zapakował do pudełka i postawił na półkę w pokju dla ozdoby:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie się kolegi, ja także uważam że navarą 200 to za szybko, a powód jest prosty...

Zero szacunku dla innych? mniejszych? troche to niesprawiedliwe, ciężarówki powinny mieć ograniczenie do 150 i koniec.

Toż to zakrawa na rozbój, jadąc 200 km/h takim czołgiem.

Wyobraźcie sobie (tira) lecącego 200, przecież nie o to chodzi żeby siać postrach na ulicy.

Jeżdżę różnie, szybko, wolno, załadowany, pusty, po asfalcie i w terenie. Po to właśnie ją wybrałem.

Twój wybór, tak samo wyborem innego może być wstawienie go do szklanego garażu, więc czepianie się kolegi tyńka, jest bezpodstawne.

 

Dodatkowo mogę powiedzieć że temat prędkości maksymalnej, a nawet przechwalanie się prędkościami z dwójką z przodu woła o pomstę do nieba.

 

SOrry jak kogoś urażam tym co napisałem, ale często walczę z wariatami, którzy przesadzają z prędkością koło bloku, kilku dorwałem i przepraszali, a nawet któryś w odwecie mi jajkami okno obrzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tyniek pierwszy zaczął się czepiać.

2. jaki temat takie posty.

3. autostrda niemiecka nie ma ograniczeń, więc nawet rakietą można.

4. JA się nie chwalę,tylko dzielę się moimi doświadczeniami dotyczącymi prędkości maksymalnej naszych kochanych Navarek. Każdy powinien znać możliwości swojego auta.

 

5. Pozdrawiam Ciebie biernik:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

jestem zaskoczony tak zywa dyskusja na temat predkosci maksymalnych naszych navar.

widac temat wzbudza wielkie emocje

 

pickup to pickup i jezeli ktos chce nim bic rekordy predkosci to niestety nic sie nie poradzi. jednak poruszanie sie po drogach publicznych ponad dwutonowym autem z predkosciami w okolicach 200 km/h, to juz nie jest tylko problem pedzacego szalenca ale nas wszystkich.

 

modle sie aby moja trasa nie skrzyzowala sie nigdy z taka navara lub innym pickupem.

 

i nikogo nie tlumaczy tutaj chec poznania mozliwosci "naszych navarek"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie się Tyńka. Czytajcie między wierszami - dziwne, że nikt nie zauważył iż jego wypowiedź jest w lekko ironicznym tonie.

Gdzieś kiedyś widziałem przybliżony wzór (ważny jest przecież współczynnik oporu powietrza) na prędkość maksymalną samochodu w zależności od masy pojazdu i mocy silnika, i wynikało z niego że Navka nie za bardzo da radę pociągnąć 200km/h.

Navarka pociągnie 200 tylko wtedy jak będzie spadała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biernik
. autostrda niemiecka nie ma ograniczeń, więc nawet rakietą można.

To nie jest zupełnie tak jak piszesz, jest tylko kilka odcinków bez ograniczeń, na więskszości jest ograniczenie 130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda leży jak zwykle po środku. Fajnie że ktoś sprawdził ile wyciąga na prawdę nasza Navka. V max około 200 km/h. Uważam że nie ma sensu dalej rozmawiać na ten temat i się kłucić. Jazda każdym samochodem z taką prędkością jest niebezpieczna. Navka trochę cięższa, większą i co za tym idzie podatna na boczny wiatr. Na autostradzie niemieckiej w większości miejscach nie ma ograniczenia prędkości, zeleca jedynie się jazdę z v=130 km/h. Ja bym bardziej skłaniał do poruszenia tematu, kto ciągnął większą przyczepę (np. kempingową), bo w naszym przypadku to nie PS a Nm są ważniejsze:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25

[ Dodano: Sob 04 Lip, 2009 11:17 ]

kto ciągnął większą przyczepę

 

a 4 tonowy wózek widłowy wyciagany z trwnika moze byc ?? zakopał sie musiałem pociagnac ... do dzis załuje ze to zrobiłem :( to auto ani do predkosci ani przyczepy ani w teren .. to auto dla zony jedynie sie nadaje i to takiej co jezdzi 80 bo szybciej podzespoły niedaja rady ....

 

dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sob 04 Lip, 2009 11:17 ]
kto ciągnął większą przyczepę

a 4 tonowy wózek widłowy wyciagany z trwnika moze byc ?? zakopał sie musiałem pociagnac ... do dzis załuje ze to zrobiłem :( to auto ani do predkosci ani przyczepy ani w teren .. to auto dla zony jedynie sie nadaje i to takiej co jezdzi 80 bo szybciej podzespoły niedaja rady ....

 

Co się stało z navarką ?

Ja swój wózek wyciągałem z podobnych opresji już kilka razy. Zawsze bezproblemowo i bez skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z navarką ?

Ja swój wózek wyciągałem z podobnych opresji już kilka razy. Zawsze bezproblemowo i bez skutków ubocznych.

Pewnie coś ze sprzęgłem ;) Ale to trzeba wiedzieć jak ciągnąć, żeby wyciągnąć i nie zrobić kuku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25
Co się stało z navarką ?

 

docelowo zmielił sie tylni most :(nie konkretnie po tej akcji ale ide o zakład ze tego typu akcje wpływaja koszta okrutne niestety :(

jak pisałem wczesniej ani do predkosci ani jako wół roboczy ...

 

Ale to trzeba wiedzieć jak ciągnąć, żeby wyciągnąć i nie zrobić kuku

 

wierze ze ty bys wiedział w przeciwienstwie do mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy wiecie o prędkości ....

W niedzielę zarejestrowana prędkość w Protracku to 311 km/h

... i to bez samochodu :D

 

Ps.

Niektórym proponuję dorosnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę zarejestrowana prędkość w Protracku to 311 km/h

... i to bez samochodu

Ja wielokrotnie przekraczałem 200 bez samochodu, więc wiem co nie co o prędkości :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wielokrotnie przekraczałem 200 bez samochodu

Miałem na myśli ... bez pojazdu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja navarka leciala 205 km/h - kiedys - teraz mam problem z moca, jezdze po serwisach i sie wkurzam, na dzien dzisiejszy 180 max.

A może masz problem z mocą, bo poleciałeś 205km/h? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...