Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

100NX


SaBaKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myśle, że w moim przypadku nie musze z zapłonem wracać do ustawień fabrycznych.

tak... u mnie na przyspieszonym zapłonie hamownia wykazała 93KM a jak cofnąłem zapłon wyszło 101KM. także rób jak chcesz...

dodam ze auto tylko na LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo's

ciekawa sprawa, zawsze myślałem, że przyspieszenie zaplonu daje efekty a tu

u mnie na przyspieszonym zapłonie hamownia wykazała 93KM a jak cofnąłem zapłon wyszło 101KM

teraz masz ustawienia fabryczne czy cofnąłeś go jeszcze trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he to w polsce jest jeszcze coś takiego jak dobra waha :mrgreen:

 

Akurat w bliskiej okolicy postawili mi stacje bp, więc w nowych zbiornikach raczej nie ma jeszcze syfu a pozatym nie jest to jakieś tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gościu

tak czy srak w polsce waha jest tragiczna :( ja wracalem z niemiec jakies 800km do polski, 100km przed polska troche dotankowalem , potme w polsce do pełna i co po tygodniu padła mi sonda lambda :/

 

P.S na bp jest najgorszy LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze nie tankowałem, moze i dobry ale drogi :(

 

To prawda, że drogi, ale np mojej mamie po tankowaniu na shellu auto najmniej pali, za każdym razem robi tyle samo km na pełnym zbiorniku i nie ma rzadnych problemów z filtrami od gazu ani z instalką, więc sumarycznie nie wiem czy nie wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo's
kupiłeś nową jaeśli tak to jaką i ile dałeś

 

Pewnie do dziś Variat jeździ na padniętej :wink:

he he ja nie mogłem dostać wszyscy dziwili się ze gaźnik i lambda :shock:

wtykali mi uniwersalne ale ni e kupiłem

na razie mam z hondy puki nie dostane oryginału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość majchrzok

ludzie a ma moze ktos jakies ladne progi na zbyciu?? bo moje rdza wpiepsza i juz nie moge na to patrzec:(:( mala dziurka sie zrobiła juz:( buuuuuu:/;/ odp pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie a ma moze ktos jakies ladne progi na zbyciu?? bo moje rdza wpiepsza i juz nie moge na to patrzec:(:( mala dziurka sie zrobiła juz:( buuuuuu:/;/ odp pozdro

ładne :roll: tzn, że chcesz je zasłonić laminatem żeby nie było widać :shock: he he lepiej je zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość apocaLipsa

U mnie w sumie prawie nic nie rdzewieje.. oprocz rury wydechowej... ale to chyba nie problem :] pobawie sie w lakierowanie jej jak juz bedzie cieplej (w zeszlym roku poradzilam sobie z malowaniem roweru, wiec z rurka tez powinno jakos pojsc :])

Na szczescie z progami nic sie nie dzieje... rdza nie wchodzi.. troche tylko tez przy bagazniku zauwazylam "male conieco" (przy zamku). Tak to OKi.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość majchrzok

cze to znowu ja. wymienilem amory ale sie okazalo ze nie pasuja idealnie bo to byly od nissana sunny n14. teraz nie wiem czy to mechanik cos w bambuko lecial czy faktycznie one nie pasuja idealnie.prosze o odp pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...