Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie radio i głośniki wybrac ???


Gość niebieski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qwerty79, w glosnikach za 350zl uslyszysz muskanie miotelek po talerzach, a nawet i wiecej, pod warunkiem, ze odpowiednio zadaptujesz te przetworniki, zestroisz je, wytlumisz drzwi przednie, nie zainstalujesz nic z tylu i posiadasz radio innej marki jak Dalco, First czy Sony.

 

 

niebieski, poszukaj glosnikow marki Helix lub Clarion, system odseparowany 2 drozny.

Jezeli chcesz naprawde tanio i tylko pod koncowke radia to dobra prpozycja jest Phonocar Y-Line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwerty79, w glosnikach za 350zl uslyszysz muskanie miotelek po talerzach, a nawet i wiecej, pod warunkiem, ze odpowiednio zadaptujesz te przetworniki, zestroisz je, wytlumisz drzwi przednie, nie zainstalujesz nic z tylu i posiadasz radio innej marki jak Dalco, First czy Sony.

 

 

Tak usłyszysz. Na parkingu. A wczasie jazdy zagłusza je hałasy dochodzące zza okna, z pod maski i wszelkie inne wentylatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj ja mam N15 lifback i jest cicho niekiedy na postoju musze nacisnac pedał gazu zeby sprawdzic czy silnik chodzi a jak wygłuszylem bagaznik klape tylną i drzwi przednie to cicho jak makiem zasiał jak zrobie jeszcze dach i drzwi tylnie to juz wogóle bedzie lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że muszę popracować nad wyciszeniem mojego autka, choć już widzę minę żony jak o tym usłyszy ;)

 

 

[EDIT]

 

DJSzamer - widziałem w innym temacie że pisałeś o panelach na drzwi z miejscem na głośniki. Tak się zastanawiam, czy coś takiego zamontowane na tyle by się sprawdzało?? Wiem że myślisz se o mnie że jestem upartym maniakiem tylnych głośników ale poprostu uważam że muszą być, choć wolałbym żeby grały jak te z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie patrzyłem i pytałem ludzi to zamiast Helixa (np. Dark Blue) powiedzieli ze Power Bass bedzie lepszy (ta sama klasa, a głosników clariona nikt nie ma i nigdy nie słyszał, bynajmniej u mnie) mam ostatnia okazje kupic Kicx-y ghq 62 o tym tez jest mało, Ground Zero, Rainbow. Niestety nie mam jak ich posłuchac.

Mam N14 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drugiego wzmaka pewnie go zmienie z czasem bo nie wiem jak u niego z jakoscią dzwieku :( , napedzał kiedys stara skrzynke (blow adrenaline - 2x200W RMS)Raczej głosniki pod wzmaka piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwerty79, napewno dalo by sie tam cos takiego zrobic pod wymiar, ten czlowiek napewno to estetycznie wykona. Spytaj sie, powiadom go ze jestes z NissanKlub.pl .

Czy by sie sprawdzilo? Napewno lepiej by zaglao niz glosnik wkrecony w polke. Kazdy glosnik powinien miec swoja ubudowe, przestrzen rezonansowa. Chyba ze jest to glosnik specjalny t/z FreeAir przystosowany do pracy bez obudowy.

 

[ Dodano: Nie 16 Wrz, 2007 10:34 ]

niebieski, 400zl przod+400zl tyl = 800zl i ja bym za to kupil DLSy na przod badz Rainbow Deluxe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

sprawa wyglada tak:zakupilem w dobrej cenie,ponoc przyzwoite glosniki Kicker

http://www.woofersetc.com/index.cfm?fuseac...;product_id=973

mam Almerke sedana n15,z tylu sa firmowe clariony,te kickery chcialem zamontowac z tylu ,a clariony firmowe z tylu przelozyc na przod,a tu czytam ze tyl niepotrzebny zbytnio.....co byscie zrobili na moim miejscu majac ten sprzet,aha radio to Pioneer deh 2900 mp

thx za porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki real bede musial zrobic,nie planowalem ich sprzedazy,w linku ktory podalem wyzej jest foto,moje sa identyczne nowki sztuki w pudelkach......jak je podlaczalem to graly az milo ...porownywalem z JBL GTO 937,Kickery wypadly duzo lepiej,chyba nie bede sie bawil tylko je wrzuce na tyl i tyle.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Kicx, Power Bass, Rainbow - nie polecam lanzarów, pyeiling i boschmanów

wyraznie chyba jest napisane ze to ma bycv zestaw pod radio, a Ty podajesz zestawy pod wzmacniacz..bez sensu. Oby cos chlapnac, bez ladu i skladu, pomysl troche. :|

 

a wracajac do tematu, kup sobie zestawik odseparowany Helix'a. Blue 62 MKII lub te nowsze DarkBlue. Idealne pod samo radio. Mysle ze bedziesz zadowolony. Lepszych glosnikow do 400zł NIE MA.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
kup sobie zestawik odseparowany Helix'a. Blue 62 MKII lub te nowsze DarkBlue

 

Jakiś czas temu zanabyłem sobie właśnie te DarkBlue pod samo radio (JVC KD-G401) + dystanse i wygłuszenie drzwi (tu wieeeelkie podziękowania dla Sławka wwl za całą robotę) i jestem bardzo zadowolony. Osobiście polecam te głośniczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam tez potwierdzam Dark Blu 62.1 sa to na prawde konkretne głośniki. W dodatku w n15 jest swietne miejsce na tweetery. Teraz czas na tył bo to co jest seryjnie hmmmm , odstaje mi od przodu tu macz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...