Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mp3 player zamiast zmieniarki ze sterowaniem z poziomu radia


Gość Bruneros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jawert,

Po pierwsze to dlatego pisze w tym temacie, bo jak znam życie zostałbym nieźle objechany przez adminów, że zakładam kolejny temat skoro już taki istnieje.

Po drugie przeczytałem całość i wywnioskowałem że urządzenie nie działa ze wszystkimi fabrycznymi radiami (fakt tu nie napisałem, że chodzi mi o współpracę z radiem do P11.144 za co przepraszam)

Bruneros,

wlasnie dostalem odpowiedz od sprzeawcy ze chinczycy potwierdzili ze jednak ten adapter nie jest zgodny z radiem z p11.144

W powyższych postach są informacje o zakupie takiego urządzenia za granicą (Węgry, Włochy), a ja podałem linka do polskiego sprzedawcy, i bardziej to było zapytanie czy ten sprzęt się nadaje czy nie. Poza tym temat dość dawno nie był odświeżany, i pomyślałem że może coś się zmieniło.

Za nieporozumienie przepraszam (patrz podpis pod nikiem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz zupełnie inna sprawa :D

gdzieś tu na forum nawet pisał jakiś przedstawiciel xcarlinka - z polski, oferował się nawet wypożyczeniem i radami nt podłaczania, niestety nie mogę go znaleźć może będziesz miał więcej szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz zupełnie inna sprawa :D

gdzieś tu na forum nawet pisał jakiś przedstawiciel xcarlinka - z polski, oferował się nawet wypożyczeniem i radami nt podłaczania, niestety nie mogę go znaleźć może będziesz miał więcej szczęścia

 

Myślę że chodzi o uzytkownika "Myjk" - najprościej chyba będzie o kontakt przez forum mazdaspeed, ewentualnie tu jest jego stronka - niestety nie widzę już na niej reklamy xcarlinka

 

Teraz jest chyba xcarlink v.5 lub v.6 być może coś już się zmieniło, napewno warto spróbować zwłaszcza jęsli istnieje możliwość przetestowania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...