Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niezle niezle az strach pomyslec jak to bedzie chodzic 8)

ja tam sie boje pomyślec czy to bedzie chodzić? :lol: :wink:

 

A czemu miałoby nie chodzić. Nie powodzenie w jednej firmie przecież nie skreślają drugiej. A już samochodu to na pewno nie. Na 100% bedzie latać jak strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary auto juz prawei gotowe zostały dosłownie pierdoly...

Elastyczne łączniki, klemy na aku oraz bezpeicznik do wnoego przewodu - tak go poprowadzilem ze nichuja nic go nei widać a gruby jest jak kciuk :D

 

Jutro odpalamy i stroimy SMT6.

 

A jeszce musze dorobić mocowanie filtra pwoeitrza, mocowanie bezpeicznikó już CI zrobiłem i to takie bardzo męskie, w sumie jestem zadowolony ze swojej roboty cieszy mnei to żę moge dlubać przy mojej ukochanej marce.

 

Latać to to będize bankowo :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ciesze sie ze cos sie powoli prostuje :D jak cie widzialem na spalarni to nie bylo wyjscia i trzeba cie bylo zabrac na leczenie :wink: koluj kase na wtryski i zobaczymy na ile bara trysna 8) na dobry poczatek troche dzis doszlo.... mam nadzieje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 0,5 bara bedzie jakieś 220-230 koni spokojnie.

 

Wczesniej auto nie dawało sie wystroić bo za duze dołądowanie było i wtrsyki 370 nie dawały rady utrzymywać AFR na odpoweidnim poziomie.

 

Jak wlezą 550 to mozna zrobic drugi naprawde męski progam np. na 1,2 bara doąłdowaniu wówczas powinno być coś pod 300 konia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daltego ze masz nieco inny komputer niz w 200SX i nie jest w stanie mimo męsko podkręonych sygnałów z przpływki dać odpowiednio męskich napieć na wtrsyki...

 

Co w efekcie daje wysokie (niebespeiczne AFR) dlatego masz obnizone dołądowanie, żeby je podnieść i smigać bezpeicznei trzeba wiecej wachy zeby tego dokonać trzeba męskie wtrsyki - prsote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daltego ze masz nieco inny komputer niz w 200SX i nie jest w stanie mimo męsko podkręonych sygnałów z przpływki dać odpowiednio męskich napieć na wtrsyki...

 

Co w efekcie daje wysokie (niebespeiczne AFR) dlatego masz obnizone dołądowanie, żeby je podnieść i smigać bezpeicznei trzeba wiecej wachy zeby tego dokonać trzeba męskie wtrsyki - prsote.

dokładnie!!!!!!!!!!!! PROSSSSSSSSTE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...