Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan navara orurowanie kompletne Warszawa


Gość winner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje bez baku mają kosztować ok 1200 zeta z montażem. Na forum ogłosił się w zakładce "części zamienne" Krzysztofj z Morąga który ma alu pod chłodnice i silnik (w jednym klocku) za 650 zeta. Mój kolega założył sobie blachę od niego do outlandera i sobie chwali. Ja generalnie z tym zakupem muszę czekać do wiosny na przypływ świeżej kasy. Jak będą dudki będę główkował co wybrać. Narazie zapakowałem sobie do halogenów 100W żarówki. Efekt piorunujący ale nie wiem czy nie przegiąłem bo ciepło czuć na twarzy jeszcze 1,5 m od auta (w strumieniu światła). Ale z drugiej strony w parchu śmigałem na 100W lampach głównych (H4) i miałem 4 dodatkowe 100W H1 i żadnego bólu nie było. Tam były lampy Wesem, teraz mam Hella czyli napewno nie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też założyłem narazie wesemy jutro będę bawił się w kabelki ty u siebie prowadziłeś dodatkowy włącznik czy podłączyłeś pod drogowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod drogowe. Kiedyś miałem długie na osobnym klawiszu ale na dłuższą metę było za dużo klikania zwłaszcza jak suniesz bardziej uczęszczaną trasą. Czasami czułem się jak kapitan okrętu podwodnego zwłaszcza w deszczu jak dochodziła obsługa wycieraczek itp. a tak to masz spokój wszystko robisz z nawyku szare komórki wogóle się w to nie angażują. Inną sprawą są halogeny krótkie-"rozpraszające". Te lepiej mieć na osobnym klawiszu - korzystasz z nich w innych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleeeee dają !!! zrobione ciekawe co na to leśne zwieżaki dla których to właśnie zamontowałem wreszcie będą widoczne z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patent jest niedoceniony a zwłaszcza przez tych co nie używali dodatkowych długich. A weź sobie zarzuć 100W. Wesem spoko wytrzyma bo miałem i jeździłem - asfalt płonie a widoczność prawie jak za dnia. Nikt sie nie przyczepi że za jasno bo na długich nie jeździsz twarzą w twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę teraz jechać na działeczkę i tam wyprubować mam taką fajną drogę w lesie i dużo czychających zwieżaków aby na drogę wybiec wolę je wcześniej widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego alkaspaw, mógłbyś napisać kilka słów o tych lampkach, które masz zamontowane pod klapą paki? Ze zdjęć wnioskuję,że to chyba LEDy. Jak masz je podłączone - pod światło wsteczne czy na osobnym włączniku i zasilanie skąd? Może pamiętasz jakie lampki (producent, model) masz zamontowane - chodzi mi tu o wymiar - taki że zmieszczą się pod klapę. Myślę o doświetleniu tyłu przy cofaniu i Twój pomysł mi się spodobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego alkaspaw, mógłbyś napisać kilka słów o tych lampkach, które masz zamontowane pod klapą paki? Ze zdjęć wnioskuję,że to chyba LEDy. Jak masz je podłączone - pod światło wsteczne czy na osobnym włączniku i zasilanie skąd? Może pamiętasz jakie lampki (producent, model) masz zamontowane - chodzi mi tu o wymiar - taki że zmieszczą się pod klapę. Myślę o doświetleniu tyłu przy cofaniu i Twój pomysł mi się spodobał.

ledy do jazdy dziennej nazwy nie pamiętam ale sprawdzę identyczne robi Hella podłączone są pod światło cofanie przekaźników nie potrzeba mają bardzo mały pobór mocy dają dobrą widoczność przy cofaniu

 

http://allegro.pl/dodatkowe-lampy-samochodowe-led-devil-eyes-i1966713243.html

znalazłem takie tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...