Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan navara d40 vs jeep grand cherokee limited 3.0crd


Gość oldskool
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

slayer, masz jakiś sprawdzony model tirfora? Bo myślę o jakimś, ale nie mam zaufania do marketowych - nie chciałbym pękniętym łańcuchem dostać w makówkę!

 

MKMario, na tych oponach ze zdjęcia to po mokrej trawie ciężko ci będzie jechać. Nie dziwię się że stanąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągarka przód = solidny zderzak przód = solidniejszy zawias przód = wydatki
eeee eeee - ja to bym chcial tak to zalatwic:

504_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam takiego sprawdzonego, te marketowe to się nadają do wciągania na lawety, ja się zastanawiam nad T-MAXem ale jeszcze będę szukał jakiegoś produkcji polskiej. Narazie mam inne priorytety ;)

 

Mk mario - płyta pod wyciągarkę też swoje waży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kto w wawie smiga w lekim terenie ??

witam ja czasami małe błotko piasek

apropo jeep lepiej spisuje się w terenie z powodu wagi i rozmiaru ZJ V8 5,2 lift 3 opony

BFg A/T

NAVARA standard długi niski zaczepia tyłem przy zjazdach napędy 1 liga.

W jeepie tylko blokada między osiowa z reduktorem

podsumowując NAVARY szkoda za ładna pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągarka na nic się nie zda, jeśli utkniemy w błocie w polu z dala od czegoś o co można podczepić linkę. Lepiej zainwestować w odpowiednie opony niż wyciągarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainwestować w odpowiednie opony niż wyciągarkę.
tez od tego chcialbym zaczac - wyciagarka moze za rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Do piątku bm byłem szczęśliwym posiadaczem Nissana Terrano II z silnikiem 2,7 TDi. Czemu byłem? Bo w piatek nabyłem Jeep'a Grand Cherokee z silnikiem 2,7 CRD .Mimo że w automacie, jazda bajka- i nie mówię tu o jeździe po asfalcie, ale po zasypanym śniegiem terenie.Cóż, Nissan bedzie musiał iśc do ludzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand cherokee jest bardziej luksusowy i komfortowy od terrano. Tego nie da się ukryć. Silnik i podzespoły od mercedesa ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand cherokee jest bardziej luksusowy i komfortowy od terrano. Tego nie da się ukryć. Silnik i podzespoły od mercedesa ml.

tylko silnik i skrzynia 622.6 jest Mercedesa

Reduktor i cała zwiecha jest JEEP'a

 

zarówno i silnik i skrzynia występowały chyba w większości modeli Mercedesa. Skrzynia w praktycznie niezmienionej postaci jest montowana do obecnego Sprintera

Edytowane przez Sygma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...