Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CB w navarze


Gość GRAFIKS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów ja mam radyjko chyba ten ALAN 420 / MIDLAND czy jakos tak:) chodzi głównie o to któro jest w gruszce przewód poprowadziłem pod tunelem przez lusterko wsteczne , a całe radyjko jest w schowku jak u kolegów co do anteny to z obawy przed kradzieżą i zdejmowaniem przy wjeździe do garażu kupiłem taka antenę wielofunkcyjna sorki za wyrażena ale ne jestem maniakiem Cb:) a , radyjka używam w pracy jek śmigam w trasie więc w miejsce fabrycznej anteny miesiac po zakupie auta poszerzyłem otwór po oryginalnej antetnie i zmaontowąłm taka do : CB, RADIA i TELEFONU KOMÓRKOWEGO tzn zestawu DLA TELEFONU , wszytko jak dla mie śmiga extra nie muszę zdejmować anteny gdyz niczym sie nie odróżnia od fabrycznej i z tego względu że Navarka jest dosć wysoka to antena tez jest na odpowiednej wysokosci i mnie to jak najkbardziej zadawala :) szczerze polecam jest delikatnie droższa niż inne tej klasy napewno!! tak mi powiedzieli panowie którzy na co dzień zajmują sie sprzedażą ale z drugiej strony w jedej antene mam wszytko czego potrzebuje a dodatkwo jak zjeżdzam do garażu to anetna sie ugina na tyle że nie ma potrzeby jej demontowania i ryzyka uszkodzenia sorki za brak oznaczeń jutro sprawdze jesli ktos z koleżanek lub kolegów potrzebuje namiary pzdr :) HETMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to antena 3 w jednym, czyli cb radio, radio fm oraz gsm. Nazwa: Sirio triflex

 

http://img187.imageshack.us/img187/1689/triflexcb9.jpg

 

Najtaniej kupisz na allegro. Montaż w miejscu starej anteny od radia. Przy tym trzeba zdemontować częściowo podsufitkę, a to nie jest łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...