Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cee'd czy Tiida??


lukeswirus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Będę miał okazje kupić nowy samochód i zastanawiam się co jest lepsze KIA z 7-letnią gwarancją czy Nissan (Renault) z 3-letnią gwarancją. Z wyglądu lepsza jest Kia, bo wg mnie Tiida to jest tragedią stylistyczną. Proszę o opinie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Będę miał okazje kupić nowy samochód i zastanawiam się co jest lepsze KIA z 7-letnią gwarancją czy Nissan (Renault) z 3-letnią gwarancją. Z wyglądu lepsza jest Kia, bo wg mnie Tiida to jest tragedią stylistyczną. Proszę o opinie. Dzięki

Rozumiem, że jest to najważniejsza kwestie decydujące o zakupie samochodu :?: Bo jak dla mnie to samochód musi sie najpierw podobac a dopiero potem można mysleć o gwarancji. Zawsze masz jeszcze toyotę, mitsubishi, hundaya itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Cee'd-a. Tiida to porażka. W innych kategoriach poza designem również ustępuje konkurentom w klasie. Zresztą praktycznie ono - to coś czyli Tiida nie istnieje i nie liczy się na rynku. Cee'd jest ok. A gwarancja 7 - letnia dodatkowo usuwa wątpliwości co do zakupu. Wśród konkurentów jedynie Leon i nowy Focus są warte uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem Cee'dem 1,6crdi (105km) i nawet fajny ale te 7 lat gwarancji tak naprawde to jest DO 7 LAT(ograniczone 150kkm)przeglady i czesci dostarczone przez Kia. W tej kasie to naprawde bardzo dobra propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Cee'da. Ile masz do wydania? Fajny jest np Auris albo nowa Corolla sedan.

Ja własnie od tygodnia jeźdzę nową toyota corollą i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Almerka została nadal w rodzinie bo teraz ma ją moja żona. Gwarancja 3 lata lub 100 000 km. Koszty przegladów w ASO od 700 do 1200zł.

Toyote kupiłem tylko dlatego, że nissan którego bardzo lubie przestał oferować saochody dla normalnych ludzi. Są albo małe albo terenówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie zastanawial bym sie nad ofertą MAZDY teraz są bardzo pożądne maszyny jak kiedys nissan 100% japonce i sliczne nadwozia czailem sie na 6 ale w takim wyposazeniu jak moja p12 i TD to 15-20 tysi wiecej i nie ma tego komputera i dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danstan
Będę miał okazje kupić nowy samochód i zastanawiam się co jest lepsze KIA z 7-letnią gwarancją czy Nissan (Renault) z 3-letnią gwarancją.

Witaj

A może rozważ najnowszą propozycję Mitsubishi Lancera. Zajrzyj tytaj:

http://www.motofakty.pl/artykul/lancer_z_s...1342b500c9a7f9f

i tutaj:

http://www.autoflesz.pl/artykuly/1666,Lanc...2_w_Polsce.html

lub tutaj:

http://www.mitsubishi.pl/index.php?Offer=23

tutaj przykładowa strona dealera:

http://www.mitcar.pl/

tutaj masz dane techniczne, opis auta i ceny:

http://www.mitcar.pl/productFamily.do;jses...&setHistory

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Albo Fiat- z tego co wiem deklasuje inne marki europejskie pod wieloma względami (jeśli chodzi o nowe auta). Można by rzec że Fiat wziął się w końcu do roboty. Podobno auris ma gorsze materiały wewnątrz i to już nie jest "ta" toyota. No i poważnie się zastanów nad mazdą jeśli dysponujesz odpowiednimi funduszami- chyba że skusisz się na civic`a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84
Heh. Jak Fiat to super jest nowa Croma i Bravo, ew. Linea.

 

Croma i chyba Bravo mają 5 lat gwarancji na 1 milion km także to też atrakcyjna oferta

 

linea za to jest ciut tańsza

 

Natomiast ja bym wybierał właśnie między Ceedem a którymś z fiatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy wypisujecie :?: Fiat :?: wolne żarty jedyny plus fiata to piękna stylistyka reszta pewnie jak u fiata do bani idę o zakład że taki Ceed w eksploatacji okaże się znacznie mniej problemowy niż jakikolwiek Fiat :) ale ta nowa 500 jest wyczesana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawliko1

hehe. Fiaty są PIĘKNE, ale jakość też poprawili. Myślę, że Ceed będzie lepszy ale jednak wyglądem nie ma co porównywać do Bravo.

Dalej jestem za Fiatem.

500 wymiata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84
ludzie co wy wypisujecie :?: Fiat :?: wolne żarty jedyny plus fiata to piękna stylistyka reszta pewnie jak u fiata do bani idę o zakład że taki Ceed w eksploatacji okaże się znacznie mniej problemowy niż jakikolwiek Fiat :) ale ta nowa 500 jest wyczesana :D

to juz nie ten fiat co kiedyś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlody666

A mnie troche dziwi że nikt tu nie wspomniał hiunday'a I30. Autko jest tańsze niż Kia, moim zdaniem troche ładniejsze (ale to kwestia gustu) troche lepiej wyposażone a mechanicznie to jest dokładnie to samo :diabel2:

 

No chyba że żeczywiście masz fundusze to polecam MAZDE!! Ojciec ma mazde3 już ze 2 albo 3 lata i chwali ją pod niebiosa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...