Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara i NCAP


Gość osiemzero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz prawo tak uważać. Gdyby nie ten vat to pewnie bym nie kupił....w tym roku, ale za rok już na pewno tak :P Bo jest duża , ładna, pakowna, no i wiesz, jak ktoś ma małego ptaka , to taka Navara dla niego w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navara jest duża tylko z wyglądu :) z przodu jeszcze od biedy się mieściłem natomiast z tyłu to tylko miejsce dla dziecka w foteliku tak bezsensownego umieszczenia tylnej kanapy jeszcze nie widziałem mało miejsca i strasznie niewygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie ma tyle miejsca co w Espace na przykład ale nie jest źle. Moje chłopaki ( 70 i 90-parę kilo ) jakoś się mieszczą. Nie ma aż takiej tragedii, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Hubeert ja niczego nie musze udowadniać mam kilka aut dobrych marek a Navare kupiłem z wiadomych celów i traktuję ją dokładnie jako jeździdło do roboty i rekreacji, które to uznałem za najkorzystniejszą ofertę dostępną na ryku pickupów w pl. Dobrze że wkleiłeś te fotki bo tylko utwierdza mnie to w fakcie że jest to niezłe auto, a z poduszek mam nadziej nie będę korzystał tak często jak z A/T., climatronica i navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubeeert

Max77 w sumie bardziej chodziło mi o to, że to "połamane L200" zapewniło kierowcy w tym teście większe bezpieczeństwo bo podłoga przy jego nogach nie podniosła się tak jak w Navarze. Tyle, że nigdy nie wiadomo jak zachowa się w razie wypadku prawda?

 

Dyskusja toczy się w tej chwili na dwóch forach. Wnioski w sumie zbliżone.

 

Obydwa pick-upy w razie wypadku jak czołg przejada przez osobówkę.

Za to warto zwrócić uwagę na jeden fakt podnoszony nieśmiało na obu forach - te samochody są większe i cięższe niż osobowe (zdecydowana większość), mają wyżej środek ciężkości i prowadzą się w ekstremalnych sytuacjach inaczej niż osobówki.

 

Warto o tym pamiętać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25

panowie .. moja navara jest po spotkaniu z ... polonezem .. nie sciana .... poloneza niema nawara straciła zderzak błotnik do wymiany i lampa poszła ... z poldka szrot kiła i mogiła .... inaczej było by w sciane ale z polonezem to działa prawo wiekszego i ciezszego ... kazdy kij ma dwa konce .... ale najczesciej walimy w inne auta a nie w sciany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość buli107

Słąbo na fotce wyszło, w rzeczywistości wygląda lepiej, a na tylnych światłach jeszcze lepiej. Po weekendzie mają rury przyjść, i podkładki pod klamki też. Za dwa tygodnie kupuje kilogramowy krzyż na klatę, za trzy zakładam kolce na uszy, za pół roku zmieniam kolor skóry na czarny i będę jak 50Cent w Eskalade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ptasiek

napewno sie nadaje ...

buli ..nie obraz sie, ale dla mnie to WRC to skrot od Wiesniaki Robia Cuda

 

osobiscie mi sie to nie podoba ... no ale co by to bylo gdyby swiat mial taki gust jak ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack182

O gustach się nie dyskutuje...jedni wolą blondynki...a inni jak im nogi śmierdzą.

A co do wielkości kabiny w Navce, to nie zgodzę się że jest mała i niewygodna. Może tylna kanapa powinna być pod nieco innym kątem, ale miejsca na nogi jest wystarczająco, a jeździ się - przynajmniej w moim odczuciu - bardzo wygodnie i nie męcząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość buli107

To dlaczego gadżety ( np. brewki ) są nie na miejscu, skoro moja nysa do wożenia gnoju nie służy ? :) Dobrze wiesz, że ogromna większość Navarek robi za "osobówki", więc w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawliko1

Heheh. Się panowie zaczęli kłócić? :)

Według mnie navarka najładniej wygląda BEZ brewek :D, i ze skromnym orurowaniem.

Oczywiscie nie moze zabraknąć srebrnych lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...