Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście zrobimy. Meeting z guuru w przyszłym tygodniu i chyba w czerwonej cósik z S14 będzie :D

p.s.

Coobcio , Jak chcesz ścignąć się czerwoną w Rykach, to się musisz zarejestrować na wst.org.pl i niestety 50 PLN-ów w bok. xkarol też to musi zrobić. Ale warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czerwona w Ryczkach po raz kolejny, 15,2 , ale jakoś gorzej się jeździło. Niestety padło sprzęgło i czerwona wróciła na tarczy do Warszawy, tzn. na holu :029: Do trzech razy sztuka :D. !4-ka musi paść :!: :!: :!:

Jednak g-tech od bullitta trochę przekłamuje w dół /zaniża rezultat na lepszy / w porównaniu do fotokomórek, takie mam wrażenie. Czerwona była wybebeszona na full, tylko spieprzyliśmy jeszcze ciśnienie w oponach. Po zamiance było 3,0 przód i 2,0 tył , zamiast odwrotnie. Zamiana była konieczna, bo Markgumy, których nie cierpi Bombel, świetniiiiiiiiie wybierały właśnie na przodzie. Trochę wiaterek przeszkadzał. Nic to, do następnego razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tarcza sprzegłowa JC Auto dobrze trzyma, ma trochę słabą modulację ale idzie się przyzwyczaić no ale najgorsze to to że lubią się w niej urwać nity...

Ps. ładny był ten start karaola co zrobił 15,18... ale z tym brakiem wachy to porażka a wydaje mi się że to była szansa na wysokie 14"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a było 5 literków w baniaczku :/ ten cholerny paliwomierz przekłamuje. Przy ostrej jeździe pompa nie wyrabia, chociaż paliwko jest jeszcze w zbiorniku. Karol wrócił po

biegu na start o własnych - czytaj czerwonej - siłach. :P No i póżniej sprzęgiełko dało pupci i konie c frajdy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki za kolejny niezły wynik-ostatnio miałem przyjemność jechać jako pasażer czerwoną i wciska w fotel aż miło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki za kolejny niezły wynik-ostatnio miałem przyjemność jechać jako pasażer czerwoną i wciska w fotel aż miło :P
Teraz będzie wciskało bardziej, bo dolocik i pełne strojonko by Coobcio wykonane. 4-go będzie tzw. do trzech razy sztuka.

Przecież xkarol dojechał 15,18 bez motora :P , po prostu z rozpędu jak mu pompa obcięła, a ja z kolei za mało wysiliłem jedyneczkę i dwója się trochę zmuliła - zresztą to był mój pierwszy i jedyny jak do tej pory start i było 15,584. Poprzednio jeździł tyko xkarol :D

Wieshaq albo Mimier - już nie bęę sprawdzał, który z nich, miał sokoli wzrok oglądając filmik na stroker.pl :P , jeździł karol.

p.s.

sprzęgiełko nówka pewex wzmocnone kompozytowo NKK od osy via coobcio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i czerwona doczekała się hamowana, oto wykrs (rekordowy Ve jeśli chodzi o moment):

czerwona1.jpg

 

Chyba czas najwyższy zajrzeć do stożka bo chyba ze 2 lata nie był pielęgnowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz, pod maseczką nowy dolocik/przepływeczka na fi 80 i motorek wystrojony przez Coobcia.

 

9e85968abb41fb9cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Tomek :one: Dacie radę jeszcze to 10KM wykrzesać? Czy kończysz na tym wyniku modyfikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze, że nie!!! 200 musi być. Ciężko będzie, ale ostre wałki, filtr, zawieszenie, limiter..... no i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to gratki :) Myslalem ze bedzie lepiej, ale nie jest xle.

 

P.S. Next time jak pojedziecie na hamowanie to dajcie znac, to tez podskocze :)

 

To było na telefon ad hoc organizowane przez Coobcia. Oczywiście damy znać, jak się uzbier parę osób. Pozdro. Już xtomek !!! na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej 50zł jak dla dobrych znajomych :)

Ps. coś mało mocy ta hamownia ostatnio pokazuje - po zmianie właściciela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje 190 kucyków. :one:

 

Ja z moimi TYMCZASOWYMI ;) 183 jestem drugi. Jak już wyjdę do cywila to koniecznie będzie trzeba bić do naszego kreatora mocy czyt. Coobcia aby trochę podłubać.

Przywykłem do tego co mam totalnie i to już nie to co na początku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje 190 kucyków. :one:

 

Ja z moimi TYMCZASOWYMI ;) 183 jestem drugi. Jak już wyjdę do cywila to koniecznie będzie trzeba bić do naszego kreatora mocy czyt. Coobcia aby trochę podłubać.

Przywykłem do tego co mam totalnie i to już nie to co na początku.

 

Pozdrawiam

 

Mam podobne wrażenia, po piąteczku troszku się pod maską zmieniło, teraz jeszcze powtórne strojonko i sprawdzimy jeszcze raz. Podobno tak zasy...fionego stożka, guru jeszcze nie widział. Wlazł dobry stożek JR na fi 80/ niebieski, odchylony bezpiecznie w górę o 20 stopni i parę innych drobiazgów. To może, ale nie musi, zwiększyć moc/moment o około 7%. Więc optymistycznie by dało 204 KM i 215+ Nm. Zmierzymy po strojeniu i limiterze.

Oby pogoda dopisała na Modlin 28-go. Junioor jedziesz? ;) , czy wybierasz musztrę :D Sorry za żarcik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyjdę do cywila to koniecznie będzie trzeba bić do naszego kreatora mocy czyt. Coobcia

Nie wiem czy pamiętasz ale masz u mnie obiecane odetkanie dolotu i strojonko :D

 

czerwonaprzegloadzik.jpg

PS. Czerwoną troszkę się zaopiekowaliśmy na dniach limiter up, dostrojenie i to chyba wszystko z przygoowań na Modlin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze zawiecha do zrobienia, no i oponki na przód. Duch srebrnej odzyje w czerwonej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junioor jedziesz? ;) , czy wybierasz musztrę

 

po przysiędze musztry już niet :diabel:

 

24 września przenoszą mnie do Wesołej to może pojawię się na październikowym zlocie choć bez autka - ale to jeszcze zależy od tego jak to będzie z przepustkami.

 

 

Nie wiem czy pamiętasz ale masz u mnie obiecane odetkanie dolotu i strojonko :D

 

pamiętam pamiętam i możesz być pewny że wcześniej lub później do Ciebie zawitam na obiecane operacje i pewnie coś więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało strojenie , limiter, ... slicków już nie zdąże kupić - będą na wiosnę, no i ewentualnie powtórne hamowanko przed Modlinem. Ale oponki już na właściwych miejscach, a nie tak jak w Rykach. Będzie 1,8 przód i 3,2 tył. Powinno pomóc. Jakieś uwagi mile widziane :)

Niestety w Modlinie wnętrze cara zostaje, nic nie można wywalać w streetcie. Za to asfalt pierwsza klasa i równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Bóg, tam będą cary o 5 sec. szybsze, ale ja z czerwoną walczę o zwykły samochód, a nie o wydmuszkę wycudeńkowaną do bólu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...