Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czerwona P10GT/VE 205,4 KM/214 Nm/275 km/h-rolki


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i Tomek się uzależnił...non stop o tych ćwiartkach nawija :D Jeszcze trochę i żonka będzie musiała Cię wysłać na "detoks" do WORD-u na Bemowie :D:D

go czerwona go :!: Musi być niskie 14 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie ja zacząłem, w końcu ciężko :D się domyślić, jak wszystko w tytule napisane :D Może jednak wpadniesz nie za długo na % spot Wawa , to i ja się załapię do Green Pubu ;)

o kurde ... Londyn, już wszystko rozumiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak wpadniesz nie za długo na % spot Wawa , to i ja się załapię do Green Pubu ;)

Tomku z przyjemnością bym łyskacza z Tobą obrócił ale wyemigrowałem jak widzisz w podpisie i nie prędko będę w Polsce :(

 

A zrobiłeś już rudą na nadkolu?

 

[ Dodano: Czw 02 Paź, 2008 14:40 ]

Acha i co Cię zaciekawi...rozglądam się za Primą GT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne koszta mnie zjadły :diabel: , czerwona jeździ cudnie, a rudą może zdąże unieszkodliwić przed zimą. Pozdrawiam Was przy tej okazji. Jak się okazało, to z tyłu siedziały Kayaby-Excel G, też niezłe amory. No i obeszło sie bez palnika. Jeszcze się przydadzą. Przód był oryginał z fabryki Nissana. A jeżeli chodzi o Wasza nową, angielską furę, to GT jak znalazł. Gratki wyboru modelu, bo tam są świetne okazy, jak dobrze poszukać :) Sama radocha z jeżdzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że w tych warunkach w Rykach uda się zrobić 14-kę. Jednak ostatnie zmiany, a zwłaszcza filtr powietrza i sportowe zawieszenie dały rezultaty. Czerwona cały czas idzie powoli do przodu. ET 14,831 to jeszcze nie jest rezultat marzeń. No cóż, nowy sezon przed nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, udało się w ostatnim przejeździe :diabel2: i to mnie :P Nawet nie wiecie, jak się cieszę :one:

 

[ Dodano: Sob 04 Paź, 2008 21:32 ]

ET 14,831

w koncu :one: ;)

Żebyś wiedział :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET 14,831

To na mokrym idzie spokojnie pojechać sunnego GTI-R :) na suchym to szkoda paliwa na niego :D

PS. porządne opony sucha nawieszchnia i spokojnie będzie 14,5... xTomek ale żeś czas wyczarował, masakra !!

Pss. Trzeba by poszukać w necie czy to aby nie jest najszybsza na świecie niedoładowana P10 :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czasy czerwonej i Tomka zabijają. I to na mokrym... Piękny wynik. co mówi hamownia? Może by tak jakiś filmik, jak to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą zdjęcia Moni i filmiki cegły poczekajcie do poniedziałku :D

 

[ Dodano: Nie 05 Paź, 2008 14:14 ]

Dzisiaj słoneczko świeci, dlaczego nie wczoraj? Tak bardzo mi zależało na dobrym czasie.

Jeszcze sekunda i w ET i powalczymy z hondami!!! One są 400 kg lżejsze. Trzymać kciuki!!!

 

[ Dodano: Nie 05 Paź, 2008 15:04 ]

Kurde, czasy czerwonej i Tomka zabijają. I to na mokrym... Piękny wynik. co mówi hamownia? Może by tak jakiś filmik, jak to chodzi?

Na wiosnę będą slicki na przód i cienizna na tył. A hamownia, jak sie czarrny sunniak zmobilizuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sekunda i w ET i powalczymy z hondami!!! One są 400 kg lżejsze. Trzymać kciuki!!!

 

gratki :one: naprawdę niezły czas jak na mokro :) ale sekunde to juz bedzie ciężko urwać

skrzynia VLSD z VZR, wałki z sr16VE n1, doprężające tłoki, kolektor 4-1 i bedzie niskie 13 tak myślę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym stylu planuję na przyszły rok. Tylko, ile to będzie kosztować ? Chyba warto ;)

No i będą drogowe slicki na przód i coś cienkiego / GRE!!!... wiem! / na tył. może jeszcze

pompa paliwa i regulowany rozrząd. Ewentualnie lekki kubełek na WST, bo tam można.

Czekam na ostateczne wyniki, żeby zobaczyć, ile mi brakuje do czołówki :/ PMW dzięki za

podpowiedzi. Coobcio-dzięki za całokształt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgłaszałem, ale ostatnie zdjątka zrobione przez xkarola czerwonej, nadają się do kalendarza :P Ale już jest po zawodach. No i monia ma przepiękne zdjecia z Ryk, w tumanie z kropel wody na starcie!!! Palce lizać, niech tylko pokaze :D

PS. porządne opony sucha nawieszchnia i spokojnie będzie 14,5... xTomek ale żeś czas wyczarował, masakra !!

Ps. Trzeba by poszukać w necie czy to aby nie jest najszybsza na świecie niedoładowana P10 :one:

Mistrzu, robi się, jeśli nie jest, to...będzie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to znalażłem, ale jakość.... :/ Trochę dymku poszło :D .

Za to na streetracingu jest youtubowy fragmencik z czerwoną:

http://pl.youtube.com/watch?v=_tfAUvU8glo gdzieś około 1'41'' filmiku.

Wreszcie widać na filmiku waruneczki pogodowe do ścigaństwa :diabel2:

Monia, obiecałaś ;) czekamy cierpliwie :P Twoje zdjątka są śliczne :D

 

Wlazł dobry stożek JR na fi 80/ niebieski, odchylony bezpiecznie

w górę o 20 stopni i parę innych drobiazgów. To może, ale nie musi,

zwiększyć moc/moment o około 7%. Więc optymistycznie by dało

204 KM i 215+ Nm. Zmierzymy po strojeniu i limiterze.

 

No i stało się. Dobrze policzyłem ;) Jest 205,4 KM / 214 Nm.

Było jeszcze parę rekordowych wyników, co jest godne odnotowania Wyniki kolegów Nasz mistrzu zamieści niedługo. No i wykresiki. :one: :one: :one:

To prezent od czerwonej dla Mimiera, Anii no i oczywiście Coobcia :!: O innych sympatykach nie wspomnę :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest ponad dwieście kucy 11of2.gif

Na to czekaliśmy i tak się stało :diabel: Jeszcze czekamy na wykresik ;)

Ps. No to ktoś znalazł mocniejszą primę N/A w kraju?, bo jak narazie Tomek jest KING OF POLAND jeśli chodzi o ta kategorię :585:

Ps2. V max powala na kolana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w Borsku, chyba, że się wybierasz na Sylwka do Pomorzan :)

 

Mimier

Ps2. V max powala na kolana :P

 

Na rolkach brachu, mogę spróbować na żywo, ale w bazie kosmicznej Edwards, gdzie lądują wahadłowce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rolkach brachu, mogę spróbować na żywo, ale w bazie kosmicznej Edwards, gdzie lądują wahadłowce

 

:D :D jest takie miejsce w Warszawie gdzie można zamknąć budzik... jeszcze można dopóki kamer nie ma :) - to trasa siekierkowska tylko trzeba wcelować tam gdzie ten lancer nie trafił :/ i zrobić to przed 2-ma hopkami na końcu :kosci: (tzn zwolnić do 170 przynajmniej)

 

dodam że na pierwszym lewym łuku wrzucam 5-tkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimier
Ps2. V max powala na kolana :P

 

Na rolkach brachu, mogę spróbować na żywo, ale w bazie kosmicznej Edwards, gdzie lądują wahadłowce ;)

wiem wiem...mój blue majtek dwie paki na rolkach zapiął ;) ...na rolkach czy nie to i tak Twój wynik jest nader ciekawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...