Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

!!! NISSAN MURANO !!!


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strażak Sam

Tak, masz chyba rację? :( reszta albo sprzedała Murano, albo......... :504: zaginęli w akcji? :/

 

[ Dodano: Wto 10 Lut, 2009 16:53 ]

I co gorsza, to zdaje się, że dział Murano poszedł się..... :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie,

no nie, miałem chwile przerwy w wizytach na forum, a tu widze posądzenia o zdrade :027: nic z tych rzecy.

Przy okazji, odnośnie spalania - średnia na odcinku 5 tys km. wyszła mi 14 litrów, wg mnie akceptowalnie, szczególnie, że jazda raczej po mieście.

Minimalne spalanie miałem wracając z Krakowa do 3miasta kilka dni temu, w trasie spalił mi równo 8 l - ale fakt że byłu pusto i specjalnie go nie cisnąłem - tj, w granicah 120-140 km/h

 

czy Koledzy Admini nie widza ile jest zarejestrowanych użytkwników z Murano tylko błąkających sie po różnych działach? Mam na privie korespondencje z ludźmi, którzy nawet sie na forum nie ujawniają bo nie wiedzą w którym miejscu trafić najlepiej z problemami ich Murańców!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

Wiram wszyskich muranomaniaków.Jestem nowy na tym forum i to dopiero pierwsze jakie udał mi się trafic na temat tego autka.Jestem szczęśliwym posiadaczem murano jakieś 15 miesięcy .Miałem pecha i przy zakupie trfiłem auto mocno powypadkowe i na tym mój pech się zakończył bo poza kiepsko wykonaną naprawą blacharską-lakierniczą i brakiem kilku poduszek nie mam zastrzeżeń do autka.Pomijam fak że musiałem wydac kilka tysięcy na uzupełnienie braków i niedoróbek.Nadmienię fakt iż moje murano jeżdzi na gazie i nie mam żadnych problemów z instalacją i autkiem a założyłem sekwencyjny wtysk polskiej firmy STAG z dodatkowym smarowaniem gniazd zaworowych a przejechałem na tej instalacji już 30 000 km. Autko pali w mieście około 17 litrów gazu na trasie ze zbiornikiem 45l jestem w stanie przejechac około 240 mil na tempomacie jadąc około 120 km/h zależy jaki gaz się trafi .Tak poza tym poza wymianą olejów i filtrów nic nie robiłem.Tak więc ci co piszą że mają problem na gazie powinni zmienic warsztat na lepszy.Ale interesuje mnie jedna sprawa czy ktoś wie jak zaprogramowac lub przypisac otwieranie bramy w lusterku bo mam taką wersję .Nawet kupiłem instrukcje w języku polskim i pytałem na servisie nikt nie potrafi mi udzielic rady.Wyczytałem także że ktoś pytał o czujniki .Mam takie założone na przód i tył zakupione na allegro za 180 zł + montaż z lakierowaniem 200 zł i działóają ekstra .Miejsca jest dośc na przednim zderzaku aby wstawic czujki polecam strasznie ułatwia parkowanie tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć na str np www.fotosik.pl

klikasz na "dodaj zdjęcie", przegladasz i wybierasz które chcesz dodać , akceptujesz, przetwarzają Ci zdjęcie i wyskakują Ci linki. I tam będzie link specjalny na forum i wklejasz go tutaj tak jakbys pisał posta:) jak bys miał problemy to pytaj na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

dr slawooo! Podam Ci link z forum i myślę, że problem ze zdjęciami zniknie :)

http://www.nissanklub.pl/...pic.php?t=13486.

Natomiast co do gazu to gratuluję, że znalazłeś dobry serwis. Parę lat temu w jednej z firm gdzie pracowałem zamontowano gaz we wszystkich samochodach służbowych, ale po tym jak się wysypały gniazda i głowice w kilku, to w następnych już nie montowali gazu. :/ Mój znajomy, który już ma 4 czy 5 auto z gazem twierdzi, że bardzo ważne jest aby często zmieniać jakiś filtr gdzie wytrąca się grafit i powinno być ok. Natomiast co do twojego Murańca, to gość który ci to sprzedał, to już powinien...........leżeć w lesie. :/ Nie lubię takiego czegoś. :028: Chyba że wiedziałeś o historii auta? Rozumiem, że poduszki też uzupełniłeś? Co do sterowania bramą z lusterka, to już ci pisałem - szkoda czasu i kasy. Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob 14 Lut, 2009 08:19 ]

Besel! Ty nie masz czujników cofania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

No to faktycznie problem!! :) A przy wielkości naszych "wielorybów" to cofanie na np. parkingu przy hipermarkecie to jest już spore wyzwanie. :/

 

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 13:20 ]

Ale coś kolega makaron przestał się odzywać w ogóle!! Czyżby sprzedał Murana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

witaj strażak no niestety poduszki zakupiłem ale nie mogę montowac ponieważ czekam na rozprawę sądową i blokuje mnie ewentulana dodatkowa ekspertyza bieglego a że facet powinien leżec w lesie to całkowita prawda bo zapewniał że autko było "lekko bite w prawą stronę ale wszysko jest zrobione ok nawet kontrolka od poduszek gasła podczas odbioru auta.Wersja jaką posiadem to SL bez napędów.Muszę wymienic olej w skrzynce biegów i to co przeczytałem na forum lekko mnie podłamało żeby za taką bzdurę kasowali 1400 zł z czego 100 zł litr oleju NS2 i tylko dostępny w servisie nissan to skandal!!To się chyba nazywa monopol i można to ścigac przez sąd konsumencki .Może ktoś ma informacjie jaki inny olej jest zamiennikem tego co servis proponuje w tej atrakcyjnej cenie :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść Panowie Murańcy!!!!

 

Kurde wchodze dziś na forum, szukam naszych rozmow w dziale "INNE" i nie ma. przerażenie mnie chwyciło aż tu nagle widze ze mamy swój dział wreszcie!!!!

Niniejszym gratuluje inicjatywy i skuteczności nękania adminów :-)

 

FORZA MURANO

 

dr slawooo, witaj w naszje gromadce :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa odpoczywałem sobie w miejscu odciętym od netu :)

ja czasami musze sobie zrobic kilka dni z dala od kabelka sieciowego bo see uzależniam :(

jade wtedy na wioske jakąś i czytam ksiażki lub łowie ryby - teraz niestety było za zimno na ryby, ksiazki poczytałem wiec jeździłem sobie Murańcem po lesie :kosci:

fajnie chlapie błoto przy ostrej jeździe po leśnych duktach :028:

 

bawiłem sie pod Olsztynem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...