Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

!!! NISSAN MURANO !!!


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strażak Sam

Witaj :) Na całe moje szczęście BEZ AWARII!!!! :D Natomiast napęd na 4 kółka w górach to rewelka. Mieszkaliśmy w takim dołku, gdzie zjazd był jeszcze znośny, ale wyjazd pod górkę (zwłaszcza po świeżym opadzie śniegu) na stok, to...........masakra. Szwagier jak i większość posiadaczy "normalnych" aut walczyła o życie z wjechaniem a i tak zazwyczaj kończyło się na zakładaniu łańcuchów. W muranku natomiast tylko czułem, jak się załącza tył i..........spokojnie pod górkę i...........heja na nartach. :> A teraz uważaj!!!! :!!: Tam gdzie byłem na nartach, to również było "konkurencyjne" Murano na słowackich numerach. Spotkałem się któregoś dnia z właścicielem w knajpie i wymieniliśmy się uwagami co do eksploatacji auta i ten muran też już miał "przejścia" :/ Zgadnij co?? :diabel2: Reduktor padł mu przy 50 tys. km.

 

[ Dodano: Wto 27 Sty, 2009 08:48 ]

Piknie Panie, piknie. ;)

 

[ Dodano: Wto 27 Sty, 2009 09:03 ]

Wiecie co? Nie wiem o co chodzi, ale raz udaje mi się dokleić zdjęcie a innym razem nie!! Nawet zawsze zmieniam rozmiar, żeby było prościej i.......dalej skucha. :029: Masakra jakaś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

wiem, wiem :/ Ale wiesz co?? Regularnie też zaglądaj pod spód swojej srebrnej strzały, czy nie masz wycieków? Bo coś widzę, że to faktycznie dość czułe miejsce Murana. :(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak Sam,

czy mogłbyś w wolnej chwili pstryknac fotkę lub napisać gdzie kabel wychodzący z subwoofera "włącza" sie do instalcji?

ja mam jedna wtyczke w okolicach progu- biegnie tam kilka wiązek i jedna jest zakończona białą wtyczką. wydaje mi się ze jest to do podłączenia subwoofera ale nie mam pewnosci. nie mam też niestety schematu instalcji elektrycznej w Murano.

 

jeżeli to nie problem to byłbym wdzięczny za pomoc.

 

BESEL_, Ty masz chyba amerykańca podobnego do mojego, masz wiec radio przestrojone na Europę czy nie? jaki masz wyświetlacz? kolor czy taki pomarańcz ?

 

Ja się zastanawiam nad zmianą wyświetlacza na kolor oraz podpięcie nawigacji jakiejś dobrej.

 

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romanista, ja mam pomarańczowy wyświetlacz i radia nie przestrajałem:) słucham cd-ków i czasem rmf-u:)

 

 

jak mógłbys to zrób zdj tylniej wycieraczce w tym miejscu gdzie styka sie z szybą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Najfajniejsze są komentarze pod spodem :/ Jednak widzę, że głąbów i matołów u nas nie brakuje. ;)

 

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 12:21 ]

Romanista! Poradziłeś sobie z tym podłączeniem?

 

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 12:24 ]

Besel! A co to się stało, że już nie zamazujesz tablicy rejestracyjnej? :) I te "AA" daje duuuuużo do myślenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Czyli jednak zrobiłeś lampy na czarno? :029: Masakra! Niedługo wybieram się do Rzeszowa, to może jakieś małe piwko zrobimy? Co prawda najpierw będę musiał "odwiedzić" komendę, ale może dam radę? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Strażak Sam, dzięki za fotke ale chyba sam nie poradze i udam sie do jakiegoś magica :029:

nibyłatwe ale nie chciałbym sie wpiąć w "coś" i spierniczyć przez przypadek. nie mam schematu instalacji i nei wiem czy to co widze to wolne gniazdo do subba czy też do czegoś innego.

 

BESEL_, o jakie fotki Ci chodzi? co dokładnie chcesz zobaczyć? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...