Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki Hudyvolt :]  Teraz Ty mi musisz coś wykrakać :P

 

ojjj zanim on pokażę to trochę minie , teraz pewnie jezdzi z bananem na twarzy po ulicach ^^

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f431a0c48b84bed3c6e1e7c62d9cce78.jpg46f14b984bc95a35b3ea216567a9854e.jpgd1cfc9aa8d28d62731eb8de3c1d4af57.jpg580649613c2f08091976ea18114e8203.jpg

 

Zetka jak zetka jestem zadowolony bo mechanicznie wszystko sprawne, a zgodnie z opisem sprzedającego lakierniczo do poprawek (drobne ogniska korozji, odpryski czy przetarcia), czym zajmę się za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Panowie jakiś czas temu sprzedałem swoje 328 e36, takie o:

 

ttWJwAn.jpg?1

 

I rozglądam się za czymś szybszym... A, że na co dzień dysponuję służbówką, to stwierdziłem- czemu nie roadster i tak oto jestem :D

 

Powiedzcie mi proszę, bardzo czuć "ucięty" dach w czasie jazdy (chodzi mi o sztywność nadwozia), zdarzają się akcje jak we francuskich CC, że jadąc bo dziurach widzisz jak "pracuje" przednia szyba i ogólnie samochód w prowadzeniu to galareta?

 

Z tego co widzę to zetki cabrio są sporo tańsze od coupe- jest jakieś sensowne wytłumaczenie, poza tym, że w naszym klimacie cabrio jest nie do końca rozsądne?

 

No i na koniec- co myślicie o tych sztukach? Ktoś zna, oglądał? Coś Wam jako specjalistą rzuca się w oczy?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-350z-cabrio-ID6ysM0H.html

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-cabrio-europa-ID6yqkfL.html

 

Pomijam kwestię przebiegów, bo traktuję je w kategorii żartu sprzedających :D

 

Aha- jeszcze ostatnie- czy jesteście w stanie mi powiedzieć, czy te egzemplarze będą miały szperę? Bo w 328 miałem 40%, więc to dla mnie dość istotne,

 

Sorry za tą litanię i z góry dzięki za odpowiedź :)

 

Pozdr.

Krzysiek

Edytowane przez Krisu_K13TL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na cabrio, ale tu masz jedną, nie wiem jak one cenowo chodzą ale widać że s sporo tańsze 

 

http://olx.pl/oferta/350z-cabrio-CID5-IDgwaql.html#3f7d4a0701;promoted

 

jak była serwisowana u coobcia to by Ci mógł wiele na jej temat powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, wszystkie portale sprzedażowe mam przepatrzone i te dwie sztuki mnie zainteresowały, bo:

 

- totalna seria

-europa

-ori xenon ze spryskami

-brak lpg

-brembo

 

Ogólnie zależy mi na tym, żeby była to zadbana seria, bo jeśli się polubimy to będę robił ją po swojemu, tak jak było z e36... Wjechały recaro, sporo alcantary, bilstein b14, lepsze hamulce itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w cabrio nie pomogę, zresztą sam szukam zetki już jakiś czas, zdarzają się zadbane egzemplarze ale potrafią szybko uciekać :) Także nie popełniaj błędów takich jak ja:) Jak jest coś w miarę blisko trzeba jechać i na miejscu sprawdzać co i jak. Ale jak poczytasz kilkanaście tematów na tej stronie wstecz lub trochę więcej to będziesz wiedzieć jak po zdjęciach parę rzeczy wychwycić.

 

powodzenia w szukaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, bardzo czuć "ucięty" dach w czasie jazdy (chodzi mi o sztywność nadwozia), zdarzają się akcje jak we francuskich CC, że jadąc bo dziurach widzisz jak "pracuje" przednia szyba i ogólnie samochód w prowadzeniu to galareta?

 

 

Jeśli chodzi o cabrio to pisz do kolegi gato on ma cabrio i z tego co pamiętam napierdziala nim po torach aż miło :) 

Tu masz jego temat o Zetce: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/49537-nissan-350z-roadster/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczaiłem jego projekt, powala na kolana  :devil:

 

Kurcze jak to kolega kilka postów wyżej  zauważył, zaczyna się coraz większy wysyp zetek^^ A nie dawno było po kilkanaście sztuk max

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samych klubowych jest w tej chwili ze cztery a reszta już się przewija od dłuższego czasu i większość była już oglądana. 

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filipm87 dzięki! Na pewno przejrzę temat :)

 

Samych klubowych jest w tej chwili ze cztery a reszta już się przewija od dłuższego czasu i większość była już oglądana. 

 

Pozdrawiam. :)

 

Może i tak, ale tyczy się to coupe, bo przerzuciłem kilkanaście ostatnich stron i o tych wrzuconych przeze mnie roadsterach nie było ani słowa ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w piatek po 700 km z czego 400 po niemieckiej autostradzie mialem dosc... :P chyba sie starzeje...swoja droga to niemiecki autostrady sa w ch...j krzywe i malo przyjemna jest jazda po nich takim autem.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asesino, życzę Ci rychłego znalezienia zetki dla siebie, bo to cudo.

Dzisiaj 655km i chciałoby się jeszcze.

No ja pewnie jak kupię czuje że w ten dzień pełny bak wyjezdzę :D

 

Krisu, roadstery dopiero zaczęły się pojawiać w ogłoszeniach, i po kilku dniach jest ich wysyp bo wcześniej to były może z dwa max? A w ciągu kilku dni się posypało kilka ogłoszeń. Teraz co widzę - ooo nowe ogłoszenie, to jest ehhh roadster znowu :]

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i są, ale są gusta i guściki - każdy ma hopla na czymś :)

 

http://olx.pl/oferta/350z-cabrio-CID5-IDgwaql.html#3f7d4a0701;promoted

 

ps tak z ciekawości 2007 a maska i światła przedlift? Wnetrze też przedlift. 

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubujesz się w gownie możesz kupować ja szukam Mercedesa...francuz to tylko...;)

Hahaha, to ja mam takie zdanie akurat o faszystowskiej kupie rdzy :D

Edytowane przez misio_de
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba przesada. Czy Mercedes czasem ostatnio nie pożycza dieselka od Renault/Nissan?

 

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,16328359,Mercedes_GLA_z_silnikiem_Diesla_Renault.html

Podałeś jeden przykład w jednym modelu...nie rozsmieszaj mnie. Poza tym ja nie jeżdżę dieselami...

Hahaha, to ja mam takie zdanie akurat o faszystowskiej kupie rdzy :D

Tego to nawet nie skomentuje bo musiał bym się znizyc do twojego poziomu wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Panowie jakiś czas temu sprzedałem swoje 328 e36, takie o:

 

 rozglądam się za czymś szybszym... A, że na co dzień dysponuję służbówką, to stwierdziłem- czemu nie roadster i tak oto jestem :D

 

Powiedzcie mi proszę, bardzo czuć "ucięty" dach w czasie jazdy (chodzi mi o sztywność nadwozia), zdarzają się akcje jak we francuskich CC, że jadąc bo dziurach widzisz jak "pracuje" przednia szyba i ogólnie samochód w prowadzeniu to galareta?

 

Z tego co widzę to zetki cabrio są sporo tańsze od coupe- jest jakieś sensowne wytłumaczenie, poza tym, że w naszym klimacie cabrio jest nie do końca rozsądne?

 

No i na koniec- co myślicie o tych sztukach? Ktoś zna, oglądał? Coś Wam jako specjalistą rzuca się w oczy?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-350z-cabrio-ID6ysM0H.html

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-cabrio-europa-ID6yqkfL.html

 

Pomijam kwestię przebiegów, bo traktuję je w kategorii żartu sprzedających :D

 

Aha- jeszcze ostatnie- czy jesteście w stanie mi powiedzieć, czy te egzemplarze będą miały szperę? Bo w 328 miałem 40%, więc to dla mnie dość istotne,

 

Sorry za tą litanię i z góry dzięki za odpowiedź :)

 

Pozdr.

Krzysiek

 

 

Cześć, auto sztywne jak nieboszczyk po tygodniu, podczas normalnej jazdy nic nie odczuwasz.

Fun z jazdy z otwartym dachem...bezcenny.

Jedno co może irytować to szum powietrza przy prędkościach od 180 w góre, mówie tu już o jeździe przy zamkniętym dachu, ale podkręcasz radio i ciśniesz dalej.

Z przebiegami różnie bywa, musisz patrzeć auto od strony technicznej, ja mam zetke z  2005 roku z przebiegiem 33kkm, moge dać ręke uciąć że nie przekręcany

Edytowane przez Wojti83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ztka jako drugie trzecie auto to za***ista sprawa, będziesz zadowolony. Ja gdybym nie musiał to bym nie sprzedawał i trzymał to jeszcze spokojnie któryś rok. :)

Panie Kolego - to nie jest tylko jeden model:

 

http://autokult.pl/14814,renault-i-mercedes-benz-wymieniaja-sie-silnikami

 

C klasa również

 

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,14116371,Mercedes_klasy_C_z_silnikiem_Renault.html

 

 

Napisał ten, który przed chwilą pisał tak:

Stary sam prowokujesz glupimi teskstami i próbujesz wywołać jakąś durną dyskusję. Napisałem o swoich odczuciach jazdy autem w dłuższą trase moim samochodem które nie jest seryjne a Ty pier**lisz o jakiś francuzach...już kiedyś Ci napisałem co o Tobie myślę i nie chce mi się powtarzać a takimi akcjami i tekstami mnie w tym utwierdzasz i nie tylko mnie z tego co wiem ;) ale napisz jeszcze coś mądrego od siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedzi, bliżej mam do Kielc, to jak znajdę trochę czasu to podlecę i zdam relację, bo rozumiem, że nikt tych dwóch sztuk nie oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku na chwilę zniżę się do Twojego poziomu. Stuknij się w ten pusty łeb. Stwierdzenie "kup sobie Citroena" z uśmieszkiem na końcu miało oznaczać, że piszę to z przymrużeniem oka - nie wiem jak to bardziej łopatologicznie wytłumaczyć. Owe stwierdzenie było zresztą nawiązaniem do popularnego niegdyś tekstu, który pochodził zdaje się z reklamy telewizyjnej: "Nie stać cię na nowe drogi - kup sobie Citroena", co natomiast odnosi się do rewelacyjnie wygodnego zawieszenia hydropneumatycznego.

 

Potrafisz napisać jakiś post bez wulgaryzmów?

Sorry nie oglądam reklam citroena...a odnośnie pytania to ' nie ' bo z Tobą inaczej nie da się rozmawiać żebyś zrozumiał. I sam się stuknij w swój pusty dekiel. Ty nawet nie masz teraz 350tki a masz najwięcej do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...