Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że nie napisał że Europa :-D

Wtedy po dłuższych negocjacjach 34 ;-)

 

Ludzie nie zdają sobie wg mnie sprawy. Ze można kupić seryjna zetke za 38-42tys ładna. Ale by doprowadzić ją do wyglądu takiego jak niektóre nasze. To często wymagane są dziesiątki tysiaków PLN. A wtedy się okazuje że łeee. Niestety ale tuning 350z czy to wizualny czy mechaniczny ze strojeniem, to nie koszt 5zl jak choinka zapachowa, czy nawet 200zl, czy 2000zl, tutaj ludzie mają koła które są warte ponad 3.000pln

A gdzie reszta, jednak taka lotka to na pewno rarytas JDM, amator się znajdzie :-D

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę czy ktoś z kolegów na forum mógłby mi podesłać zdjęcie czujnika uderzeniowego z przodu w Nissanie 350z bo nie mam u Siebie i nie wiem jaki zamówic bo nawet nie wiem jak wygląda i jakie ma mieć numery katalogowe

dzieki z gory za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam z głupa, wiem że jeszcze kupa czasu ale nikt nie planowałby sprzedawać swojej Zetki tak w okolicach końca roku ? Może zrobi mi ktoś prezent pod choinkę, odwdzięcze się w talarach  złota. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum opisane, zabrali prawko, to prawda.

A mógł powiedzieć że zapomniał prawko i by zachował je:) I dalej by się cieszył zetką :P Chyba że to nie było za 50km\h więcej a za punkty 

 

 

http://wp.tv/i,ten-kierowca-stracil-prawo-jazdy,mid,1966062,cid,8053,klip.html?ticaid=6176aa

 

Ktoś znajomy?  :P Może będzie ładna Zetka do kupienia?  :P

 

 

 

ładna:] ciekawe czy będzie na allegro czy jednak uwielbienie do zetki do tego nie dopuści :)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja bede, ale to zalezy czego ozcekujesz od auta

Jestem laikiem w temacie Nissana, przesiadam się z innej marki i dla mnie minimalnymi warunkami jest napęd na tył, trochę elektryki i moc powyżej 200 KM chyba że buda ciężka. Także Zetka fajnie się wpisuje w te kryteria no manual mnie interesuje tylko oczywiście, fajnie by było jakby była to wersja EU. Wrzuć mi fotki na PW jeżeli możesz, z góry dziękuje! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na facebook'a, wpisujemy "Team Z Nissanowa Ekipa" i już. Cel to stworzenie Krakowskiej ekipy sportów, pod nazwą

"Team Z", więcej info na facebook. Pisze w kilku działach żeby jak najwięcej osób się dowiedziało więc proszę o wyrozumiałość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/sprzedam-samochod-CID5-IDgkGrZ.html#6dd5502924

 

Czy miał ktoś okazję oglądać ten samochód ?

Miałem po nią jechać jakiś czas temu ale nie miała wyposażenia jakie chciałem. jak chcesz mogę Ci wysłać na PW zdjęcia które mi kobieta wysłała

 

 

co do filmiku, szkoda, ale czasem tak bywa, ważne że nie uszkodzony bardzo, a kolor wspaniały, moje dwa ulubione kolory zetki to właśnie ten i daytona blue, rzadko spotykane

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo "się naprawi" :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=6369405567#8295b911e9

 

I ten fragment zachęcający Mirków do zakupu: "Przebieg 140000 udokumentowany wieloma (oryginalnymi) wpisami w oryginalnej książce serwisowej. Ale gdyby ktoś chciał to sobie może cofnąć i książki wywalić bo pierwszy przegląd techniczny zrobiłem na 100tys."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym się zapytać czy aktualnie jest możliwe kupić przyzwoitą 350 w kwocie 35 tyś ? Chciałbym się poradzić doświadczonych fanów modelu, nie ukrywam, że w tym temacie jest jak na razie zielony lecz od zawsze auto jeździło mi z tyłu głowy. Nie wiem czy szukać auta w tej kwocie , czy jest to raczej marzenie ściętej głowy.

Edytowane przez Michal_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest mocno walone, dach nie ruszony. Geometria w porządku, wiec o co chodzi. Cena dobra a typ uczciwie podchodzi do sprawy i mówi co bylo, ale oczywiście zawsze się znajdzie jakis Janusz który sie doczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest mocno walone, dach nie ruszony. Geometria w porządku, wiec o co chodzi. Cena dobra a typ uczciwie podchodzi do sprawy i mówi co bylo, ale oczywiście zawsze się znajdzie jakis Janusz który sie doczepi.

Głównie chodziło mi o fragment z przebiegiem. Wszyscy chcą kupić z niekręconym przebiegiem a tu ktoś wyjeżdża że można go jeszcze zmienić bo przegląd ma wbity taki, haczyk na Mirków którzy kupią za te 25k i pchną dalej za więcej z mniejszym przebiegiem. IMO to nie powinno tak działać.

Nie przekreślam aut ruszonych jeśli są dobrze zrobione i cenię bardzo taką szczerość, sam informuję Klientów co było zrobione i co jest do zrobienia.

Edytowane przez Gemba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest mocno walone, dach nie ruszony. Geometria w porządku, wiec o co chodzi. Cena dobra a typ uczciwie podchodzi do sprawy i mówi co bylo, ale oczywiście zawsze się znajdzie jakis Janusz który sie doczepi.

Ale żartujesz prawda? Dach nie ruszony, ale to banan, podłoga  krzywa, nie ma do czego fotela przykręcić. Nie chciałbym takim autem jeździć niezależnie od przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan ale skoro ma zrobiona geometrie i jeździ prosto to nie wiem w czym problem. Jak bym nie miał juz zetki to bym dla siebie kupil, nie bylo by mi szkoda go upalac. A gwarantuje ci ze jesli przyzwoicie jest ta cwiartka przespawana to nie odczujesz tego w zaden sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Bylem toto ogladac w tamtym roku kolo Konina, juz wtedy geometria miala byc nieruszona i przejechalismy pol Polskia a byl to klasyczny banan (mam zdjecia, to w ogloszeniu nic nie pokazuje), jakims cudem szyba nie pekla, dach krzywy, fotele wyciochane.

    

     Zastanawia mnie jak komus sie to oplacalo teraz - auto bylo do oplat i w takim stanie koles/handlarz nie chcial zejsc z 19k z cena, opony do smieci bo nadkole pocielo lewa, notabene auto w PL od ponad roku.

 

   Reasumujac: oplaty z Niemiec, przeglady, ubezpieczenie, zarejestrowanie,2 opony, poduszki, drzwi, klamka, lewy blotnik, prog i cala masa innych, naciaganie, lakierowanie, ogarniecie elektroniki...

i prosze jak nowy... ;> ale Orange Premium Pack ma - ma, sprzedajacy uczciwy i szczery - jak najbardziej ;) i za stowke przebieg 40k mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...