Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt 86 tez pakowal jz-ta do zetki. Widzialem to na zywo. Dla mnie to pomylka pakowac r6 zamiast v6. Psuje sie caly rozklad masy. Zreszta vq35 jest za***iste a jak slysze zetke na porobionym wydechu to mnie ciarki przechodza. Nigdy nie odwalil bym takiej rzezby.

sztos

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos montował hak ?

wiem ze na zagranicznych stronach montują ale nie dam 800zł, tymbardziej ze zadnych przyczep nie bede podpinał a potrzebuje go tylko na uchwyt do roweru i to raczej jednego max dwóch

Edytowane przez duniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt 86 tez pakowal jz-ta do zetki. Widzialem to na zywo. Dla mnie to pomylka pakowac r6 zamiast v6. Psuje sie caly rozklad masy. Zreszta vq35 jest za***iste a jak slysze zetke na porobionym wydechu to mnie ciarki przechodza. Nigdy nie odwalil bym takiej rzezby.

sztos

Ależ to pięknie brzmi!!! Kurde jakby mój tak brzmiał  :wub:

 

Co tam siedzi dokładnie w wydechu? Bo Momentum Y pipe to z tego co wiem jest podobny do mojego, tylko nie ma resonatorów w test pipach ... a co dalej w wydechu ?

 

PS. Właśnie dziś obczaiłem ten Projekt 86, bo mają być pojutrze w Krakowie na Moto Park i ma być tam JDM Spot. Będę!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w swojej zetce chyba nie maja jz-ta, ale robili taka jakis czas temu. Zreszta oni wszedzie to pakuja. Obczaj ich lexusa gs-a z jz-tem. A co do wydechu to nie wiem, ale jest duzo wydechow na ktrocyh robi robote.

Nawet wystarczy wywalic koncowy

Z opisu wynika ze ten pierwszy film to poprostu wydech z gtr-a

post-99903-0-44388100-1493681208_thumb.jpg

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupił nie wiem o co gościowi chodzi. Auto cały czas na sprzedaż jutro ma przyjechać klient z wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupił nie wiem o co gościowi chodzi. Auto cały czas na sprzedaż jutro ma przyjechać klient z wawy

Nie wiem, o co Tobie chodzi? Klient z Wawy? Ok :D

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o co Tobie chodzi? Klient z Wawy? Ok :D

Sugerujesz, że kupiłeś to auto, a nie kupiłeś, więc to Tobie o coś chodzi. Rozmawiałem wczoraj z właścicielem, powiedział, że auto jest nadal na sprzedaż.

Właściciel otwarcie mówi przez tel, co było zrobione w aucie, więc jak ktoś chce kupić, niech dzwoni, jedzie, ogląda...

Edytowane przez lalamido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bajki opowiadasz? Nigdzie nie napisałem, że auto kupiłem. 

Właściciel dopiero będzie wracał do domu, więc niezbyt było możliwe, by ktokolwiek mógł obejrzeć to auto. Jestem zgadany na kontakt rano, kiedy mam wyruszyć po nie, a mieszkam dość blisko. Dostałem o aucie wszelkie informacje, które mnie interesowały.


BTW auto sprzedane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co za bajki opowiadasz? Nigdzie nie napisałem, że auto kupiłem. 

Właściciel dopiero będzie wracał do domu, więc niezbyt było możliwe, by ktokolwiek mógł obejrzeć to auto. Jestem zgadany na kontakt rano, kiedy mam wyruszyć po nie, a mieszkam dość blisko. Dostałem o aucie wszelkie informacje, które mnie interesowały.

BTW auto sprzedane.

 

To jak to tak, troche nie w porzadku. Chyba ze ktos od razu przelal zaliczke przed przyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, o co chodzi, miałem dzwonić i sprzedający nie odbierał, a miał być późnym popołudniem w domu i wtedy miałem przyjechać. W końcu się dodzwoniłem niedawno i odebrał, powiedział że klient już czekał pod domem i teraz pozostały tylko formalności.

 

Trudno, będę szukał dalej. Ta nie była raczej aż tak mocno dzwoniona w ten przód, choć na zdjęciach które dostałem nie widać, co stało się zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak Ci mowilem. Takie okazje schodza od razu i w takim wypadku trzeba brac namiot i nocowac pod domem wlasciciela z pieniedzmi w reku. Co do dzwona to na moje dostal tez fartuch, takze mozliwe ze wspawany nowy. Najpewniej ktos ja wystawi za pare dni za +/- 35k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że się dogadałem, wszystko już miałem przygotowane, wliczając w to gotówkę. No mówi się trudno :/

Widziałem na olx parę sztuk, ale to już albo za daleko, by jechać i trafić na ryzyko trafienia ulepa, lub trochę wysoka cena.

 

Widzicie coś godnego obejrzenia?

 

ta wygląda na zmęczoną "życiem"

 

1. https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-bezwypadek-ID6yRnUD.html

 

ta trochę daleko, no i wersja USA :/

 

2. https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-2004-3-5-v6-super-auto-CID5-IDlUfYu.html#7db9ed2460

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim budżetem to bym nie wybrzydzał za mocno USA czy nie, znajdź coś zdrowego do drobnych poprawek, osobiście bym się zainteresował tym: 

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-europa-premium-pack-brembo-lpg-CID5-IDlE5fe.html

ale nie znam auta

Widac ze strasznie ulepiona, wlascicielowi sluzyla do upalania. Ja bym bral ta czerwona za 26500. Wersja base ponad 100kg lzejsza od zwyklej z dolozonym brembo i szpera. Lepiej byc nie moze

http://allegro.pl/show_item.php?item=6803567817#8295b911e9

btw 320 tkm to zdecydowanie rekord. Ciekawe ile oleju bierze

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze strasznie ulepiona, wlascicielowi sluzyla do upalania. Ja bym bral ta czerwona za 26500. 

Rozmawiamy o tym samym? Ta szara ulepiona? Po zdjęciach wygląda na proste, może gdzieś tam odcieniem się różni. Oglądałeś zdjęcia czerwonej, żadna szpara się nie zgadza... Wiadomo, że za 30k to nie będzie już dziewica, ale ta czerwona to taki typowy śmietnik do upalania, a szara wygląda na co najwyżej trochę zużytą. Jak ktoś szuka auta typowo na tor czy do driftu to czerwona jest fajna. 

Edytowane przez Batman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj szara miala chyba tira w d*pie a z przodu drugiego. Zobacz na szczeliny miedzy klapa bagaznika a blotnikiem. W dodatku jest wyruchana w srodku jak by miala 300tys. Nie mowie ze czerwona nie, ale jest tansza no i lzejsza. Do upalania w sam raz. A to ze jest krzywo zalozony zderzak to swiadczy tylko o umiejetnosciach tego kto to naprawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet niekoniecznie musi być wyżyłowany. Ta czerwona mnie zastanawiała, jednak trochę się jej obawiam.


Raczej wolałbym coś w miarę zadbanego, jak ta co poszła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto wyglada tak tragicznie na zdjeciach to nie che wiedziec co jest na zywo. Zobacz sobie zdjecia mojej. Po nawoskowaniu wygladala jak by dopiero co z salonu wyjechala, szceliny tez sie zgadzaly a byla walona z kazdej strony

Maska sie nie sugeruj bo byla podniesiona na dystansach dla lepszego chlodzenia.

post-99903-0-31031500-1493815473_thumb.jpg

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat szara szczeliny ma spoko, drzwi mają nieco inny odcień od błotnika. Na czarnym to nigdy nic nie widać spasowania. Czerwona jest taka, że nie chciałoby mi się jechać, choć akurat blisko mam... szara budzi nadzieje nawet jak miała licznik poprawiany to fotel idzie ogarnąć w normalnej kasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty h8r? :P

Nie sprawdzisz mi auta, jeśli masz blisko? Ogólnie szukam czegoś na lata, upalać nie będę, tylko dbać i coś tam modzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona jest akurat od forumowicza i była na grupie opisana, no i wolałbym jakbym miał tak niski budżet te czerwoną niż te ulepy, przy których wariujecie... a potem sa pytania czemu silnik zatarty albo czemu geometrii nie można zrobić, nie zastanawia was skąd tak skrajnie niska cena ? To, że jednemu na tysiąc uda się kupić w miarę sztukę za 30+ to nie znaczy, że każdemu wyjdzie, PS Ja dziś Swoją bym gonił za 50+ patrząc na to co w niej zrobiłem i w jakim jest stanie, także na ZIMNO z budżetem o połowę mniejszym niż przeciętna Zetka z Niemiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...