Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

370 stron...zanim ja znajdę to osiwieje :D

 

 

1-2 strony temu, stracisz 3 min ;)

Swoją drogą tak sobie pomyślałem że można by zrobić katalog zetek, taki ogólnodostępny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2 strony temu, stracisz 3 min ;)

Swoją drogą tak sobie pomyślałem że można by zrobić katalog zetek, taki ogólnodostępny ;)

Świetny pomysł.Jak nie ten to znajdę inny  godny mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xavdas jadę zetkę z Rzeszowa oglądać jutro :)

 

 

swoją drogą nie rozumiem, dlaczego po zakupie zetki chciałbyś sie uczyć jeździć innym autem... Ja w ramach nauki jazdy kupiłem w czerwcu '16 swoje pierwsze auto - bmw e36 z silnikiem 2.8 190km i w zimie na letnich jeździłem, aby zobaczyć jak się auto zachowuje i ogarnąć początki poślizgów kontrolowanych (jako tako).

Edytowane przez noico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350z jest duzo latwiejsze w prowadzeniu od e36 i wybacza duzo wiecej bledow. Napewno lepsze auto do nauki niz jakas pojebana oska ktora wylecisz przodem na pierwszym zakrecie jak przesadzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyjemnie jeśli tak jest, w 350z faktycznie się bardziej siedzi jak w czołgu i auto wydaje się (albo i jest) szersze i ogólnie optycznie większe. Niższe szyby, brak tylnych pełnowymiarowych szyb (bo to w koncu coupe) sprawia wrażenie bardziej siedzenia w czymś strasznie masywnym, ciekaw jestem prowadzenia, ale to kwestia kilku godzin i sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest z okolić Rzeszowa i byłby tak miły rzucić doświadczonym okiem na https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yQgZ5.html#8295b911e9 ?

Druga sprawa mniej adekwatna do tematu jakie autko polecacie na pierwszy w życiu zakup?

p.s co do 350 Z-etki to nawet jak kupie czekało by aż na biorę doświadczenia w innym wozie .

 

Ja bym się nie skupiał na "straszliwej mocy" tylko na tym co ty jak mało doświadczony zrobisz ze sprzęgłem na dzień dobry... a uwierz że dwumase można niespotykanie szybko dobić... Dodatkowo uważam za bzdure, że pierwszy samochód ma byc trupem za 2k bez żadnych systemów i żyjącym swoim życiem zawieszeniem - takie coś jest bardziej niebezpieczne niż wolnossak z około 250 końmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijajcie z daleka ten samochód !

 

http://sprzedajemy.pl/nissan-350-z-brembo-okazja-bialy-mat-karbon-nr50210747

 

Koleś twierdzi że sprawny, wsiadać i jechać ....

Niby miał mieć przełożone hamulce na brembo...

Pomalowany plastidipem i oklejony carbonem....

 

 

Po przyjechaniu na miejsce wielkie rozczarowanie...

 

Plastidip brudny że wgl nie dało sie go domyć, miejscami był zdrapany i pryśnięty (wyglądało to gorzej niż żle), folia na przetłoczeniach się odklejała, plastik nad zderzakiem połamany, zbiorniczek wyrównawczy połamany, opona przednia pocięta, osłona górna silnika pomalowana czymś co się płatami odrywało od tego.

 

Technicznie:

Silnik palił ok, ciśnienie trzymał ( jak się okazało w książeczce miał wykonany remont silnika)

Wydech pierdział :D

Hamulce zwykłe USA... nie żadne brembo

Podczas jazdy słyszalny był szum z tyłu.

 

Po wjeździe na autostradę i przejechaniu 4 km przy 180 kmh coś zaczęło zgrzytać i mocno przyhamowało samochód (dużo nie brakowało a zrobilibyśmy parę piruetów).

Po zjechaniu na pas awaryjny, samochód odpalił ale przy próbie ruszenia do przodu lub tyłu był tylko zgrzyt...

 

Jednym słowem mówiąc PORAŻKA 

post-104972-0-68685700-1492098229_thumb.jpg

post-104972-0-93197600-1492098230_thumb.jpg

Edytowane przez DragOn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yQMIn.html#xtor=SEC-8

 

Jeśli ktoś nie potrzebuje ESP :D , tempomatu i brembo (tzw golas) to moge go polecić.

 

Sprowadzony z USA ale w całości bez uszkodzeń.

Jest po "akcie wandalizmu" i zostały z niego skradzione siedzenia, felgi i jakieś plastiki.

Technicznie sprawny, ciśnienie trzyma dobrze, ma mały wyciek spod pokrywy górnej, zawieszenie bardzo dobre, dobrze się zbiera.

Wizualnie jest dobrze do minimalnej kosmetyki.

 

Do wglądu mogę przesłać raport z USA wraz z zdjęciami z licytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yQMIn.html#xtor=SEC-8

 

Jeśli ktoś nie potrzebuje ESP :D , tempomatu i brembo (tzw golas) to moge go polecić.

 

 

Zainteresował mnie ten egzemplarz, wczoraj nawet kontaktowałem się z właścicielem i na dziś są umówione już dwie konkretne osoby na zakup auta, więc jeśli faktycznie tak wszystko pięknie wygląda to powinien bez problemu zostać sprzedany. Powiedz mi czy ta zetka wcale nie posiada ESP ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie ten egzemplarz, wczoraj nawet kontaktowałem się z właścicielem i na dziś są umówione już dwie konkretne osoby na zakup auta, więc jeśli faktycznie tak wszystko pięknie wygląda to powinien bez problemu zostać sprzedany. Powiedz mi czy ta zetka wcale nie posiada ESP ? 

Ja też rozmawiałem z właścicielem. Wszystko wydaje się bardzo sensowne ale właśnie z powodu braku ESP odpuściłem zakup tego auta.

 

Z tego co pamiętam to jeszcze w dniu wystawienia oferty był już ktoś kto wpłacił zaliczę i jutro ma zabrać auto ale jak widać różnie z tym bywa. 

Edytowane przez bialagora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie ten egzemplarz, wczoraj nawet kontaktowałem się z właścicielem i na dziś są umówione już dwie konkretne osoby na zakup auta, więc jeśli faktycznie tak wszystko pięknie wygląda to powinien bez problemu zostać sprzedany. Powiedz mi czy ta zetka wcale nie posiada ESP ? 

 

Niestety wcale nie ma możliwości wyłączenia ESP dlatego też zrezygnowałem 

 

 

Ja też rozmawiałem z właścicielem. Wszystko wydaje się bardzo sensowne ale właśnie z powodu braku ESP odpuściłem zakup tego auta.

 

Z tego co pamiętam to jeszcze w dniu wystawienia oferty był już ktoś kto wpłacił zaliczę i jutro ma zabrać auto ale jak widać różnie z tym bywa. 

 

To ja byłem tą osobą :D ale nie wpłacałem zaliczki tylko umówiłem sie z sprzedającym na to że poczeka ze sprzedażą parę dni aż bd miał możliwość przyjazdu i sprawdzenia tej zetki.

Chciałem w sumie wpłacić jakąś zaliczkę ale sprzedający był na tyle wporzżdku że dał mi słowo że poczeka ze sprzedażą :)

 

Bardzo mi pomógł kolega Kamil z forum który sprawdził osobiście dla mnie ten samochód :) 

Edytowane przez DragOn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...