Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co ciekawego wozisz swoją Navarą? - zapraszam do zabawy


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość don_martinez

Ciekawie, ciekawie ;) Stróże prawa nie mili nić przeciwko? czy nie miałeś szczęścia spotkać? ;))

Jechali za mną kawałek ale raczej olali sprawę. W końcu miałem czerwoną szmatkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

-zagęszczarka 450kg,

-pełna paka żwiru (uwaga ładowałem go koparka ;p),

-zagęszczarka 600kg,

-oraz coś z innej beczki: raz wyciągałem Forda Transita z błota, pełnego bloczków (ok.1300kg na pace) przy czym kierowca forda tak się zdziwił że go ciągnę że se strachu puścił hamulec dopiero jak go wyciągnąłem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pełna paka żwiru (uwaga ładowałem go koparka ;p),

 

Toś mnie rozbawił, jakby ci sypnął szczerze, to by autko dęba stanęło :)

Pierwszy szok przeżyłem kiedy widłakiem załadowali mi pół palety cegieł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu ładował mi widlakiem paletę cementu, na szczęście była za wysoka i zdjąłem kilkanaście worków, samochód zderzakiem mało na glebie nie usiadł, doładowałem resztę ręcznie (chyba 56 worków jest w palecie) do przejechania miałem 5 km. i myślałem że mi się koła pourywają. Teraz nie ładuję więcej jak 30. szkoda samochodu. Szkoda że konstruktor nie wzmocnił pickupa żeby paletę można było przewieźć (jakieś 1,5t) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu ładował mi widlakiem paletę cementu, na szczęście była za wysoka i zdjąłem kilkanaście worków, samochód zderzakiem mało na glebie nie usiadł, doładowałem resztę ręcznie (chyba 56 worków jest w palecie) do przejechania miałem 5 km. i myślałem że mi się koła pourywają. Teraz nie ładuję więcej jak 30. szkoda samochodu. Szkoda że konstruktor nie wzmocnił pickupa żeby paletę można było przewieźć (jakieś 1,5t) :(

 

 

Trzeba było resztę do kabiny ładować, aby ciężar równomiernie rozłożył się na kołach. :D Dwa razy tyle co ma w papierach. Niezły wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie rozbawił, jakby ci sypnął szczerze, to by autko dęba stanęło :)

Pierwszy szok przeżyłem kiedy widłakiem załadowali mi pół palety cegieł...

Ładowałem navarke sobie sam koparką (bo nie chciało mi się łopatować) i robiłem to dość ostrożnie, miałem pełną po burty pake żwiru i co prawda niewiele na drodze widziałem bo przód był już ostro zadarty do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Toś mnie rozbawił, jakby ci sypnął szczerze, to by autko dęba stanęło :)

Pierwszy szok przeżyłem kiedy widłakiem załadowali mi pół palety cegieł...

Robiłem to samo :)

Praktycznie można powiedzieć że staje dęba :D Na progach zwalniających praktycznie hakiem przycieram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki czasami korzystam z Navary ojca i na pake głównie wrzuca się dzika czasem dwa jak się trafi,

4 worki kukurydzy

moptopompe pływającą węże gaśniece tłumice szpadle 20 sztuk troche gaśnic

meble od czasu do czasu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wóz szklarza...

kilkanaście formatek szyb Lacobel na stojaku do szkła...

wszystko przypięte pasami do paki...

szyby przełożone koreczkami...owiniete tasmą i streczem..

trasa Kraków-Wawa..

straty - 1 szyba pękła ale nie z powodu transportu tylko specyficznego kształtu

o naprężeń w narożach...

post-13850-1265671706,9877_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jedna z bardziej oryginalnych rzeczy jakie wożę - ciągnik jednoosiowy a'la 'dzik' z glebogryzarką (komplet około 350-400kg) - prawie idealnie mieści się na pace a najwięcej zabawy jest z wjeżdżaniem i zjeżdżaniem ;).

 

 

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Ostatnio wiozłem katalogi - takie papierowe 1,5 tony na aucie i 700 kg na przyczepce - 120 km trasa. Nie zrobiłem fotki, bo jechane było w nocy, akcja zorganizowana na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wiozłem katalogi - takie papierowe 1,5 tony na aucie i 700 kg na przyczepce - 120 km trasa. Nie zrobiłem fotki, bo jechane było w nocy, akcja zorganizowana na szybko.

 

No to pewnie świeciłeś po drzewach zamiast po drodze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tam wszelkie liny i pasy wole wozic w skrzynce, nie walaja sie tak jak u ciebie po bagazniku.

problem w tym ze moje nauczyły sie wychodzic ze skrzynek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie camo to chyba nie wozisz go tak swobodnie?

 

 

to zależy, od wielkości i temperamentu. mniejsze wole mieć na oku bo w czasie jazdy mogłyby gdzieś wsiąknąć, duże i spokojne zwykle jezdżą luzem.

 

 

post-21294-0-12480900-1316728810_thumb.jpg

 

 

post-21294-0-70712000-1316728732_thumb.jpg

 

 

post-21294-0-76256900-1316728750_thumb.jpg

 

 

post-21294-0-92477500-1316729997_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Śruby lub inne elementy stalowe nawierzchni kolejowej w ilości do 800 kg kilkakrotnie od pażdziernika.

Duużą budę dla psa

10 szt płytek chodnikowych od tygodnia non stop :)

 

A co powiecie na to?

link:-)

Chyba kolega elektryk?? :)

A może jeszcze stoczniowy hehe. Tak patrząc z perspektywy to sporo to wszystko waży daleko za osią tylną. Chyba 3-metrowe korytka i drabinki to kilkaset kg :whistle:

post-49868-0-41147900-1327004602_thumb.jpg

Edytowane przez robsonb73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...