Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hamownia styczen 2009


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, wystrojenie ECU II, poprawiony wydech i skrócony o kolejne dolot o 4cmx3",

będzie pierwsze hamowanie na paliwie do przemieszczania LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kolega który nie dawno kupił almę GTi

- Maciejewa któremu mam dostroić ECU Majstra

- Sektoreone P10 2.0'95 na gazie :P

i pewno jeszcze jacyś goście - jak zapomniałem to przerpaszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a xtomek?

ledwo przeżyłem Sylwka, ale żyję ;) Proponuję druga połowę miesiąca, bo muszę ... pogadać z Coobciem w sprawie..... :P Reszta Szanownego Państwa też by dokończyła modowanie :D Co Wy na to? Proponowane terminy to 12 albo 16 stycznia na Mineralnej.

Ja bym wolał 16-go. :diabel2: Pozdro for Nissan Powerteam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tylko uporam z przeróbką przepływki na 70mm i dolotem to wbijam się również :-)

Ja u siebie w bandicie zrobiłem nowy dolot i mam taką przepływkę fi70mm w odstawce wieć jak zalerzy ci na czasie to wpadaj do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tylko uporam z przeróbką przepływki na 70mm i dolotem to wbijam się również :-)

Ja u siebie w bandicie zrobiłem nowy dolot i mam taką przepływkę fi70mm w odstawce wieć jak zalerzy ci na czasie to wpadaj do mnie :)

 

"Na kłopoty rada : do Coobcia wpadaj!" , hehe .

Zaraz u ciebie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Chłopaki męska decyzja czy klepać termin w Poniedziałek - 12.01.2009 czy Piątek 16.01.2009 :D ??

 

[ Dodano: Wto 06 Sty, 2009 11:08 ]

KevinTworog, A ty byś się wstydził - ogarniaj jakieś zimyu 14" i wapdaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Chłopaki męska decyzja czy klepać termin w Poniedziałek - 12.01.2009 czy Piątek 16.01.2009

mnie pasują oba terminy jestem na urlopie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16-ty piątek o 15.00 zaczynamy, co nie ? ;) , pobawimy się wyjściowo z rozrządem czerwonej, co by sprawdzić parametry po Kreatorze. Jak bedzie chłodnawo, to kto wie .... :D

Wykres momentu na Mineralnej i w Kreatorze był niemal identyczny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

no spoko wezme urlop i przyjade z rana.

Może przyjedzie ze mną kumpel golfem mk1, zakłada teraz turbo i bedzie chciał zestroić, jak sie uwinie to przyjedziemy razem. Ja bede napewno chyba że znowu jakaś nowego śniegu napada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW - widzę cie na rolkach w piątek, zoabczmy co nowy wydech zmienił :)

 

bardzo chętnie ale mineralna jest mi kompletnie nie po drodze... zazwyczaj nie przekraczam wisły... :) jak bede miał chwilę to do kreatora wjade z partyzanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...