Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hamownia styczen 2009


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde dzisiaj chyba nie usnę tyle ciekawych wrażeń się na jutro zapowiada :D

 

trzeba jakieś wewnętrzne zaklady robić o kase :P

Np. Roki 161 ponad czy poniżej :D

Shopen 165 ponad czy poniżej

Niebieska P10 GT 190 ponad czy ponizej

Kelvina P10 GT z Turbo 250 ponad czy poniżej

 

i tak samo na Nm

Esi 195Nm ponad czy ponizej itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj chyba nie usnę tyle ciekawych wrażeń się na jutro zapowiada :D

 

trzeba jakieś wewnętrzne zaklady robić o kase :P

Np. Roki 161 ponad czy poniżej :D

Shopen 165 ponad czy poniżej

Niebieska P10 GT 190 ponad czy ponizej

Kelvina P10 GT z Turbo 250 ponad czy poniżej

 

i tak samo na Nm

Eszi 195Nm ponad czy ponizej itd...

 

Ziomuś ja to nawet termos kawy biorę, trza sie ciepło ubrać bo tam piździ niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

Potwierdzam swoja obecnosc: 16:30 @ Mineralna.

Jesli ktos wczesniej (o 16:15) bedzie przejezdzal Aleja Krakowska na wysokosci skrzyzowania z Cyrprysowa, chetnie bym sie zabral. Telefon: patrz stopka msnm.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ładnie słyszałem że u ROKIEGO 165/206 nm :one:

 

ale i tak hondy nas pojadą :D

 

CTR Kermita

 

UKŁAD DOLOTOWY: CAI K&N TYPHOON

 

UKŁAD WYDECHOWY: Kolektor i wydech Buddy Club ProSpec

 

ELEKTRONIKA: Hondata K100

 

wykres2ga1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROKI, gratuluję :one: Konsekwencja w działaniu daje rezultaty :D Pozdro.

p.s.

Coobcio przegonił czerwoną z hamowni , co by se najpierw te wałki wymieniła i dopiero :zly:

junioorowa miała chyba 194/204 i momentu czerwonej nie pobiła, chociaż na tej hamowni czerwona miała mniej kucy 191/215 - dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROKI, gratuluję :one: Konsekwencja w działaniu daje rezultaty :D Pozdro.

p.s.

Coobcio przegonił czerwoną z hamowni , co by se najpierw te wałki wymieniła i dopiero :zly:

 

A dziekuje :D jak juz czerwona bedzie miala nowe walki to ja powinienem ogarnac dolot, takze pewnie za miesiac znowu bedzie okazja pomierzyc wozy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejwra, Ciekawe czy to wallbro zdechło - w sumie powinno jak dajesz wóz do strojenia z taką małą ilością paliwa :D

Ps. przy gazie w podłodze brakuje do cholery paliwa aż dziwnie dużo - może masy popraw przy ECU no i trzeba obadać czy pompa nie umarła...

 

ROKI, stary wreszcie jakieś Męskie wyniki 162KM złamane i to z zapasem :)

a co do PENA i wykresów to zatrzasnąłem je w swojej primerze w garazu z kluczykami - jutro rano kolega mi go otwaorzy bo ma moje klucze w zapasie

 

xtomek, no kręcenie coś by dało ale jak mamy zmieniać wałki to nie ma co płacić dwa razy za hamkę...

 

Tak w skócie i to co zapamietałem:

*Maciejewa 118KM i 145Nm

*Juniora VE co dolot nowy zrobilem 193KM - przybyło 10KM

*Roki po nowym kolekotrze i dostrojeniu przybylo z 8KM i 13Nm :D :D :D

*ESZI - wreszcie pozbyliśmy się tego dołka w momnecie no i 144KM i 199Nm - przybyło 6Nm i mocno mocno dół się poprawiło :)

*Shopen wrzuciliśmy stożka zamiast seryjnej puszki, do tego przeplywka przerobiona na Fi50mm i 165KM i 195Nm przybyło 6KM i 5Nm

 

reszty nie pamiętam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze zapomniałem o tej prawie seryjnej Almerce GTi co wypluła 161KM i 180Nm a co do Civica to niestety tylko nissany mam a no i Kelvina Tworoga P10 z Turbo na 0,6 bara spadającym na 0,4 ---> 206KM i 318Nm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie hamowałem, ale zalałem po raz kolejny 100-kę Shella V-racinga, prawie na pusty bak. Polecam na kolejne hamowanka. Czuje się pod nogą i małpa ciszej mruczy. ;) Nawet temperaturka podskoczyła. Moje VE ma stanowczo za niską temperaturę, pomimo wymiany termostatu. A jak było zimno, to miałem prawie mróz w środku. :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*ESZI - wreszcie pozbyliśmy się tego dołka w momnecie no i 144KM i 199Nm - przybyło 6Nm i mocno mocno dół się poprawił :)

Cooba 144KM i 197Nm(chyba że mamy inne wykresy?) jak na SR20De w Nm wynik zaj...ty. Przyznaje jednak, mógł w jakimś stopniu mieć na moment wpływ mój dzisiejszy mod, który jest do małej poprawki, liczyłem na 199 Nm, ale albo/lub się przeliczyłem :/, albo/lub nie dopieściłeś mego auta tak jak innych :( trzeba tą lambdę w cholerę odłączyć a i z zapłonu wykrzesać co się da), trochę wszystko było dzisiaj na odp...l,ale sporo mojej winy bo nie dopilnowałem, wiem że jakiś rezerwy jeszcze drzemią w tym co mam ;)

Ale i tak się ciesze bo można było się spotkać, porywalizować i pogadać :D

:D:D a to właśnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...