Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hamownia styczen 2009


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ROKI, stary wreszcie jakieś Męskie wyniki 162KM złamane i to z zapasem :)

a co do PENA i wykresów to zatrzasnąłem je w swojej primerze w garazu z kluczykami - jutro rano kolega mi go otwaorzy bo ma moje klucze w zapasie

 

 

To odrazu wrzuc je na forum, mnie cala sobote nie ma :/

 

 

Ach i jeszcze atrakcja popoludnia qwa skrzywilem kluczyk, co za oferma ze mnie, nie bede wytykal palcami ze to przez Kevina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy wynik to znowu z Kreatora? Czemu nie przyjechałeś na Mineralną. Miałbyś punkt odniesienia. Jest nowy sofcik i wynki z dokładnoscią +/- 2 KM/Nm. Odnośnie Kreatora, to w moim przypadku moc była wyższa /ale po filtrze JR i na v-power racing 100 oktanów / o 14 KM, a moment o 1 Nm mniej. Przebieg wykresów prawie identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze zapomniałem o tej prawie seryjnej Almerce GTi co wypluła 161KM i 180Nm

 

Prawie seryjna:

-mod rozrządu

-przestawienie zapłonu

-wydech tylny tłumik oraz rurka od końcowego do kolektora z EL-TEC'a środkowy bliżej nie zidentyfikowany całość 2,5 :)

 

img4005uy7.th.jpg

 

Został bym dłużej ale przeziębiony ostro jestem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy wynik to znowu z Kreatora?

 

Nie. Na Mineralnej bylem z ekipa. Nic nie robilem a w kreatorze bylo 143,6 KM i 174 Nm

a gdzie wykres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skócie i to co zapamietałem:

*Maciejewa 118KM i 145Nm

*Juniora VE co dolot nowy zrobilem 193KM - przybyło 10KM

*Roki po nowym kolekotrze i dostrojeniu przybylo z 8KM i 13Nm :D :D :D

*ESZI - wreszcie pozbyliśmy się tego dołka w momnecie no i 144KM i 199Nm - przybyło 6Nm i mocno mocno dół się poprawiło :)

*Shopen wrzuciliśmy stożka zamiast seryjnej puszki, do tego przeplywka przerobiona na Fi50mm i 165KM i 195Nm przybyło 6KM i 5Nm

 

reszty nie pamiętam :D

 

dobra Coobcio ale wykresy też mugłbyś wkleić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...