Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podniesienie mocy


Gość sabciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a więc ktoś mi da jakas propozycje co do sporotwego filrta stożkowego jaki kupic dobry do tego modelu? :) i czy blosa warto kupic , zwiekszy moc ? :) Pozdrawiam

 

Jezeli masz auto z instalacja LPG, to wymiana miksera na Blos da bardzo duzo i znacznie to odczujesz, polecam.

Wymiana filtra powietrza.. z doswiadczenia powiem ze nie warto, lepiej czesciej zmieniac fabryczny filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie jestem mechaniorem ale musze przyznać że do tej pory sądziłem,że wtrysk wielopunktowy polega na wtrysku bezpośrednio do cylindra a nie do kolektora.

 

oj to bardzo źle myślałeś w nissanach naszych jest posiredni wtrysk czyli można powiedzieć do kolektora albo innymi słowy do komory wstępnej

a wtrysk o którym piszesz to wtrysk bezposiredni to taka nowość i coraz więcej nowych aut taki ma np . TSI VW lub GDI Mitsubishi itd.

 

[ Dodano: Pią 16 Sty, 2009 19:10 ]

no to dowiedziałem się czegoś nowego:).czyli co bym musiał jeszcze ogarnąć by przejść z ds na de?

 

wszystko cały osprzęt czyli wiązkę kabli z ECU, kolektor ssący z wtryskami, pompa paliwa, przepustnica, itd. ogólnie dużo zabawy lepiej zmienić auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc ktoś mi da jakas propozycje co do sporotwego filrta stożkowego jaki kupic dobry do tego modelu? :) i czy blosa warto kupic , zwiekszy moc ? :) Pozdrawiam

ze stożków polecam Fujitę, jeździ na nim nas już kilku+mod rozrządu u Coobcia.

Blos oczywiście jak masz instalacje mieszalnikową. Przyrosty gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra liczmy ze chce kupic JR :) ile by mnie kosztowało takie cudo? :D i czy łatwo zamontować stożka :D?i co z tym blosem czy tez łatwo zamontować ? A jak Coobcio miałby czas to czy by pomógł w dalszych poradach :> ? moge nawet przyjechac tam do Ciebie hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejma na fi 80 / bo tyle było na dolocie / i po 10 sekundach już. Zdjąć, załozyć. Jest. No nadkole trzeba było jeszcze zdjąć i założyć spowrotem :one: 90 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...