Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

oryginalne radio w Nissan Tiida


Gość t82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A widzieliście kiedyś limuzynę, albo brykę z najwyższej półki z odtwarzaczem MP3???? A i owszem, widzieliście - nowa Toyota Avensis, Mazda 6. To są raczej auta z wyższej półki. Czyż nie? No cóż, po prostu Nissan odwalił lekką kaszanę, nie dając możliwości odtwarzania plików MP3 do radia w Tiidzie (albo chociaż wyjścia AUX)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji o wyposażeniu Tiidy w wersji Tekna, jest w niej radio ze zmieniaczem CD (6 płyt) i sześcioma głośnikami ale o MP3 ani słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w modelach z '2008 Tekna miała możliwość odtwarzania MP3, ale widze że modele z 2009 już nie mają tego (albo specyfikacja którą ściągnąłem jest lewa)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

witam

Co prawda kotlet już odgrzewany, ale co mi tam :)

Nie wie kto czy da się przerobić Tiidowe radio coby chociaż miało wyjście na zmieniarkę?

 

czy to oto radio będzie pasowało do naszych pojazdów?

Mechanicznie na pewno. ale czy da się je zalogować do Tiidy (ew. jak to zrobić)

Miał bym problem zmieniarki z głowy :)

Edytowane przez jerzyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jedni piszą iż im odtwarza mp3 a innym nie (ten sam model radia) znaczyło by iż jest to kwestia softu a nie sprzętu . W QQ jest radio ze zmieniarką na 6 płyt, zresztą to radio można tanio kupić na Alledrogo. Pozostaje kwestia rejestracji radia w samochodzie (czy tamto zostało wyrejestrowane...wątpię bardzo jeśli rozbitek to nikt się tym nie przejmował na szrocie) wie ktoś coś na temat rejestracji w systemie??

No qrcze czy nie zagląda tu żaden elektronik samochodowy . Wiem że elektronika domowa umiera (jako serwis), ale samochodowa to przyszłość. Uczcie się i zdobywajcie szczyty, to nie jest takie trudne.

Edytowane przez jerzyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

skoro jedni piszą iż im odtwarza mp3 a innym nie (ten sam model radia) znaczyło by iż jest to kwestia softu a nie sprzętu .

Znalazłem w szwargałach nr.tego co mi proponowano,i jest to coś innego: KE286-99900 oczywiście do odtwarzania mp3.Kosztował 387zł dlatego wtedy dałem sobi na luz

do note też pasuje

http://www.wessexpar...Kit_KE286-99900#

 

to samo w micrze już taniej:

http://wmgparts.co.u...tor_KE286-99900

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w szwargałach nr.tego co mi proponowano,i jest to coś innego: KE286-99900 oczywiście do odtwarzania mp3.Kosztował 387zł dlatego wtedy dałem sobi na luz

do note też pasuje

http://www.wessexpar...Kit_KE286-99900#

 

to samo w micrze już taniej:

http://wmgparts.co.u...tor_KE286-99900

Hi, przecież mozna kupić (za 50 zł) FM transmiter i słuchać mp3 w Tiidzie np z karty SD lub pendrive'u

pzdr.

Edytowane przez Jark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, przecież mozna kupić (za 50 zł) FM transmiter i słuchać mp3 w Tiidzie np z karty SD lub pendrive'u

pzdr.

Tak,nawet takowy mam ,ale jakość dźwieku z tego urządzenia delikatnie ujmując bardzo słaba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,nawet takowy mam ,ale jakość dźwieku z tego urządzenia delikatnie ujmując bardzo słaba.

Hi, mój transmiter w zakresie jakości sygnału zachowuje się wręcz idealnie, kłopoty mam tylko w mieście, gdzie sygnały radiowe nakładają się na częstotliwość nośną fm transmitera.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, mój transmiter w zakresie jakości sygnału zachowuje się wręcz idealnie, kłopoty mam tylko w mieście, gdzie sygnały radiowe nakładają się na częstotliwość nośną fm transmitera.

pzdr.

No to pochwal się jaki to model,może zaryzykuję(mimo że 90%jazdy u mnie to miasto.)Siemka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w szwargałach nr.tego co mi proponowano,i jest to coś innego: KE286-99900 oczywiście do odtwarzania mp3.Kosztował 387zł dlatego wtedy dałem sobi na luz

do note też pasuje

http://www.wessexpar...Kit_KE286-99900#

 

to samo w micrze już taniej:

http://wmgparts.co.u...tor_KE286-99900

Manix ten konwekter pasuje do radia ze zmieniarką, jak mniemam jako symulacja takowej

Czy też proponowano Ci przeróbkę radia co masz na stanie pojazdu?

Jeśli by było radio z obsługą zmieniarki to już dobrze, bo takowy konwerterek można spokojnie kupić w cenie ok 250 pln

Troszkę źle mówię , po przyjrzeniu się z bliska wygląda mi to na wyprowadzone złącze AUX. Cop mi jakoś tak nie pasuje bez przeróbek radia (np załączanie AUX poprzez zakres fal średnich (chyba takie są))

Edytowane przez jerzyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manix ten konwekter pasuje do radia ze zmieniarką, jak mniemam jako symulacja takowej

Czy też proponowano Ci przeróbkę radia co masz na stanie pojazdu?

Jeśli by było radio z obsługą zmieniarki to już dobrze, bo takowy konwerterek można spokojnie kupić w cenie ok 250 pln

Troszkę źle mówię , po przyjrzeniu się z bliska wygląda mi to na wyprowadzone złącze AUX. Cop mi jakoś tak nie pasuje bez przeróbek radia (np załączanie AUX poprzez zakres fal średnich (chyba takie są))

Nie mam zmieniarki,a o żadnej przeróbce nie było mowy.Co wiecej,wydaje mi się, że radio ma wyjście na zmieniarkę,nie pamietam skąd ale mam 99% pewność.Jesli cos z tego kumasz,

tu masz rysunek z ruskiej strony

NisCYo9Jack.jpg

 

65890417.jpg

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...