Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kompletowanie Audio do Suny


Gość cylo88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

muszę powiedzieć że sprzęt blapunkta z serii GT nigdy do mnie nie przemawiał zwłaszcza jeśli chodzi o wzmacniacze :/ zresztą głośniki też nie grają rewelacyjnie jakoś tak blaszanie :/

miałem cały zestaw Blapunkta u siebie i jedynie z tuby byłem w miarę zadowolony jednak wzmacniacz zmieniłem prawie że odrazu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cylo88 ani jedno ani drugie nie jest dobre, słyszałem dwu kanałową wersję tego magnata to ledwo co dawał sobie radę ze skrzynką Magnat B30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej napisał kolega Jastrząb poszukaj wzmacniacza, chocby używanego ale najlepiej firm które wymienił. Słyszałem blaupunkta GTA 460 i nie grał on za rewelacyjnie a i jego moc jest chyba lekko zawyżona :/. Sam niedawno nabyłem Cruncha MXB 4100 i jestem z niego mega zadowolony :).

PS Szmer nie orientujesz się może jaką moc ten model ma w mostku przy 4 ohm? Bo wszędzie piszą tylko ze na mostku ma 400 W max power :<

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz dobierasz do reszty systemu.

Musisz wiedzieć czego oczekujesz.

Jaki chcesz przeznaczyć budżet?

Co posiadasz - a co chcesz kupić.

Czego słuchasz.

itd. itp.

Chcial bym by ten wzmacniacz zasilil mi dwoma kanalami przod 210W Helixa i dwa kanaly na mostek do zasilenia suba 500W 150W RMS i to wszystko

moge przeznaczyc na ten wzmacniacz do 400zl.

najczesciej slucham techna

Co w tej sytuacji bylo by dla mnie najleprzym rozwiazaniem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cylo88 jeżeli interesuje Ciebie używka to zobacz to http://www.allegro.pl/item544767961_wzmacn...r_szczecin.html

cena przystępna a możliwosci nie małe, jakość dobra, oczywiście musiał by się zapytać typka czy wszystko działa. mam nadzieję że jak odczytasz to link będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cylo88 no ja kupiłem wzmak używany ale najpierw wszystko się dowiedziałem co i jak (czy koleś ma same pozytywy itp),pogadałem z typkiem i powiedziałem że jak nie będzie działać lub coś to zwracam i chce kasę z powrotem, poza tym dowodem są maile i jak coś to policja. Ale przyszedł wzmak i było tak jak w opisie, wszystko działa i śmiga że hej. Co do wzmaka co ci pokazałem to już ktoś go kupił. Szybko poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cylo88, jeżeli nowy to zerknij na:

GROUND ZERO GZRA-2100X II

TONSIL WS 600

SIGNAT ONYX 4050

CRUNCH BLACKMAXX MXB480

CARPOWER HPB-604

 

 

 

w dobrej cenie można znaleźć:

AXTON C500x4

Crunch Power z**e PZ 175.4

LANZAR SL50.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...