Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Blink Blink czyli podziwiamy świecidełka do navary


Rezusik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie blaszki na progi (wewnętrzne) to jeszcze mi jakieś komplety zostały... nie śmigane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste :one:

Może tak byś się w teren ze mną przejechał :diabel2:

a myslisz ze nie pojade?,hehehhhe .ładne masz ramki na halogenach.nie szkoda ci PO TERENIE?

 

[ Dodano: Sro 11 Lut, 2009 13:54 ]

a podobno blink blink nie jest w teren :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest ten problem. Kto wymyślił te ceny;/ ale bajery mają fajne:D

 

[ Dodano: Czw 12 Lut, 2009 17:19 ]

Zamówiłem od nich chromowaną atrapę grilla na przód:D drogo,ale gdzie indziej znalazłbym coś takiego. Chrom jest O.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie blaszki na progi (wewnętrzne) to jeszcze mi jakieś komplety zostały... nie śmigane :)

no własnie kolega handluje blaszki i tak sie skrobie po dynce i myślee .i nawet nie tak drogo .ale jeszcze pomysle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się dlaczego jeszcze nikt nie produkuje czarnych nakładek na to co nissan fabrycznie zblinkuje... a coraz więcej tego badziewnego plastikowego chromu ładują w standardzie np lusterka w mod 2008 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba chodzilo o lakierowane lusterka w kolorze nadwozia. Moim zdaniem sa super i bardzo mi sie podobaja :one: Moze polakieruje sobie na czarno w pathfinderze, chociaz nie wiem czy sie oplaca bo w przyszlym roku zmiana na 3.0 DCI :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba chodzilo o lakierowane lusterka w kolorze nadwozia.

 

Zdecydowanie o to mi chodziło... Mogę zamienić moje "chromy" na lakierowane w oryginalnym czarnym - z mod 2008 (z kierunkami) gdyby znalazł się chętny na świecidełka :)

 

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również chętnie się pozbędę "chromów"

auto ma dwa miechy!!!!! a na krawędziach lusterek przebija już biały kolor plastiku bo chrom(?) złazi. porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RAF29-1966

Witam,jeżeli chodzi o chromy plastikowe to trzeba uważać gdzie się samochód myje, bo duże stęzenie środka chemicznego powoduje złuszczenie psełdo świecidełek chromowanych jak i równierz lakieru.Jedna szklanka na 5 litrow a pracownicy myjni zeby szybcie umyć leją '' trochę więcej''.Natomiast jeżeli ktoś lubi dodatki do navary to polecam ze stali nierdzewnej polerowanej http://moto.allegro.pl/item542959951_navar...oler_metal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość slabyy1

Ma ktoś z was osłone na masce?

Taką plastikową.

Tylko domyślam się co to może dawać, ale tak naprawde nie wiem.

Może ktoś z was ma/miał takie coś i się wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaILosZ

Osłona na masce, tak zwane bra (stanik) to nic innego,jak osłona przed różnymi rzeczami lecącymi w kierunku maski, mogącymi ją obić np. kamyki wylatujące z pod kół auta przed Tobą jadącego;D. Są nie tylko z plastiku, ale i z carbonu i ze skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze takie bajerki nie są tanie bo jednak są pohamowania przed błotkiem aby nie porysować.może za 5 lat ceny będą normalne.a wtedy to się oświetle i w Błotko. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25
Ma ktoś z was osłone na masce?

Taką plastikową.

Tylko domyślam się co to może dawać, ale tak naprawde nie wiem.

Może ktoś z was ma/miał takie coś i się wypowie?

 

ja mam ...

co daje ... mniej owadów na poczatku maski ( ale za to na owiewce wsztskie ... )

wzgledy estetyczne ( wszyscy mnie pytaja co to i po co )

 

ceny niepamietam ale chyba 450 zł jakos cos koło tego ... niedam sobie zeba wyrwac .

 

ja mam takowa

 

http://www.pickupdiablo.pl/produkt/owiewki...maske-0-55.html wyslij zapytanie cene poznasz :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...