Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Blink Blink czyli podziwiamy świecidełka do navary


Rezusik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://cgi.ebay.pl/NISSAN-NAVARA-D40-06-09...oQQcmdZViewItem

 

a ja nadal jestem gnębiony przez moja bujną wyobraznie i nic nie moge zrobić.Wszystko mi sie podoba.Tylko szkoda mi kasy.hihiiii.

A moze ktoś ma znajomego w WB.bo ta firma to troche mnie przerrrr.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie .mogli by robić u nas w pl-u coś takiego .wygląda na solidne bo koleś sie nie cacka z zamykaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te światła za tanie. Na polskich aukcjach są po 2500 zł średnio. Jeżeli znajdzie się jednak odważny do ich zamówienia, niech napisze, czy są warte montażu. Jednak trzeba przyznać,że ładnie się prezentują:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się facet pomylił przy wystawianiu i ściągnął aukcję. Do tego nie wiadomo, co z osprzętem, przetwornice, żarniki itd... sam bym kupił za tą cenę ale komplet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Artur5250

Co do świecidełek to pytam się , czy może wiecie gdzie można kupić dodatkowe lampy ( postojowe i stop w jednym ) montowane na końcach relingów dachowych o ile wiecie o co mi chodzi. Z tego co narazie rozpoznałem temat to montuje to jedynie serwis przysalonowy w gdańsku tylko cene mają trochę zaporową 800 zł z montażem. Dzwoniłem po salonach w polsce i nikt o tym nie słyszał a gwarantuje że wygląda to jak fabrycznie. Dowiedziałem się że lampki są helli. Jak gdzieś w gdańsku dorwę taką navarą to pstrykne zdjęcie.

 

[ Dodano: Wto 31 Mar, 2009 22:03 ]

Tak jak obiecywałem wklejam zdjęcia tych lampek dwuwłóknowych

 

9c4415204bf26ef3.jpg

 

020846f4680b2e51.jpg

 

8eb42a521aa8f6f4.jpg

 

[ Dodano: Sob 18 Kwi, 2009 19:05 ]

 

[ Dodano: Sob 18 Kwi, 2009 19:07 ]

Czyżby nikt po za Gdańskiem tego patentu nie zna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to i ja chyba te diody ze świateł przednich wymontuje. ale wpierw fotki dam aby było zabawniej i panowie mieli z czego pośmiać... :530:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam diody w pozycyjnych :) myślałem, że nie będą się paliły ale niestety, co kilka miechów jakaś do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w swoim nissanie, że szybko przepalają się żarówki w przednich lampach, a szczególnie takie wysilone jak np. philips gt150, blue vision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk mam podobne odczucie. Samochód ma 1,5 roku a żarówki wymieniałem już 6 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem tryb auto według sposobu w temacie podpiętym, tak że światła mijania oraz pozycje palą się dzień i noc przy tym ustawieniu. Teraz po uruchomieniu silnika włączam tylko tryb auto i mam spokój. Wcześniej trzeba było przełączać przez auto, pozycje i dopiero na mijania, a to czasem wieczorową porą powodowało takie błyskanie światłami. Być może przy tym przełączaniu z auto na mijania były jakieś zakłócenia lub skoki napięcia i to powodowało przepalanie krótkich świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może przy tym przełączaniu z auto na mijania były jakieś zakłócenia lub skoki napięcia i to powodowało przepalanie krótkich świateł.

 

ee to dlaczego palą mi się pozycyjne, w podświetlaniu tablicy rej. nie mówiąc o drogowych? Muszę kiedyś podłączyć miernik i sprawdzić co się dzieje w instalacji przy różnych obrotach silnika itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam od razu wieś tuning. żadne auto nie jest doskonałe.myslicie ze projektanci skąd biorą pomysły?. właśnie od wieś tuningowców. Zdanie moje jest takie -dodatków nigdy za wiele a będzie ładnie.

 

Więc wracamy do ofert jakie ktoś wywęszył :569: :520:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze projektanci skąd biorą pomysły?. właśnie od wieś tuningowców.

 

hehehe, dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...