Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Blink Blink czyli podziwiamy świecidełka do navary


Rezusik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość don_martinez

Wątpię. Większość ma gust i umiar. Większości auto służy do pracy bądź jeżdżenia. Większość nie lubi być wytykana palcami i obśmiewana. I dlatego większość aut jest w oryginale a tylko niektóre wyglądają jak reklama zabawy w remizie względnie jak indyjski autobus. Jasne, można kupić w Biedronce chrom na metry, kołpaki spinnery, naklejki turbo i fluorescencyjne oświetlenie podwozia. I niektórym ten styl sie podoba. Nie sądzę jednak by projektanci korzystali z takich wzorców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MAREK S

Witam!

Nie chcę tworzyć nowego wątku więc podpinam się tutaj. W sumie też chodzi mi blink blink.

Poszukuję chromowanej owiewki na maskę do Navary D40.

W Polsce nie znalazłem.

W stanach chromowane owiewki są ( oczywiście na ich Frontiery), ale nie wysyłają poza USA. Znalazłem tylko jeden sklep gdzie są wysyłki za granicę, ale nie ma zdjęcia które przedstawiałoby owiewkę zamocowaną na Nissanie ( jest tylko na jakimś Chevrolecie) . No i sposób wysyłki też jest strasznie skomplikowany.

Znalazłem też w jednym angielski sklepie. Wysłałem kilkukrotnie maila z pytaniami i nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Proszę o pomoc i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Większość ma gust i umiar. Większości auto służy do pracy bądź jeżdżenia. Większość nie lubi być wytykana palcami i obśmiewana. I dlatego większość aut jest w oryginale a tylko niektóre wyglądają jak reklama zabawy w remizie względnie jak indyjski autobus. Jasne, można kupić w Biedronce chrom na metry, kołpaki spinnery, naklejki turbo i fluorescencyjne oświetlenie podwozia. I niektórym ten styl sie podoba. Nie sądzę jednak by projektanci korzystali z takich wzorców...

 

Masz całkowitą rację! I dlatego ja ten wieśniacki chromowany tylny zderzak, rodem z indiańskiej remizy (czy jakos tak) zapaskudziłem całkowicie czarna farba do konserwacji podwozia :diabel2: bo nijak nie pasuje on do mojego czołgu :P Tak, to prawdziwy brak gustu projektantów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Zeng my nie mówimy o bling blin made in china. Bo chińszczyzna sie rozpada sama od siebie.

 

Prosimy o dalsze propozycje swiecidelek do navki.Są jakieś pomysły? :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...