Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

D40 maly upgrade


Gość taransan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem właśnie od kolegi z naszego forum progi. Ogólnie oryginał mi się podoba, są masywne i na szosową jazdę mi wystarczą, ale myślałem że będą mocowane do ramy, a tu zonk... Moje mają chronić przed zimowymi muldami żeby mi progów i drzwi nie porysowało. Oryginały do niczego innego się nie nadają ( tzn. umocowanie ich ) Aż strach na nich stawać a ważę niecałe 90 kilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

wracajac do tematu- przod poszedl do gory z powodu dluzszych sprezyn OME. nie mam tam zadnych dystansow. caly lift z przodu to 2 cale.

i wiecej sie nie da. chyba, ze inne zawieszenie i motanie.

 

generalnie wiecej mnie juz nie interesuje. ani nie wale sie po rowach z blotem ani auto nie do tego. ja swojego zrobilem aby zajechac ze sprzetem

nurkowym w bardziej niedostepne rejony. a cywilnie gdzies do lasu lub po szutrach pojezdzic.

 

moja D40 wlasnie skonczyla 4 lata. pojezdze nia jeszcze rok. pozniej inny car ale to juz inna bajka:)

 

JT

 

I mam pytanie, jak podniosłeś zawieszenie z przodu, użyłeś dłuższych sprężyn, czy aluminiowego dystansu wkręcanego na fabryczny amortyzator?

Jeśli użyłeś dystansu to czy mógłbyś mi napisać jaką ma wysokość? Podnosi auto o 2" czyli 5cm ale czy sam ma 5cm czy może mniej? Chciałbym sam coś takiego zrobić a tylko tego wymiaru nie mogę określić sam (nie chcę żeby się okazało,że wsadziłem za dużo i przeguby padną po miesiącu).

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

pojawily sie rozsadne swiatla przeciwmgielne do zderzakow ARB (montowane w zderzaku).np. sahara bull bar. m.in to takie jakie mamy na swoich D40.

do tej pory kosztowaly zaporowa cene ok. 1500 zet. teraz sa za ok. 350 zet. kupic je mozna np. w nowej siedzibie Wyprawa 4x4 na Modlińskiej.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...