Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

usterki


nelson38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też się od jakiegoś czasu pojawiło delikatne popiskiwanie hamulców.

Trochę mnie to dziwi bo dopiero 10kkm, a jeżdżę raczej spokojnie, a już na pewno nie hamuję gwałtownie.

Może to jednak zimą i wilgocią podeszło?

 

Trzy razy serwis czyścił tarcze i klocki "bo tak jakoś pył się osadza na klockach"  i przez parę dni rzeczywiście nie piszczały.  

 

 

Oczywiście "wiesz pan bo to teraz klocki bez azbestu i będą piszczeć nie ma na to rady" też słyszałem. Jak się zrobi cieplej pojadę ze stukami w układzie kierowniczym i oczywiście piszczącymi hamulcami.

 

W moim klocki piszczą przy dohamowywaniu. Przy mocnym naciścięciu - nie piszczą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim klocki piszczą przy dohamowywaniu. Przy mocnym naciścięciu - nie piszczą.

 

Dokładnie mam tak samo !!!

Ktoś mi niedawno zwrócił uwagę że powinienem bardziej zdecydowanie deptać ;-))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam tak samo !!!

Ktoś mi niedawno zwrócił uwagę że powinienem bardziej zdecydowanie deptać ;-))))))))))))

a mi piszczaly i...same przestały.od wielu miesięcy już spokój :shifty: tfu tfu na psa urok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny malutki problem z usterkami.;)

W trasie zapaliła mi się kontrolka ABS i ESP po powrocie i telefonie do Odyssey dostalem termin 5 dniowy na naprawe.... Przez czysty przypadek zajechalem do serwisu na Puławskiej (przy Statoil) i tam miła niespodzianka przyjęli mnie tego samego dnia.:) naprawa trwala 4h bo okazało sie ze to nie czujnik jak sie wszyscy spodziewali a przetarta wiązka.... Chyba czas zwracać uwage na kabelki w samochodzie jak są ułożone;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny malutki problem z usterkami.;)

W trasie zapaliła mi się kontrolka ABS i ESP po powrocie i telefonie do Odyssey dostalem termin 5 dniowy na naprawe.... Przez czysty przypadek zajechalem do serwisu na Puławskiej (przy Statoil) i tam miła niespodzianka przyjęli mnie tego samego dnia.:) naprawa trwala 4h bo okazało sie ze to nie czujnik jak sie wszyscy spodziewali a przetarta wiązka.... Chyba czas zwracać uwage na kabelki w samochodzie jak są ułożone;) pozdrawiam

Mógłbyś Szanowny Kolego pzybliżyć w jakiej części wozu te kabelki się zdzerają?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś Szanowny Kolego pzybliżyć w jakiej części wozu te kabelki się zdzerają?

 

pzdr.

Jeśli chodzi o moją usterkę to była wiązka na wysokości tylnych prawych drzwi miedzy kanapą a drzwiami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją usterkę to była wiązka na wysokości tylnych prawych drzwi miedzy kanapą a drzwiami. ;)

U nas to wieje normalnie nudą(i niech tak zostanie)jeśli chodzi o ilość i rodzaj usterek w tiidzie to gdy czytam na forum o perypetiach notków,a co gorsze qasqhai to stwierdzam że:1-tiida to malo problemowy samochód.2-mexykańscy robotnicy lepiej się przykładaja do pracy niż dżemojady :lol:

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas to wieje normalnie nudą(i niech tak zostanie)jeśli chodzi o ilość i rodzaj usterek w tiidzie

 

;-) zgadza się, niech tak zostanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...