Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

!!! NOWA HAMOWNIA !!!


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie coś znalazłem wygodnego pod nosem - teraz to można co dziennie się mierzyć :D

Mają dwa nawiewy jeden zasysa z przodu poweitrze, drugi pcha je na maskę :)

Przelorzenie dobierają o wiele dokładniej jak w kreatorze mocy, no i jest funkcja obciążenia dla Turbo silników :)

Już shamowałem swoją całkowicie seryjną almerkę GTI co katalogowo ma 143KM i 170Nm wyszło jej 142KM i 169Nm więc wairygodnie :)

 

FOTO:

220420092448.jpg

220420092447.jpg

 

Zara Biere PENA i zgram wykresa :)

 

Ps. Ceny ustaliłem na poziomie 50zł za pomiar no myślę ze jak bedize Dyno day to w tej cenie 2-3 będą jak nic :) A wynajęcie na godzinkę jakbyśmy coś stroili to nieco ponad 100zł...

 

Więc całkiem do przyjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj hamuje... zobaczymy ile bedzie tych kucyków po modach by coobcio :)

 

No i git :) Ja jak zdarze z roboty to moze tez bym podjechal, bo nawet nie wiem ile KM teraz mam, a Kreator to roznie wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wstępnie o 17:00 zbiórka u mnie pod garage :)

 

Ja moge miec lekki poslizg bo pewnie na korki trafie, ale postaram sie jak najszybciej byc na miejscu :D

 

P.S

Gdzie ten wykres? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... może i ja bym podjechał :)

gdzie dokładnie na Ostrobramskiej jest ta hamka?

Na przeciwko Shella/Mc Donalda tzn. po drugiej stronie ostrobramskiej - będzie nas słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 2.0 SLX w serii 131 koni. Po modzie rozrządu by coobcio oraz wałku ssącym z Primery GT i mocno przyśpieszonym zapłonie wyszło 142 konie i 184 NM. Niestety pojawiło się spalanie stukowe i trzeba będzie mocno cofnąć zapłon. Myślę, że około 135 koni i 175 NM powinno zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie uruchomili tą hamownię--to chyba ENERGY GAZ firma??czekałem na nią już z 9miesięcy--tye czasu temu miała już działać-ale to zawsze znacznie bliżej niż okęcie for me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pojawiło się spalanie stukowe i trzeba będzie mocno cofnąć zapłon. Myślę, że około 135 koni i 175 NM powinno zostać.

Ono jest nie naturalne, jak po wymianie świec się ono nie uspokoi to obawiam się że masz zanagarzone tłoki albo coś z układem zapłonowym...

 

ENERGY GAZ

Tak dokładnie tak :)

 

Ps. wykresiki wklejam swoje:

 

Totalnie seryjna moja Alemerka GTI:

Pierwszyraz.jpg

 

200SX na 0,5 bara z pękniętym kolektorem wydechowym i uszkodzonym tłokiem nr 2:

Pierwyszyraz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Coobciu w przyszłym tyg będę musiał Cię zgarnąć na tą hamkę i zmierzyć moją czarną :D może pokręcisz trochę wałkiem i tą przepływkę bez zwężkową trza ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Coobciu w przyszłym tyg będę musiał Cię zgarnąć na tą hamkę i zmierzyć moją czarną :D może pokręcisz trochę wałkiem i tą przepływkę bez zwężkową trza ogarnąć

Jestem ZA :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobciu,

Jak już będę miał dolot i wydech zrobiony to jestem bardzo chętny na strojenie.

Może jutro po 18? :D

No niewątpliwie, największą jej zaletą jest to, że jest blisko Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 2.0 SLX w serii 131 koni. Po modzie rozrządu by coobcio oraz wałku ssącym z Primery GT i mocno przyśpieszonym zapłonie wyszło 142 konie i 184 NM. Niestety pojawiło się spalanie stukowe i trzeba będzie mocno cofnąć zapłon. Myślę, że około 135 koni i 175 NM powinno zostać.

to ja już nie ogarniam, czy silniki w P11 SR20 to RR, czy nie, bo do niego wsadziłeś chyba z P10 GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez rewelacji, ale tez bez tragedii wyszło.....moj wynik to: 160 KM i 195 Nm

Biorac pod uwage czysta serie to doszlo w sumie 20 KM i 15 Nm około w górę, choc liczylem jednak na troszeczke wiecej :diabel2: ,ale nie jest źle. Ciezkie sa tjuny N/A jak widac :/

 

P.S

Uturbiamy sprzęta Coobciu? :P hehe :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez rewelacji, ale tez bez tragedii wyszło.....moj wynik to: 160 KM i 195 Nm

 

Chyba tez sie tam przejade i porównamy

 

P.S. Wrzuc wykres

 

No trzeba sprawdzic. Wydaje sie ze wyniki sa dobre na niej...moze mniej optymistyczne niz w Kreatorze, ale lepiej wiedziec jak to wyglada w rzeczywistosci ;)

 

Wykres wrzuce jak zeskanuje albo zgramy na pena (Coobcio mial zgrac), bo ja mam narazie w wersji drukowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie bardzo będę mógł :( od soboty do następnego poniedziałku jadę na podkarpackie, muszę uderzyć do Podkarpackiego NKP poszukać tam blacharza :)

 

Jeśli chodzi o odległość to ja mineralną miałem blisko :) ale spoko dla mnie nie ma problemu z chęcią wpadnę na ostrobramską i do Coobcia na jakieś mody :)

 

PS. Pozdro dla czerwonej :) Coobcio Lśni jak szalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczylem jednak na troszeczke wiecej :diabel2: ,ale nie jest źle. Ciezkie sa tjuny N/A jak widac :/

 

P.S

Uturbiamy sprzęta Coobciu? :P hehe :kosci:

 

widzę że kolega się szybko zniechęca...N/A jest super--mało zawodne,kocha wysokie obroty i zadziwia leszczy w drogich furach :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczylem jednak na troszeczke wiecej :diabel2: ,ale nie jest źle. Ciezkie sa tjuny N/A jak widac :/

 

P.S

Uturbiamy sprzęta Coobciu? :P hehe :kosci:

 

widzę że kolega się szybko zniechęca...N/A jest super--mało zawodne,kocha wysokie obroty i zadziwia leszczy w drogich furach :one:

 

E tam odrazu zniecheca ;) Bedziem dlubac dalej....delikatne turbo tez na pewno nie szkodzi :P A to dopiero by zadziwialo leszczy w drogich furach :D Grunt ze nie pozorne "auto niemieckiego emeryta" ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze dłub swoją primkę--bo niebawem mój nowy projekcik--a ja lubie być najszybszy w 2.0 N/A :030: [nie wliczając xtomka ve i juniora primerek--niestety SR20 de nie jest w stanie dopiędzić sr20ve...]kurdę ostatnio ciasno robi się w mocnych nissmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...