Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

!!! NOWA HAMOWNIA !!!


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kevina dzisiaj pomierzyliśmy wyszło mu 230KM i ok 310Nm i to na 0,5 bara, dopieszczony jedynie zapłon i paliwo na samej górze :)

W piku łapie pod 0,65... no ale chłopak wraca uśmiechnięty, zaraz wchodzimy z N16 z motorownią z GTI-R - wykresy wieczorkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wałkach spróbujemy po raz pierwszy nową hamownię. A kiedyś porównanie ze starą sprawdzoną Mineralną. Gratulacje dla Kevina, moment mnie dobija :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co do momentu to na 0,8 bara było już prawie 360Nm - ciekawe jakby to na drodze się zachowywało no i ciekawostka On ma sprzęgło AISIN :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te wtryski przypasują Cooobciu... :kosci:

 

Takie OT. 350 Z ma takie same wtryski jak my fabrycznie :)

 

 

Wiem o tym BOMBEL :P Ale tu bedzie niespodzianka....nie sa to wtryski od 350 Z :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a_b_i_t

moze jakies hamowanko w tym tygodniu co wy na to?? ja sam niemoge doczekac sie bo jeszcze nie mialem okazji przekonac sie co moje nismo ma pod maska po modach a i moze "pgaz" zalapie sie tym razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie jakiś termin, zobaczę co da się zrobić... Chociaż ten tydzień mam trochę zajęty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie bardziej by pasował przyszły tydzień... Może trochę więcej chętnych by było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to kiedy się chce można wpadać :)

A jak jakieś dyno day to po 18:00...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaczart

Witam Klubowiczów Nissana :)

 

Również się przymierzałem odwiedzić tą hamownie. Można by się zabrać z Wami przy najbliższej okazji? Chyba że nie tolerujecie francuzów ... :) Może też z klubu cytrynki znalazło by się więcej chętnych i można by zrobić wspólny wypad .. co Wy na to?

 

pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tam jakiś konkretny termin by się przydał !!! bo tak to se możemy gdybać, widzę, że Bombel może dopiero po 20 wiec może next week i zrobimy większy zlot ? tylko jak każdy będzie chciał strojenie :) to zejdzie do rana ale moze i o to chodzi ja też chce :P Odpowiadać jak tam gotowi już na hamkę czy jednak next week ?

 

Chyba że nie tolerujecie francuzów ...

 

No wolimy francuzki byle czyste !! joke :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tam jakiś konkretny termin by się przydał !!! bo tak to se możemy gdybać, widzę, że Bombel może dopiero po 20 wiec może next week i zrobimy większy zlot ? tylko jak każdy będzie chciał strojenie :) to zejdzie do rana ale moze i o to chodzi ja też chce :P Odpowiadać jak tam gotowi już na hamkę czy jednak next week ?

 

Chyba że nie tolerujecie francuzów ...

 

No wolimy francuzki byle czyste !! joke :one:

Energy Gas pracują do 18-tej w tygodniu, większa grupa po 18-tej, ale najlepiej jakby było więcej aut, pow. 5-ciu. Co do strojenia i ewentualnego terminu męczcie Coobcia. Ale proponuje, aby nie robić trzody i skompletować min. 5 aut do hamowania(+-strojenia). Jeżeli będzie mniej aut, to hamujecie się jak komu pasuje, to lepiej wpłynie na nasz wizerunek i współpracę z tą hamownią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jutro wybieram się na hamownię razem z a_b_i_t'em ktoś chętny godzina około 17-18. :one:

 

Heheh małe zawirowanie postów zrobiłem.

 

A więc tak jak eszi pisał czyli na 17:00 poniżej 5 aut a po 18:00 pięć i więcej puki co jest nas 3

 

1.pgaz

2.a_b_i_t

3.Archie

 

Kto jeszcze chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archie, A co tam u Ciebie nowego zawitało że chesz się meirzyć - LPG testing :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spojrzcie na date :)

 

12.maj, troszke dawno :) Zreszta wtedy sie mierzylismy Coobciu :) I wyplulo 160 KM i 202 Nm :D

 

LPG testing bedzie jak zmienie dysze :)

Ale wczesniej Coobciu bedzie strojenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...