Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

!!! NOWA HAMOWNIA !!!


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I wyplulo 160 KM i 202 Nm

Nie przyznawaj się bo Bombel popadnie w kompleksy ;)

Ps. strojenie masz u mnie zapewnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie o poproszeniu o dobór przełożenia i wrzuceniu wykresu :D

 

[ Dodano: Nie 31 Maj, 2009 12:04 ]

A gdzie wykresy po hamowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj zrobili mnie w balona w tej nowej hamowni. Umówiłem się, że podjadę. Wziąłem wolne 2 godziny a na miejscu odprawili mnie z kwitkiem bo gostek hamujacy (chyba właściciel) musiał gdzieś spadać... barany...

Kreator zażyczył sobie 100zł za pomiar więc wróciłem do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobili mnie w balona w tej nowej hamowni. Umówiłem się, że podjadę. Wziąłem wolne 2 godziny a na miejscu odprawili mnie z kwitkiem bo gostek hamujacy (chyba właściciel) musiał gdzieś spadać... barany...

Kreator zażyczył sobie 100zł za pomiar więc wróciłem do pracy.

Kuu...wa, no dziwna sytuacja, pogadaj z właścicielem, pewnie Ci to wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A h im w d. Właściciel odprawił mnie z kwitkiem właśnie ;) Nastąpiło małe niezrozumienie między biurem a właścicielem po prostu ale 2h w pracy straciłem. No nie ważne zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek, dzisiaj 16.30-17.00 pod CGW - Coobcio Garage Works - i dajemy do Kreatora :D Przecież chciałeś z nami podjechać. ;) Wynki będą piękne, i o to chodzi :D A tak naprawdę, to trzeba 1/4 na komórkach zrobić, albo lap race na czas. W KJS-ach to bardziej kierowiec się liczy. O G-techu nie będę dyskutował. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich zainteresowanych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w swoim 1,6 zmienię przepustnicę gazu to wpadam do energy gaz - coby wykresy mi się ponakładały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolał bym do Kreatora, może okolice 170KM by wypluło :D

 

Będziemy z Kenetem we wskazanym miejscu!

 

[ Dodano: Pią 12 Cze, 2009 12:22 ]

PANOWIE, DZISIAJ W EGP JEST WOLNE WIĘC HAMOWAŃ NIE MA :!:

 

Jutro koło 12 można robić dynoday (8-9 trzeba to skonsultować z gościem z EGP) lub inny termin do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO Wolne jest ale od 15:00 :D

Tak więc zbióra u mnie pod garage o 14:00

Do zobaczyska i owocnych przyrostów - dzisiaj są dobre warunki na moc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie jakies wspone hamowanie?? Bo bym sie podlaczyl, na klubie beemki to w tuningu same ledy endzelajs, xenon, praktycznie zero tuningu mechanicznego :/

Chyba Cię police shamowała wczoraj na Cargo ;) ile wyszło na nowej hamowni? :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakies wspone hamowanie?? Bo bym sie podlaczyl, na klubie beemki to w tuningu same ledy endzelajs, xenon, praktycznie zero tuningu mechanicznego :/

Chyba Cię police shamowała wczoraj na Cargo ;) ile wyszło na nowej hamowni? :diabel:

 

200 zł i 6pkt :one: :D:P trzeba dopieścić jescze to i owo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakies wspone hamowanie?? Bo bym sie podlaczyl, na klubie beemki to w tuningu same ledy endzelajs, xenon, praktycznie zero tuningu mechanicznego :/

Chyba Cię police shamowała wczoraj na Cargo ;) ile wyszło na nowej hamowni? :diabel:

 

200 zł i 6pkt :one: :D:P trzeba dopieścić jescze to i owo

Na C to na chwilę obecną można tylko rekreacyjnie przyjechać ;) , popatrzeć np. na samoloty, ewentualnie na profesjonalną robotę policmajstrów i głupotę tych co wiedzą i widzą co się tam dzieje, a później są zdziwieni :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeb@ne psy zabraly mi dowod wynik 104dB z zakazem dalszej jazdy, zrobilem kolko i wracajac znowu chcieli mnie zatrzymac, juz wylazil ze swoja swiecaca paleczka lamus jeden, ale reszta pajacy go zatrzymala

I zostalem bez auta :028:

Musze ogarnac taki swistek ze stacji diagnostycznej.

Chcialem dzis wyciszc wydech druciakami w liczbie trzech ale nic nie dalo, jakies sugestie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k...wa, łyso się zrobiło. Nie przypuszczaliśmy, że aż tak. Trochę chyba byłeś wk...ny, że nie chciałeś z nami pogadać. Silencer i może da radę.

A tak w ogóle, to niech pomierzą nocne autobusy i dwókółki ryczące o północy :diabel2:

p.s.

Jakim sprzętem Cię sprawdzali, pewnie na maxa :?: Na luzie czerwonej nie słychać było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma to max 93 db przy 3000 obr. /min w japonii jescze ciszej bo 89db czyli tyle i mają seryjne wydechy...

 

jedyna metoda to wrócić do serii wstawić katalizatory itp... seryjny header bo SSAC też generuje hałas... a będzie jescze gorzej bo jak któryś emisji CO2 nie spełni będzie to samo

 

dlatego ja poczyniłem pewien krok, pozbyłem się klopotu i wszedłem w nowsze EURO3 :okulary: z wydechu nic nie słychać :D

 

to był ostatni moment na sprzedaż takich wozów za dobre pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowei norma to 93dB ale przy 75% obrotów do jakich kręci się silnik...

W moim czarnym sunny lukneli na obrotkę - czerwone od 7500 tak więc kalkulatorek i proszę go energicznie wkręcić na 5500 i puścić gaz i wynik 98dB - jakby wszedł na zmienną fazę to dopiero bym był rekordzistą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie też kapucha, bo się 2-ga faza załącza przy 4300. Na hamowni czerwona była najgłośniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wyjce pod blokiem na parkingu piętrowym galerii wyją padakami i ciesze się, że zabierają dowody rejestracyjne tym pajacom ;] Fajny przelotowy tłumik to co innego od typowej szpanerki na totalnie pustym wydechu. 1-2 km straty się nie odczuje, a może być i cicho i przyjemnie. V-power 100 oktan niby dodaje 2 koni, a ktoś czuje różnice ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fru, autobusy stop, motory stop, odbieramy dowodziki. Takie przepisy. Jednakowe dla wszystkich. A co do wyjców pod domem to się zgadzam. Poszaleć można gdzie indziej i bezpiecznie. Zażartowałem z ROKIE-go, ale nie przypuszczałem, że tak się skończy. Sorry :029: Myślę, że koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...