Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRIMERA N/A LUKASA -projekt 180+


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm,sprawy siepokomplikowały nieco

SILNIKA NOWEGO NIE BEDZIE,auto wraca do serii...i idzie na sprzedaż[w ciągu 3 miesięcy myślę]

powiem szczerze że znudziło mi się juz struganie primer <_<

 

MOŻE POPEŁNIAM DUŻY BŁĄD ALE ZMIENIAM MARKE NA PEUGEOTA S16 ,XSARĘ VTS LUB SEATA COUPE 2.0-16V,wypaliłem się już w temacie sr20 chyba [6 kolejnych projektów-dosłownie jestem weteranem NISSAN POWER TEAMU]

 

czas pokaże co sie zmieni,narazie wyprzedaję części z autka i zbieram seryjne graty-auto sprzedam jako prawie serię[wydech z maximy zostaje na nysce i kilka mniejszych modów też]

jeśli ktoś bedzie autkiem zainteresowany to wie jak mnie znaleść,silnik właściwie wymaga remontu-ma kompresję i dobrą moc ale bierze do 0.8 l oliwy na 1000km :whistle:

Edytowane przez lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano maxi miała być ale chyba już mojej drugiej połówki nic nie przekona do nissana[ale jescze mam nadzieje nikłe]

A Z NEWSÓW -DZIŚ RANO W WARSZAWIE PANI ROZDZIEWICZYŁA MI SWOJĄ MICRĄ-ŻABĄ DUPCIE W PRIMERZE...ze wstępnych oględzin wynika że powinni zaliczyć z ubezpieczenia wymianę zderzaka,zamka maski,wstawkę pod tylnymi lampami[blaszaną],wzmocnienie zderzaka i ...hak-który siew jakiś sposób wygioł... :dribble: -w tym momencie nie zamyka się klapa i brzydko odchodzi z prawej strony-a miałem wszystko w oryginale,bumów nie było żadnych z tyłu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wóz poprostu nie chce zmienić właściciela :D

Jak wszystkie twoje projekty coś jest zaczęte ale nie skończone...

Pożyjemy zobaczmy, ja jestem za MAximą 3.0 która w serie te wszystkie wozy przez ciebie wymienione pojedzie że hej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie ta pani z micry była ubezpieczona :shiftyninja:

pani z micry była ubezpieczona w COMERCIAL UNION

 

ach roki żebyś wiedział,że charakterna--jestem pewnien że nie chciałbyś aż tak charakternej kobitki[cholera uroda zgubną bywa...]

 

ps.wujek trzcina--dobrze wiesz że zaskoczę wszystkich,może nawet sam siebie-czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

pani z micry była ubezpieczona w COMERCIAL UNION

 

ach roki żebyś wiedział,że charakterna--jestem pewnien że nie chciałbyś aż tak charakternej kobitki[cholera uroda zgubną bywa...]

 

ps.wujek trzcina--dobrze wiesz że zaskoczę wszystkich,może nawet sam siebie-czas pokaże

Wiem, i kurna, człowieku będę kibicował każdemu projektowi. Musimy się kiedyś spiknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w CU to wydaje mi się że powinno być dobrze :) możliwe że bardziej projekt rozwiniesz dzięki temu.

 

PS. Z własnego doświadczenia wiem żeby lepiej żonie nie chwalić się odszkodowaniem, one myślą ze super wyklepie się za darmo a reszta zostanie na jakieś wspólne pierdoły :D

Edytowane przez pgaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w CU to wydaje mi się że powinno być dobrze :) możliwe że bardziej projekt rozwiniesz dzięki temu.

 

PS. Z własnego doświadczenia wiem żeby lepiej żonie nie chwalić się odszkodowaniem, one myślą ze super wyklepie się za darmo a reszta zostanie na jakieś wspólne pierdoły :D

hihi-masz rację[całej d*py nigdy kobiecie sięnie pokazuje,jak mawia mój father,]

 

części już właściwie poszły do klubowiczów z mojego nissmo,więc czas zacząć starania o inne auto-chyba narazie dość nissanów

aczkolwiek w dalszym ciągu bedę dażył te auta sentymentem[10 lat tymi autami ganiałem-8 sztuk..]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecu m zostawiam na kolejne autko-ja nie potrafię żyć bez tuningu więc to bedzie dobry początek

 

a co do zdjęć -nie mam cyfrówki [dzidzia roztrzaskała mi canona o chodnik :unsure: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

ecu m zostawiam na kolejne autko-ja nie potrafię żyć bez tuningu więc to bedzie dobry początek

 

a co do zdjęć -nie mam cyfrówki [dzidzia roztrzaskała mi canona o chodnik :unsure: ]

jesień idzie pełną parą a z nią - mają przyjść mody... Jakakolwiek fura by to nie była, czekam z niecierpliwością aż lukas zleci mi jakąś typowo customową rzeźbę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nawet zima idzie mozna by powiedzieć--ale wracając do sprawy-puki co zaczynamy STAGE 2 modyfikowania mojej primery-miałbyćjużkoniec ale pewne sprawy wyszły inaczej

 

wyobrażcie sobie że z tego buma COMERRCIAL wyceniło mi szkodę na CAŁKOWITĄ...DOSTAJĘ 3000 PLN ZA COŚ CO MOGĘ NAPRAWIĆZA MAX 700 HIHI

pani z micry strasznie mi sięprzysłużyła jednym zdaniem

 

ale wróćmy do tematu[inne auto bedzie koło maja dopiero]

>primka dostała seryjne wałki z p11,wymontowane są też wtryski z DETa,w zamian za seryjne z p10 tki

>kolejna sprawa że CHIŃSKI kolektor puki co zostaje,ECUmaster również --BEDZIE NOWE STROJENIE,BĘDZIE DALEJ SZYBKO,ALE JUŻ NIE TAK JAK BYŁO

 

 

ALE MAM DO WAS PYTANIE-PRZERYWA MI AUTO NA BENZYNIE STRASZNIE,OBROTY FALUJĄ,AUTO MI SIĘ DŁAWI...czy moze to być spowodowane nastawami ECUMASTERA I PRZYSPIESZONYM ZAPŁONEM???dodatkowo strasznie zapłony mi wypadają---czy może to byćspowodowane za bogatą mieszanką,bo teraz leje mi pewnie ze 3 litry więcej niż potrzeba do seryjnych wałków i wtrysków--POMÓŻCIE

 

co sprawdzić a co pominąć??oby wszystko do normy wróciło po jakimś podstrojeniu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm na jej konto kasa przyjdzie więc już wie..

 

ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-do kwietnia,maja furka stara zostaje-potem wchodzimy w cosik innego,

 

mam nadzieję że dr,nissmo ogarnie ten mój temat szybko-czekam tylko na jego wielki COMEBACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, masz pampę pod duże wtryski... Tak wiec jak pozbywasz się auta to wymontujemy ECU M i wszystko powróci do serii no chyba że masz nie seryjny przepływomierz powietrza.

Ps. ja już w Polsce ale do lublina jadę i w poniedziałek wracam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

hmm na jej konto kasa przyjdzie więc już wie..

 

ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-do kwietnia,maja furka stara zostaje-potem wchodzimy w cosik innego,

 

mam nadzieję że dr,nissmo ogarnie ten mój temat szybko-czekam tylko na jego wielki COMEBACK

 

 

Elo, masz pampę pod duże wtryski... Tak wiec jak pozbywasz się auta to wymontujemy ECU M i wszystko powróci do serii no chyba że masz nie seryjny przepływomierz powietrza.

Ps. ja już w Polsce ale do lublina jadę i w poniedziałek wracam :D

Ale do kwietnia maja, póki pojazd zostaje u lukasa, to może by co zaszponcił mocniejszego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak puki co ,przepływka duża zostaje,kolektor z sunny gti po portingu zamiast chinola,seryjne wtryski,seryjne wałki z p11,ale kółeczka regulowane pozostały,zapłon przyspieszony więc jak coobcio to wreszczie podstroić by zechciał to 150km 190nm pewnie bedzie i ten set up do kwietnia pozostanie-do czasu sprzedaży autka

 

ostatnio nastąpiło rozładowanie baterii a LPG się zresetowało-teraz program gazowy jest niesamowity :lol:

 

mam nadzieje że wreszcie DR,NISMO zajmie siępodstrojeniem autka na useryjnionych wtryskiwaczach i wałkach?

Edytowane przez lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...