Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRIMERA N/A LUKASA -projekt 180+


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm w tym tygodniu jakoś nie składało sie zeby stroi cfure-ale zrobiłem inne sprawy:

-maglownica z p10 gt założona

-zbierzność poprawiona

-nowy program LPG

-uszczelnienie dekla zaworowego

teraz czekam na montaż[i zakup sondy lambda],oraz zmainę z kolektora SSCAS na 4-2-1 z sunny GTi po portingu i z miejscem na lambde-ale nie wiem czy znowu pana TOMALI nie bedzie z taką zamianą odwiedzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sondę, pisałem ci smsa (nie wiem czy go dostałeś). Montaż w cenie, cena do uzgodnienia :)

tak wiem ze masz sondę-bullit mi powiedział..cienko z kasą Pnie w tym momencie :unsure:

 

jutro z rańca wizyta u COOBCIA w celu poprawienia smętnej zamulonej benzyny--COOBCIU GRZEJ LAPTOPA JUŻ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i lep[iej dla niego--troche czas zestroićto badziewie co mi pozostało pod maską żeby jakoś dotoczyć się do wiosny..

CZAS NA ZMIANY :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejhej-jasne że odżył jak po kazdej wizycie u CIEBIE-dzięki :rolleyes:

 

już po czwartkowym wieczorku bede potrzebował nieco konkretniej dostroic wóz bo zammiast SSCAS wjeżdza kolektor z sunny gti po portingu[trwa useryjnianie autka do końca już]

 

no i LPG chyba tez trzeba podstroic do nowych warunków

 

tematu ciąg dalszy-wczoraj dzięki koledze BARYŁA udało się przeswapowac kolektor z sunnego gti [po portingu ]do mojej fury,a jeden z naszych klubowiczóww przygarnoł SSCASa

 

teraz już więcej nie mam zamiaru zmieniać chyba do wiosny-w marcu SPRZEDAŻ autka

musze udać sie na kolejne strojenie do coobcia i LPG pod to też ustawić i aby do wiosny

Edytowane przez lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie małe strojenie potrzebne,LPG też przestroje i na hamownię uderzę-- na moje oko ze 145-150km to jeszcze ma,bo po tych zmianach i bez kolejnej poprawy nastawów ECU na 4 biegu poleciałem jeszcze równo 200 :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźba była nie samowita... szczególnie u bullita, jak bym wiedział wogóle bym sie nie podjął.

 

P.S jak tam bullit doszło cos mocy po założeniu hyper rury? ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już ogarnięty temat, rzeźba była ostra ale swoje zadanie spełniło i dojechało :) a teraz po poprawkach wygląda to tak : 20091128003.jpg

Fakt i to chyba migomat atakował, jaka średnica poszła? Zrobił byś wreszcie prezentacje swojego bolidu, trzeba sie umówić na testy niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do testów to jeszcze parę rzeczy trzeba ogarnąć, narazie nie mogę pałować za bardzo żeby końcowego nie wydmuchać bo jest za wąski do reszty, niebawem coś o większym przepuście wjedzie. Średnica 60,3mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

ja to myślę bullitt że czas na opisanie twojego projektu-PODOBNO TO MA BYĆNAJSZYBSZA P11 w klubie ,co??

Edytowane przez lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

ja to myślę bullitt że czas na opisanie twojego projektu-PODOBNO TO MA BYĆNAJSZYBSZA P11 w klubie ,co??

tego to akurat dowiedziałem się od Ciebie że ma taka być ;) nie mam ciśnień ani budżetu na robienie czegoś naj..., a że trochę lubię dłubać sobie przy nysce to tylko jej na zdrowie wychodzi i tylko dla siebie to robię, co do opisania projektu może kiedyś to zrobię, w końcu idą coraz dłuższe wieczory, ale najpierw mam inną pracę do napisania i też zabieram się do niej jak pies do jeża :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to akurat dowiedziałem się od Ciebie że ma taka być ;) nie mam ciśnień ani budżetu na robienie czegoś naj..., a że trochę lubię dłubać sobie przy nysce to tylko jej na zdrowie wychodzi i tylko dla siebie to robię, co do opisania projektu może kiedyś to zrobię, w końcu idą coraz dłuższe wieczory, ale najpierw mam inną pracę do napisania i też zabieram się do niej jak pies do jeża :(

Najpierw szkoła, później reszta. Najbardziej cenie w tobie skromność Ziomuś, wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziśiaj odwiedziłem naszego COOBCIA i zacnie zajoł się strojeniem fury po dokończeniu wydaszku--najdziwniejsze że AFR jest super dopiero od 6500-7300 obr,wczesniej już nie można wachy dolać było :unsure:

 

za to na LPG ciągle trzeba wachy zdejmować bo jest masakrycznie przelane,więc wizyta w rembertowie musi być

 

z moih odczuć wygląda że możę te 140km jest na pb jeszcze-w sumie mimo że wałki mam seryjne z p11 to rozrząd przestawiony,kolektor z sunny GTi siedzi no i wydeszek 2.1 cala aż o końca pozostał w autku--na jakieś marne 2,5 V6 opla czy forda powinno wystarczyć jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na gazie to masz dzikość... Na maksa zmniejszyłem ci Cisnienie GAZU a i tak AFR oscyluje w granicy 12-9,9 z turbiny mu tam podać i akurat by się zuborzyło przy gazie w podłodze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

narazie to musiałem zreanimowac akumulator bo nie był w stanie zapalic silnika

czekam aż zniknie śnieg coby wreszcie pozwolic wykaza się panu od LPG

 

ps.mam już kolejny szalony pomysł na mody autka-kto wie czy nie bedzie znowu nissanek

Edytowane przez lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy do P10 nie powrócić jako do maszynki na tor, klatkę rąbnąć, maks wydmuszę VE jakieś 230KM i krótka skrzynia, do tego koła 18" i duży negat :D

Krótkie auto jakim jest sunny nie będzie tak się trzymać jak nieco dłuższa prima :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pochwalę się wam-2 razy moja primerka dała rade A4 1.8 t--małolacik za kierownicą nie mógł uwierzyć że mam słabiutki motor[na moje oko może ze 140kuca zostało]--kocham NISSANKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no...

Może by tak suszarkę do Ciebie wsadzić na parę dni chociaż jak będzie sucho to może jakaś grubszą rybę wychaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...