Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] mocowanie tylnego zderzaka


grzeg255
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie potrzebuje na predce dowiedziec sie o mocowanie zderzaka.Ostatnio po wjechaniu w dolek mialem obcierke chlapczami,a ze plastik z ktorego sa wykonane,jest twardy i nie do polamania,wiec wyrwalo mi zderzak z bocznego mocowania.Chcialem sie dowiedziec jakie sa tam spinki,poniewaz odstaje bo po bokach i lekko opadl jakby trzymal sie tylko na dolnych srubach.Najlatwiej byloby mi podjechac do serwisu i tam zakupic,ale pracuje do pozna,wiec chce kupic przez net,ale nie wiem czego szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeg ja nie szukalem zawiasów tylko wkrecilem wkretem zderzak w inne miejsce. NIestety ale co niezrobisz to zawsze bedzie spadac

Ech...no to lipton,szpara jest taka,jakby w tyl dostal.W sobote wybieram sie na wioche,wiec tam zdejme caly zderzak i chyba tez wezme w lapy te wkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Panowie potrzebuje na predce dowiedziec sie o mocowanie zderzaka.Ostatnio po wjechaniu w dolek mialem obcierke chlapczami,a ze plastik z ktorego sa wykonane,jest twardy i nie do polamania,wiec wyrwalo mi zderzak z bocznego mocowania.Chcialem sie dowiedziec jakie sa tam spinki,poniewaz odstaje bo po bokach i lekko opadl jakby trzymal sie tylko na dolnych srubach.Najlatwiej byloby mi podjechac do serwisu i tam zakupic,ale pracuje do pozna,wiec chce kupic przez net,ale nie wiem czego szukac.

 

Zerknij w tym temacie:

http://www.nissanklub.pl/?showtopic=48339&st=0&p=569580entry569580

Co prawda ja mam kombi ale spinki są te same. Zamawiałem z USA. Zamiennik a cena bardzo przystępna.

Pozdrawiam.

Bart.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zauwazylem ze u mnie tez "podupadl" z prawej strony zderzak - znaczy sie ze peknieta bedzie jakas lapka/zatrzask...lub spadl poprostu z jakiegos? jak do tego zabrac sie bezpiecznie, aby nie ulamac dodatkowo innych czesci aby sprawdzic, jaka przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupicie cztery komplety to praktycznie będziecie mieli 5 kompletów bo zatrzasków jest 5 w komplecie.

Pozdrawiam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupicie cztery komplety to praktycznie będziecie mieli 5 kompletów bo zatrzasków jest 5 w komplecie.

Pozdrawiam.

Bart.

Też bym się dopisał do zamawiających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pięciu chętnych - czyli możemy zrobić zrzutę na cztery komplety mocowań (piąty dostajemy gratis).

 

Ja też ! ja też !

 

Proszę niech pomysłodawca zrzutki albo ktoś kto już zamawiał z USA te spinki poda nr konta to się zbierze jedno zamówienie i każdy będzie wiedział ile wpłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,nie mam na nic czasu.Ostatnio tylko praca i wies;/ Dokladnie jak kolega napisal,moze ktos z Was juz zamawial,to wie co i jak.Dla mnie w sumie najwazniejsze byly te symbole,bo teraz latwiej szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie wymyślicie to mogę wam to zamówić bo ja już kupowałem tam te spinki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do kombi czy do hatchbacka ? Bo ja u siebie te plastiki mam jakby mniejsze a mam hatchbacka i w sumie muszę się wybrać so serwisu ile krzykną za to bo też mi zderzak odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do kombi czy do hatchbacka ? Bo ja u siebie te plastiki mam jakby mniejsze a mam hatchbacka i w sumie muszę się wybrać so serwisu ile krzykną za to bo też mi zderzak odstaje.

 

Są takie same we wszystkich wersjach nadwozia.

W Almerze N15 też występują te same ale tylko w wersji sedan z tą różnicą że w Primerach są po dwa na jedną strone a w Almie jeden.

Poza tym jak Ci zderzak odstaje dość mocno to spinki mogą nic nie dać - po proatu jest zdeformowany. Ja miałem to samo w kombiaku i kupiłem inny - mniej odstający :) - ale wygląda to o niebo lepiej.

Pozdrawiam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

Ile w końcu jest chętnych i po ile się zrzucamy? czy ktoś wie jak to wygląda z kosztami wysyłki? Czy koszt wysyłki kilki kompletów jest taki sam jak koszt wysyłki jednego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie jak to zamówić i skąd, dlatego zwróciłem się do kolegów z zapytaniem czy ktoś ich przypadkiem nie będzie kupował, żebym się mógł dopisać do zamówienia. Jeżeli ktoś jest w stanie złożyć zamówienie to ja się piszę na 100%!

Dla mnie 1 komplet proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię listę chętnych na te zatrzaski, proszę pisać do mnie na pw imię, nazwisko, miasto zamieszkania oraz liczbę kompletów (komplet = 4 spinki). Normalnie komplet to 5 spinek, ale potrzeba 4 do zamontowania zderzaka, więc z pozostałych zrobimy kolejny komplet i ogółem wszystkim wyjdzie taniej. Konkretną kwotę oraz numer konta, na które należy wpłacić kasę podam po zrobieniu listy. Kwota będzie zależeć od ilości chętnych, no i oczywiście im więcej chętnych tym taniej ;) Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...