Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] mocowanie tylnego zderzaka


grzeg255
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spokojna Twoja rozczochrana ;)

 

O.K. :wave: A swoją drogą przyjżyj się. Gdzie ona rozczochrana ? :) :)

Edytowane przez zbylan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doliczyli wtedy 150 PLN od 20 kpl bodajże czyli w naszym przypadku doszło po 7,5 zeta/os. dodatkowo tak że tragedii nie było.

Jak zamawiałem 1 kpl. to cła nie doliczyli a poza tym przesyłka w niecały tydzień doszła.

Z tą wartością to tak jak pisałem. Używana rzecz o wartości 50$ i cło mi naliczyli.

Nie licząc tego że czasami Ci rozbebeszą paczkę albo to co w niej jest niejednokrotnie uszkadzając.

Tak miałem jak coś z Hong Kongu szło.

Jak lampy zamawiałem używane z Nowej Zelandii to też cło doliczyli.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bart-qlka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzowniłem na informację celną,

cło doliczane jest w momencie, gdy wartość przesyłki przekracza 150 Euro, czyli przy 5 kompletach, tej wartości nie przekraczamy. Więc raczej nie powinni nic doliczać, o ile nadawca wpisze właściwą wartość przesyłki i nie zawyży jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - używana rzecz, wartość 50$ - doliczyli cło. Więc nie wiem od czego to zależy. Chyba od tego jaki celnik ma dzień.

Tak czy inaczej przesyłki otwierają a mi nawet kiedyś jakiś debil z UC co nie umiał używać właściwie śrubokręta wziął i na chama wyłamał obudowę z zasilacza. Potem to złożył i przybili stempel że przyszło uszkodzone z zagranicy. Akurat. Chamstwo i tyle. Najgorsze że nie ma się do kogo poskarżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, czas dalej z tym ruszyć.

z luźnych obliczeń wychodzi niecałe 50zł za komplet z przesyłką ode mnie do każdego z Was.

Jeśli Pasuje Wam taka cena, to każdemu zainteresowanemu na PW podam nr konta ( życie nauczyło mnie by nie wykładać za innych ;) ) i będę czekał na przelewy, jak uzbieram wszystko - zamawiam.

 

Jeśli ktoś uzna, że cena mu się nie zgadza, z chęcią przedstawię na PW jak do tej ceny doszedłem :)

Mam nadzieję, że to będzie cena ostateczna, ale jeśli rzeczywiste koszty znacząco przerosną sumę zbiórki, będę musiał się upomnieć o dopłaty ;)

 

To jak, lecimy dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

spinki zamówione, teraz tylko czekać :)

 

Chłopaki, mam dobre wieści :) Przed chwilką dotarły do mnie spinki. Celnicy nic nie doliczyli, więc jest OK.

Podeslijcie mi na PW swoje adresy, gdzie mam to wyslac, i pewnie do konca tygodnia jakos porozsylam :)

 

--------------------

Czy do wszystkich spinki dotarły?? jak narazie mam tylko jedno potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.Czy może ktoś będzie robił kolejną akcję z tymi felernymi spinkami do tylnego zderzaka?Zamówił bym sam ale nie znam angielskiego i wogóle nie mam pojęcia jak to zrobić.Jak by ktoś kombinował to ja jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to komuś pomoże i nie będzie musiał sciągac spinek z zza oceanu, mój sposób na opadający zderzac:

- zdejmujemy zderzak;

- w spinki od dołu kręcamy malutkie wkręty tak żeby ich czubki wystawały jakiś milimetr

- składamy wszystko do kupy (włożenie zderzaka w spinki może by trudne ale do zrobienia)

- przykręcamy zderzak i pijemy zimne piwko w nagrodę przyglądając się dobrze wykonanej robocie ;)

 

P.S. Ja jeżdżę tak od trzech miesięcy (ponad 2k km po polskich drogach) i wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Czy może ktoś będzie robił kolejną akcję z tymi felernymi spinkami do tylnego zderzaka?Zamówił bym sam ale nie znam angielskiego i wogóle nie mam pojęcia jak to zrobić.Jak by ktoś kombinował to ja jestem chętny.

Prawde powiedziawszy znajomość angielskiego nie jest tu jakoś specjalnie potrzebna. Ja np nie znam ;)

Jeśli jesteś z stanie z grubsza rozszyfrować co piąty wyraz to się połapiesz - tu nie ma filozofii.

Musisz mieć konto paypal a na nim środki (spinki + koszt wysyłki do PL), a w samym sklepie zamawiasz tak jak w każdym innym. Spinki spokojnie znajdziesz po numerze części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie!

Czy ktos miałby komplet spinek, zeby mnie poratować?? Dziadzio mi wjechał w tylny zderzak, idzie go odratować, ale spinki połamało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Panowie!

Czy ktos miałby komplet spinek, zeby mnie poratować?? Dziadzio mi wjechał w tylny zderzak, idzie go odratować, ale spinki połamało...

Witam. 

Posiadam 2 komplety takich spinek.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

 

Moje pytanie trochę inne, ale w tym wątku znajdę zaprawionych w bojach.

P11.144 kombi.

Dostałem wczoraj lekki strzał w zderzak, który w efekcie zeskoczył z jednej strony z metalowego kształtownika z tyłu.

Wygląda, że wystarczy go odkręcić przy jednym nadkolu i włożyć gdzie trzeba.

W związku z tym pytanie:

dużo to pieprzenia zdjąć?

doświadczenie zerowe, nie mam dostępu do kanału, druga para rąk się znajdzie.

Nie wiem czy rzucać się samemu czy podjechać gdzieś.

 

Z góry dzięki,

Kuba

 

PS. Żaden dobry uczynek nie pozostanie nieukarany, Scholowałem studentkę z ekspresówki, a że dziewczyna ważyła jak większy ratler a w hamulcu wspomaganie się skończyło, to wyszło jak wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...