Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] mocowanie tylnego zderzaka


grzeg255
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też otrzymałem spinki paczka doszła w piątek ale z braku czasu odebrałem ją dopiero dziś . Ładnie w pudełeczko sobie niech leża w szafce może kiedyś się przydadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dobrze by było jakby wszyscy do których spinki doszły potwierdzili że je dostali wtedy można definitywnie zamknąć sprawę.

Z mojej strony wszystkie wpłaty wpłynęły tylko nie mam potwierdzenia odbioru od wszystkich.

Pozdrawiam.

Bart.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dobrze by było jakby wszyscy do których spinki doszły potwierdzili że je dostali wtedy można definitywnie zamknąć sprawę.

Z mojej strony wszystkie wpłaty wpłynęły tylko nie mam potwierdzenia odbioru od wszystkich.

Pozdrawiam.

Bart.

 

Bart ja też bardzo dziękuję paczka dotarła już piątek odebrałem dzisiaj

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak Panowie?? Spineczki powymieniane?? Ja jutro odbieram auto z lakierni,bo mialem mala przycierke przednim blotnikiem i zlecilem odrazu zamocowanie tylnego zderzaczka,mam nadzieje,ze juz bedzie tip top.

Edit:Auto odebrane,no i w koncu zderzak nic nie odstaje:)

Edytowane przez grzeg255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

czy ktos przewiduje drugą edycję akcji?? :P

Witam. Jestem całkowicie "zielony" więc z góry przepraszam wszystkich forumowiczów za błędy jakie popełnię.

Również jestem chętny na powtórzenie wspólnej akcji zakupu "mocowań tylnego zderzaka". Mam nadzieję, że doświadczeni forumowicze klubu nissana pomogą żółtodziobom.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.

Możemy coś pomyśleć.

Wkrótce będę coś ciągnąć ze stanów więc szansa jest.

Piszcie na priva kto ile czego potrzebuje.

Nawiasem mówiąc to jeszcze mi jedna paczka została bo ktoś - już teraz nie pamiętam kto - miał zapłącić poźniej i temat się urwał. No ale obiecałem jeszcze komuś wcześniej więc się nie załapiecie na ten egzemplarz akurat.

Co do ściągnięcia ze stanó nie mogę wam zagwarantować kiedy to będzie u mnie.

Ja macie PayPal to możcie indywidualnie na swój adres zamówić. Ja tak zamawiałem pierszą paczkę i nie było problemów - przynajm,niej ominęło urząd celny. Potem przy 20 już tak fajnie nie było.

Pozdrawiam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem chętny na 100% na jeden komplet (czyli cztery uchwyty przykręcane do karoserii+4 metalowe spinki dokręcane wkrętami-przez te spinki właśnie cały problem, bo gdy wylecą to powstaje ta brzydka szczelina). Niestety nie posiadam indywidualnego konta PayPal. Dlatego liczę na to, że znajdzie się jeszcze kilka chętnych osób na te mocowania tak jak poprzednim razem, aby koszty były mniejsze.

Edytowane przez ARO_OA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem jakis czas temu, oczywiscie ciagle jestem zainteresowany kompletem. wiec gdyby akcja byla powtarzana to sie jak najbardziej na to pisze.

 

co do zamawiania samodzielnego... boje sie ze przesylka paczuszki spinek ze stanow jest nieoplacalna. dlatego moja nadzieja lezy w zamowieniu zbiorowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem jakis czas temu, oczywiscie ciagle jestem zainteresowany kompletem. wiec gdyby akcja byla powtarzana to sie jak najbardziej na to pisze.

 

co do zamawiania samodzielnego... boje sie ze przesylka paczuszki spinek ze stanow jest nieoplacalna. dlatego moja nadzieja lezy w zamowieniu zbiorowym.

 

Czy ja wiem czy nieopłacalna?

Właśnie sprawdziłem i na chwilę obecną 1 kpl wraz z wysyłką do Polski wychodzi $15,73.

Czy drogo? Sami oceńcie.....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage cene spinek w ASO, to prawie wszystko w tej sytuacji jest oplacalne :P i jesli sie okaże ąe nie bedzie wznowienia akcji, to oczywiscie zamowie samodzielnie, bo 45zl to faktycznie nie duzo, ale jesli do skutku dojdzie zamowienie zbiorowe, to czemu nie? przynajmniej na piwo zostanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal na 100% jestem zainteresowany kupnem tych "spinek", więc jest nas już dwóch. Mam nadzieję,że kolega Bart pomoże nam załatwić ten temat. Ale może jest jeszcze ktoś chętny na te mocowania?

Edytowane przez ARO_OA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zamówieniem indywidualnym jest jeszcze jeden plus. Będzie dużo szybciej z uwagi że nie poleci to przez urząd celny.

Poczytajcie poprzednie posty kiedy spinki zamówiłem a kiedy przyszły. Jak zamawiałem kiedyś dla siebie 1 kpl to trwało to poniżej tygodnia.

Pozdrawiam.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomus75,

gdzies na poprzednich stronach jest link do ebay'a amerykanskiego - tam szukaj spinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że jak naciskam ten link przekierowuje na stronę nissan club :( chyba link wygasł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomus75 link jest na pierwszej stronie, slowo "spinki" pogrubioną czcionką - działa, bo sprawdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...