Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sensowna nawigacja w QQ


Gość janusz-pawlak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość janusz-pawlak

No nareszcie coś pozytywnego o nawigacji NC w QQ. Użytkuję ją od 3 miesięcy i coraz bardziej akcepuję! Oczywiście przesiadłem się z wypasionej przenośnej i bardzo niepraktycznej tom-tomowskiej.Ale coś za coś . Nareszcie nie muszę jej ciągle od i podłączać.Po GOP-ie sprawuje się całkiem dobrze, zna uliczki nawet bardzo peryferyjne - co prawda we wcześniejszych postach miałem trochę zastrzeżeń do pokrycia niektórych obszarów, ale np. inne są lepiej zobrazowane niż na Tom-Tomie.Czytelność /duży ekran/ oraz pełna integracja z telefonem i zasobami muzycznymi /BOSE gra super/ pozwala zapomnieć o mankamentach.

 

Się zgadzam, jednakże NIE akceptuję sytuacji, że na mapie jest np. miasto MIKOŁÓW, są ulice, a nie mogę go wpisać (MIKOLOW, Mikolow, mikolow, ...)do nawigacji.

 

Napisałem do NAVTEQ co mam zrobić oraz jak mogę wykonać upgrade mapy (jest już do kupna 2010) który dostarczają tylko na CD lub DVD,

czy znana jest skuteczna metoda przepisania z CD na kartę SD.

 

Jeśli odpiszą, że MIKOŁÓW nie jest błędem mapy a błędem softu NISSAN CONNECT to zwrócę się do dilera o usunięcie wady.

 

jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zgadzam, jednakże NIE akceptuję sytuacji, że na mapie jest np. miasto MIKOŁÓW, są ulice, a nie mogę go wpisać (MIKOLOW, Mikolow, mikolow, ...)do nawigacji.

 

Napisałem do NAVTEQ co mam zrobić oraz jak mogę wykonać upgrade mapy (jest już do kupna 2010) który dostarczają tylko na CD lub DVD,

czy znana jest skuteczna metoda przepisania z CD na kartę SD.

 

Jeśli odpiszą, że MIKOŁÓW nie jest błędem mapy a błędem softu NISSAN CONNECT to zwrócę się do dilera o usunięcie wady.

 

jp

To rzeczywiście denerwujace. Też mnie to już spotkało z kilkoma adresami miast z GOP-u !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość janusz-pawlak

467,67 zapłaciłem za nowy soft 2010.

Miałem czekać miesiąc, dostałem po 10 dniach.

 

Mogę wpisać Mikolow (lub Mikołów) i jest efekt, czego nie mogłem w 2009

Po pierwszej jeździe widać że są uaktualnienia

jak duże to się okaże za kilka dni

 

jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Skąd pobieracie aktualne POI do Nissan Connect? Ja osobiscie nie ściągam mowych bo wtedy sor nakładają ze starymi i masz wtedy podwójne ostrzeżenia jak ten sam poi bedzie juz w navi w aucie ale listę masz na stronie http://ump.waw.pl/wszystkie.htmla instrukcja jest na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak aktualizujesz POI skoro nie wgrywasz nowych? Nie da się najpierw wykasować tego co już jest wygrane do Nissan Connect i dopiero zrobić update żeby nie było duplikatów punktów?

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrywasz plik z nowymi a nie aktualizujesz. Ja osobiście tego nie robiłem ale temat był juz na forum bodajże w "nawigacja działa, ale..." Poszukaj tam jest wszystko dokładnie opisane jal to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...