Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Primera P-12


Gość makaron11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Kupilem naklejke z napisem Nissan klub polska przyszla ona w tragicznym stanie cala pogieta sie nie nadaje na szybe. Wiec nie polecam kupowac te cos w naeszym sklepiku.

Ja też kupiłem taką naklejkę i do mnie przyszła w stanie nienaruszonym. Myślę, że nie jest to wina "naszego sklepiku" tylko kogoś (być może listonosza), kto zniszczył przesyłkę po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowale nawigacje Route 66 i tom tom mobile na mojej n-gage,nie tak zle,dzieki torrentowi i emule sciagnelem mapy i same programy,pozyczylem od kumpla odbiornik gps i rura, ladnie smiga,naprowadzanie glosowe i mapy za free :D teraz kupuje ppc + gps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Eee tam X-Traila, ja bym Patrola brał ;)
Eee no pewnie. ;) Tylko po pierwsze rywalem Ravki jest raczej X-Trial. :) A po drugie, kupowanie Patrola, żeby tylko jeździć po ulicach jest troche bez sensu. Na polskie drogi X-Trial jest fajny. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskie drogi X-Trial jest fajny. :)

Spoko. Byłem kiedyś na jazdach próbnych terenowych Nissanów no i najfajniej mi się jeździło Patrolem dlatego tak napisałem. No i duży jestem a tam najwięcej miejsca ;)

 

BTW gratuluję fajnego koloru autka :)

 

Trochę off topic ale już wracamy do głównego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Byłem kiedyś na jazdach próbnych terenowych Nissanów no i najfajniej mi się jeździło Patrolem dlatego tak napisałem.
Mnie chodzi o to, że trochę szkoda wydać tyle kasy na samochód terenowy i jeździć tylko po drogach. A i komfort resorowania jest gorszy od limuzyn.
BTW gratuluję fajnego koloru autka :)
No też właśnie zauważyłem że masz ten sam. ;) Najlepszy kolor Nissana, zaraz po błękitnym na Skylinie! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplacalo mi sie bo za transport zaplacilem 1000$ + akcyze i koszty naprawy
A ile akcyza?? A że tak powiem wtykami jakimiś to załatwiałeś, czy zwykły śmiertelnik też tak może? ;) A jak jest z autami nowymi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz w dziale "Samochód kupię/sprzedam". Ale małe szanse... Na forum istnieje mocna opozycja do Nissanów - owoców współpracy z Renault... A ja Wam mówię, że to świetne auta! Napisz też więcej szczegółów!

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...