Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Primera P-12


Gość makaron11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć

Nie odpowiadałem bo nie było mnie tydzień.

Silnik 1,8 a wersja trudna do ustalenia - ponoć w Niemczech nie obowiązuj podziały: Visia... itd.

Ja mam: ksenony + spryskiwacze, alufelgi 16, światła przecimgielne przód, kamera, 6 poduszek, kierownica w skórze. Nie ma nawigacji i systemu do obsługi komórki.

Chyba opłacę a-casco - tylko muszę założyć drugie zabezpieczenie. Nie wiem czy da się założyć blokadę na dźwignię zmiany biegów (do tego mam największe zaufanie). W salonie namawiają mnie na alarm nissanowski (za 1200) - bo jest gotowa instalacja i będzie z kluczyka. Trochę drogo jak na alarm.. Jak myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie namawiają mnie na alarm nissanowski (za 1200) - bo jest gotowa instalacja i będzie z kluczyka. Trochę drogo jak na alarm.. Jak myślicie.

 

ja wogle nie miałem gotowej primery na alarm ale nie montowałem w salonie tylko w innym zakładzie i tez mi zrobili tak ze mam w kluczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć przymierzam sie do kupna P12ki 1-2 letniej, lub nowej almery, ale jeszczesię waham, gdzie za ile - no wiecie wybór duży.

Co do alarmu 1200 PLN - nie warto - to standardowy Challenger - montowany w Toyotach itp, Centralka tego alarmu ma podłączenie do specjalnego programatora (może być laptop z interfejsem) i jest możliwość zaprogramowania kluczyków (pilotów w kluczyku) - więc programują mu standardowe kluczyki od danego auta. Challengera kupisz na Allegro za 400-600PLn zależnie od modelu z dodatkowo antynapadem i np. czujnikiem odholowania. Założenie nie powinno wynieść więcej jak 200 PLN (warunek jest taki, że montażysta musi mieć do niego programator - jeśli nie ma nie zaprogramuje Ci kluczyka, więc będziesz musiał oprócz kluczyka targać pilota, który dostaniesz w zestawie. Podłączenie centralnego do alarmu nie stanowi zadnego problemu - alarm wysyła impuls na siłowniki w drzwiach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Mam niemały dylemat:

poszukuję od jakiegoś czasu rodzinnego samochodu.Mam aktualnie do wyboru:roczną Primerę P12 (rejestracja 2004 model 2003) 1,9 dci lub nową (salon) ale w starej budzie Octavię.Octavia jest o prawie 10 tyś. droższa,dają 2 letnią gwarancję.Obie propozycje wiążą sie z zaciągnieciem długoletniego kredytu dlatego chciałbym by ten samochód funkcjonował przez dobrych parę lat.Przeczytałem wszystkie dotychczasowe wypowiedzi i to mnie ośmieliło do zadania tego pytania, gdyż widzę pewną opozycje co do modelu P12. Za wszelkie rady z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci Primerę. Jak na razie model mojego taty stał w serwisie tylko z powodu kolizji i "powikłań". To na prawde niezłe autko i jeśli będziesz się stosował do ogólnie pojętych zasad jazdy turbo dieslem to myślę, że nie będzie problemu.

Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam P-12 ale silnik 2.2DI spisuje sie bardzo dobrze jest bardzo żwawy ale sporowato pali. Miejsca z przodu jak i z tyłu jest bardzo dużo.

 

P.S Ja Mam akurat na zbyciu P-12 ale z 2002r Full opcja ze skóra beżową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam czy ktos wie który to jest bezpiecznik od halogenow ??

bo chyba mam spalony a nie chcem kazdeko po koli sprawdzac

Poszukaj na tej mapce, którą masz na klapce, coś w stylu "Anti fogg lights" czy coś takiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
...

Jest tu gdzieś haczyk?

 

Oczywiście HACZYK!!

 

Marcin

 

Pewnie własciciel był bardzo zawiedziony tym autem jeśli po pół roku zdecydował się sprzedać. Mozliwe też że kupił po ekstra promocyjnej cenie i opłaca mu się sprzedać żeby wziąc teraz takie jakie spełnia jego oczekiwania :roll:

 

Ile niby kosztuje nowy? Oto przykładowa oferta promocyjna więc tamta cena jest z kosmosu

http://www.autoscout24.de/home/newcars/new...tsg_detail_bild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy nie wiem czy to taka wielka okazja, gwarancja już leci od poł roku, auto nie jeźdzone. Na gotowo do kraju z opłatami mógłby wyjść moze nawet 80 tys. (może wiecej) - cena nowego w salonie w Polsce w tej chwili chyba 85 tys.zł.

Ten drugi za 14 tys EUR to może byc okazja, u nas 2.2 dCi w kombi kosztuje 120 tys. i nie ma promocji na nie (nie wiem czy wogóle jeszcze sa 2.2 w tej chwili), ale jest to model sprzed FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
Ten pierwszy nie wiem czy to taka wielka okazja, gwarancja już leci od poł roku, auto nie jeźdzone. Na gotowo do kraju z opłatami mógłby wyjść moze nawet 80 tys. (może wiecej) - cena nowego w salonie w Polsce w tej chwili chyba 85 tys.zł.

Ten drugi za 14 tys EUR to może byc okazja, u nas 2.2 dCi w kombi kosztuje 120 tys. i nie ma promocji na nie (nie wiem czy wogóle jeszcze sa 2.2 w tej chwili), ale jest to model sprzed FL.

Żadna wielka okazja. Dałem te linki w celu uzmysłowienia koledze marc ile kosztuje tam nowe auto i że jest tańsze od tego używanego z ogłoszenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest aby tak, że te silniki Nissana nie spełniają normy EUR4 i muszą je sprzedać do końca roku? Przeglądałem jakąś stronę niemiecką i tam nie było wcale nowych diesli?

 

Rozglądam się za 1,9Dci, 5D - ale interesuje mnie nowa - albo wersja demonstracyjna, rocznik 2005.

 

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...