Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja działa...ale


mark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza fotka Nissan Connect 2 (przynajmniej ja widzę to po raz pierwszy):

 

http://moto.pl/MotoP...23299.html?i=14

 

http://pictures.dealer.com/a/amsigroup/0047/53447a2c0a0d02b700882dfc6e3dea78.jpg

 

Ponoć w nowym Note ma być montowane od lipca, ciekawe, czy w QQ też planują jego montaż.

Edytowane przez finchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fotka Nissan Connect 2 (przynajmniej ja widzę to po raz pierwszy):

 

http://moto.pl/MotoP...23299.html?i=14

 

http://pictures.deal...dfc6e3dea78.jpg

 

Ponoć w nowym Note ma być montowane od lipca, ciekawe, czy w QQ też planują jego montaż.

Witam

Co z tego że nowy model jak tak samo oparty na mapach i systemie nissana ten sam bubel każda aktualizacja drogo kosztuje a ponadto mapy nieaktualne. Jakby zrobili to na windowsie ce6 lub androidzie można by stosować każdą mapę i mieć polską wersję a tak taki sam bubel jak stary model. Każdy radiotwarzacz z gps oparty na win ce6 lub 5 cz androidzie będzie lepszy. Tak że lepiej kupić samemu i zabudować niż mieć orginalny z nissana

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każda fabryczna nawigacja.... Bez przesady z tym bublem - jest OK

Witam

Może się źle wyraziłem w sensie elektronicznym ok ale softwarowym jest fatalna. Aktualizacje nie dość że bardzo drogie ale na dodatek bez polskiej foni i na dodatek mapy nieaktualne w porównaniu do MapyMap czy automapy. W mapiemap aktualizacja roczna ( reguły są 4) kosztują wszystkie razem kilkadziesiąt zł a dokładność nieporównywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą agit11. Fakt, że w aucie po lifcie z 2010 roku mam mapę z 2009, która nie widzi miasta 30 tysięcznego, a ma jakieś malutkie wioski to jakaś paranoja. Technologicznie nie ma to większego znaczenia bo urządzenia starszych dat z dobrym softem działają o wiele lepiej niż nasze NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, nie porównujemy AM do NC tylko AM do oprogramowania nawigacyjnego w NC. Płacisz 900PLN, ale to chociaż działa tak jak chcesz i nie ma wtop typu jak ta, którą wymieniłem post wyżej. Poza tym auto produkcji 2010 dostaje stare mapy i jeszcze Nissan Europa wmawia, że jest to dopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć że Auto Mapa w europie korzysta z Navtec; a w polsce z geosystems

wiec nie ma co się dziwić że u nas jest trochę słabo, ale Navtec w europie jest naprawdę chyba najlepszy; więc nie narzekajmy aż tak, ja wymieniłem na wersję F i narazie mnie nie zawiodła więc chcecie by było lepiej możecie im pomuc zgłaszając uwagi i niedoróbki, pisałem już o tym wcześniej, szkoda że navtec nie wspólpracje z geosystems

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest płytka CD do starszych systemów, czyli to: http://www.navigatio...g-5Shq1sr-pAcQ8

SD Card w/g producenta jest dostępna ta: http://www.navigatio...9641/en_GB/EUR/ i na moją wiedzę to jest wersja E (2012).

Edytowane przez Vosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczką od ponad roku QQ z 2009r i właściwie od początku mam kłopot z nawigacją.Pierwszym problemem jest to,że nawigacja z chwilą odpalenia auta nie działa,tak jakby się zawiesiła. Nie mogę w ogóle sterować ani navi ani radiem. Dopiero po kilku minutach wszystko działa ,przynajmniej mam taką nadzieję bo nie mogę ustawić innego języka(obecnie,, gada'' mi po włosku) Aż boję się wjechać do serwisu bo za samą aktualizację mapy wołają 900zł-Bydgoszcz. Proszę o jakieś wskazówki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język trzeba zmienić w ustawieniach,

To normalne ze system się trochę uruchamia ale to nie kilka minut raczej do minuty i wtedy rzeczywiście nie można sterować ale pózniej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język trzeba zmienić w ustawieniach,

To normalne ze system się trochę uruchamia ale to nie kilka minut raczej do minuty i wtedy rzeczywiście nie można sterować ale pózniej ok.

Próbowałam wielokrotnie ustawić inny język ale bez skutku.Tak jakby pewne funkcje działają a inne nie. A jeśli chodzi o sterowanie zaraz po uruchomieniu silnika to chyba nie do końca ok. bo u mnie to trwa ok 5 a nawet 10 minut :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to sprawdzić bo ja jestem laikiem w tych sprawach :)

 

Masz takie wejście na karte SD jak na zdjęciu?

 

 

post-43265-0-47464600-1361903232_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie że auto już nie na gwarancji??

możesz poszukać kogoś z karta D (na D jest aktualizacja systemu do nowszego, może jakieś błędy,) albo spróbuj wyciągnij katrę i zobacz jak szybko ci włączy się radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie że auto już nie na gwarancji??

możesz poszukać kogoś z karta D (na D jest aktualizacja systemu do nowszego, może jakieś błędy,) albo spróbuj wyciągnij katrę i zobacz jak szybko ci włączy się radio?

 

Sądzę że przyczyną nie jest karta tylko jakis bład systemu. Jesli znasz PIN do radia proponuje zresetowac je (odłaczyc zasilanie na kilka minut i ponowne podłaczyć - zdjąć kleme i ponownie załozyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na początek zresetować z pozycji samego radia: Setup/System/Reset Settings. Tylko jak to będzie po włosku? ;) I faktycznie sprawdź start radia _bez_ karty SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z serwisu i to na pewno nie wina karty lecz coś jest z radiem.Też proponowli mi zresetowanie przez odłączenie akumulatora.W serwisie nie naprawiają radia tylko wymieniają na nowe jeśli jest na gwarancji( mój nie jest )a koszt nowego to 12.000 więc 1/4 wartości auta :)

 

Setup/System/Reset Settings. Tylko jak to będzie po włosku? - Impostazione sistema

Nawet jeśli mogę sterować navi po naciśnięciu SETUP znów sie wszystko blokuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takiesamo wejście na karte i taka navigacja :)

A tak poza programem ....... masz tam jakąś kartę z nawigacja?

Czy zresetowałas system odłaczajac kleme?

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...