Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja działa...ale


mark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem :D dla tego dalej drąże i czekam na odp dwóch następnych :D


Ale ten Navibox byłby super wyjściem z sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :D dla tego dalej drąże i czekam na odp dwóch następnych :D

Ale ten Navibox byłby super wyjściem z sytuacji.

W Tobie cała nadzieja :)

 

Natomiast podoba mi się postawa Hondy, która daje możliwość rezygnacji z nawigacji fabrycznej Hondy na jakąś alternatywę. Bez problemu można to załatwić w salonie przy zakupie auta..

Edytowane przez elfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczyłaby opcja MirrorLink i telefon z tą funkcją i na ekranie fabrycznej nawigacji mielibyśmy nav z telefonu z pełną obsługą poprzez ekran dotykowy nawigacji ... a tak to trzeba szukać innego rozwiązania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S 3 ma opcję MirrorLink..a może QQ ma tę funkcję? Ktoś sprawdzi?

Nie znam się na tym, ale czy MirrorLink to kwestia oprogramowania, czy tez element sprzętowy? Jeśli oprogramowanie, to może by naciskać Nissana na dodanie tej funkcji..:)

Edytowane przez elfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MirrorLink musi być sprzętowo obsługiwany przez radio i przez telefon.

 

Podstawowym pytaniem odnośnie użytkowania innej mapy na NissanConnect jest pytanie na jakim systemie działa ten system. WindowsCE raczej chyba nie. Może zatem jakaś wersja Androida ? Trzeba poszperać w opcjach serwisowych, może coś da się ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II też Windows CE Dostałem od jednej z firm do której mailowałem propozycję,całkiem to konkretne :Dhttp://www.bartex-caraudio.pl/product_info.php?products_id=7598&osCsid=753842a9db53bf94fbd4d626b90f0a17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem sie na tym forum,temat rzuciłem,zobaczymy czy ktoś odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pejta! :D

Zaczynam szukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem,znalazłem i to na androidzie i na WIN ce,tylko ceny nie mogę wyszukać.

Napisałem do gościa co to prezentował w skodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić,funkcjonalność duża ,ale kasa też nie mała.Jest wybór albo WP albo nowy zestaw multimedialny,ale na takie rozważania jeszcze duuużo czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparcie jesteście ale może to i dobrze.

Gwarantuje że gdyby do ustrojstwo było na jakimkolwiek systemie Windows czy to ce 5 czy 6 to odblokowanie jego potrwałoby nie więcej jak 5 minut. jakikolwiek panel odblokowuje z sieci i mielibyśmy stacje multimedialną która przeczyta i odtworzy praktycznie wszystko.

Na forum navi juz trafiliście. Podałem wam wyżej nick chłopaka który sprawił ze AM stała sie ogólnie dostępna dla wszystkich do tego zajmuje się programami samochodowymi. Tam wasza nadzieja (a raczej beznadzieja :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że @pawel1980 (bo o nim piszesz) "wycofał" się parę lat temu, więc nie ma co się na niego powoływać. No chyba, że zmienił nick i jest tylko obserwatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zmienił cele na wyższe co nie oznacza ze pozostawi was w tej nadziei/beznadziei ;)

Edytowane przez kajusDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powiedzcie jaki ustawiacie typ trasy żeby navi w miarę sensownie ją wyznaczyła-czyli nie jakimiś zadupiami. Np. w AutoMapie wiem że ustawienie trasy bezpiecznej da mi przejazd głównymi drogami. Nie umiem wyszukać czym się charakteryzują ustawienia navi w nowym QQ. Bo krótka-najmniej km, szybka-najkrótszy czas, a ECO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECO poprowadzi Cię wybierając bardzo często drogi "gruntowe". Testowałem na własnej skórze.

Edytowane przez Michal_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko zależy od szczęścia. Ja juz zawsze przed trasa sprawdzam na necie drogę bo juz nie raz niezależnie od wybranej opcji w ustawieniach prowadzi po swojemu czyli każe zawracać na autostradach, jechać polami. Albo sprawdzać trzeba jadąc palcem po ekranie i ewentualnie dodawać miasta przelotowe jako waypointy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie jeden z minusów tego auta.. Nawigacja.. Ostatnio byłem w jednym z salonów innej marki(celowo nie pisze jakiej). Oni wprost informują ze można w prosty sposób zmienić navi na inna, pomimo że jest fabryczna. W tej marce da się.. Zdają sobie sprawę z niedoskonałości navi fabrycznej, a przede wszystkim z cen uaktualnienia.. I to mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyłem podóż do Chorwacji,miałem ze sobą Hołka,ale jechałem na NC2 i powiem Wam,że prowadziła bez problemu.Nawet jazda po wsiach HR odbywała się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...