Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja działa...ale


mark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karta dla NC1 z konćówką "F" (chociaż były też inne oznaczenia) faktycznie podobno miała błędy, natomiast na 2014/2015 podobno (bo już na 100% nikomu nie wierzę) ma oznaczenie KE288-LCN1E14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda oryginalna karta do NC (1) na rok 2013/2014, czyli poprzednia. Używam od czerwca i działa bez zarzutu. Najnowszej jeszcze nie widziałem, ale to z nią są podobno problemy z wyszukiwaniem adresów.

post-61360-0-33038200-1416900756_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o karcie o oznaczeniu "F" http://www.ebay.de/itm/171525579075. Here zrobiło niezłe zamieszanie z oznaczeniami kart (wyszło kilka). Nissan Polska po kilku telefonach i kilkunastu mailach nie potrafił mi odpowiedzieć (lub nie chciał) jaka karta jest do mojego auta na 2013/14 (nawet po numerze VIN). W końcu napisali, że KE28899ESD13 ale prawdopodobnie dane sa takie same jak na karcie 25920 BH00E czyli 2012/13. Dlatego odpuściłem sobie zeszłoroczna kartę. Na 2014/15 podobno (dane z sieci) jest  KE288LCN1E14 http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-NISSAN-CONNECT-SAT-NAV-SD-CARD-2014-2015-NEW-SEALED-/151415339802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze gdy bede odbieral auto na poczatku stycznia to mam sie upierac aby mi dali karte 2014/2015 KE288LCN1E14. Zgadza sie?

Ktos odbieral auto ostatnio? Jaka karta jest dodawana do samochodu obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze gdy bede odbieral auto na poczatku stycznia to mam sie upierac aby mi dali karte 2014/2015 KE288LCN1E14. Zgadza sie?

Ktos odbieral auto ostatnio? Jaka karta jest dodawana do samochodu obecnie?

Ta karta jest do NC1 a ty będziesz miał NC2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, wyjaśnijcie mi proszę jak to jest z tą kartą SD z mapami.

Problem jest następujący. 

Wczoraj kolega odebrał nowe QQ z salonu i okazało się, że karta jest z 2013 r.

Ma się kłócić o nowszą czy jak?

Pytam, bo ja też będę odbierał auto w tym samym salonie i nie wiem czy robić dym?  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbierałem pojazd z salonu razem ze sprzedającym przejrzeliśmy karty we wszystkich autkach jakie były na stanie salonu i wybraliśmy najnowszą wersję  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie , ze skoro sa nowsze mapy obecnie to mozesz sie domagac najnowszej obecnej na rynku. Nie moze byc tak, ze dostajesz jakas stara mape. Tyko pytanie jest jaka jest obecnie najnowsza dostepna karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kolega odebrał (wczoraj) dokładnie z tą kartą zamieszczoną na obrazku.

Proszę o odpowiedź czy jest dostępna nowsza karta dla QQ?

 

 

 

post-87564-0-46510800-1417277044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było. Bo już nastawiłem się bojowo, że jeśli wręczą mi taką kartę z 2013 r., to nie odbiorę auta z powodu niezgodności towaru z umową.  :angry:

Gdyby jednak było coś wiadomo o tym, że jest nowsza karta, to proszę o wiadomość.

A ja na wszelki wypadek spiszę sobie numery żeby nie wcisnęli mi jeszcze czegoś starszego.

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi z tego, ze to karta 2013/2014.

W zamieszczonym linku na pierwszym miejscu jest ogloszenie sprzedazy karty 2014/2015 co wskazywalo by na to ze sa jeszcze nowsze karty.

Czyli mimo, ze istnieja nowsze karty wciskaja stare ciagle. Tu juz widze pole do dyskusji z dilerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz Edek nam dołoży.  :whistle:

 

A ja mam prośbę. Jeśli ktoś będzie odbierał w najbliższych dniach auto z salonu, to proszę o informację jaką dostał kartę z mapami.

Ja oczywiście też się pochwalę. Jeśli uda mi się w dniu jutrzejszym sprzedać Passata (bo chętny jest), to w przyszłym tygodniu będę odbierał.

Edytowane przez colins
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Gdzie jest Edek?  :blink:

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapił przy sobocie? A może ma spotkanie z naszą moderatorką, bo przecież wiemy iż ma wtyki.  ;)

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek na Andrzejkach :D


Leje wosk i sprawdza czy czasami mu nie wyszło ,że nie ma racji z DiGs :D


DiG-t oczywiście :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kolega odebrał (wczoraj) dokładnie z tą kartą zamieszczoną na obrazku.

Proszę o odpowiedź czy jest dostępna nowsza karta dla QQ?

Najnowsza jest z lterką "C" np. tu http://www.ebay.pl/itm/Genuine-Nissan-Connect2-2014-Sat-Nav-SD-Card-Qashqai-Juke-Note-Micra-oryginal-/181599754880?pt=UK_CE_GPS_Accessories_Software_ET&hash=item2a48305a80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest podstawa aby domagac sie najnowszej mapy w aucie. Nie moga ci wciskac starej mapy skoro jest juz na rynku nowsza mapa. Ze niby za kilka miesiecy masz znowu zaplacic za aktualizacje?

Pejta, dzieki wielkie za odpowiedz. Mysle, ze informacja ta wielu kupujacym bardzo sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregson, z tego co kojarzę, to swój samochód odbierał będziesz po nowym roku, a wtedy ta karta wskazana przez pejta zapewne będzie na porządku dziennym. Ja natomiast mogę nie mieć wiele do gadania, bo kupiłem samochód z placu i z tego co wiem, to został on wyprodukowany w okolicach października. I jak przypuszczam, to przyjechał pewnie z kartą z wcześniejszego wydania więc chyba mało prawdopodobne żebym dostał nowszą. Tak więc nie wiem czy jest sens się kłócić. No cóż - pojutrze chyba w końcu odbiorę to auto i zobaczę co da się z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłócić może nie - bo z drugiej strony - gdzie masz napisane, że musi być z najnowszymi mapami? Ma być nawigacja? jest. Działa? Działa.

Choć takie podejście ze starymi mapami jest mocno wkurzające.

Więc kłócić bym się nie kłócił - ale zapytać: zapytam [jeżeli będzie inna]. Ja być może swojego będę odbierał do piątku - takie miałem zapewnienie (kasa w czwartek przelana - teraz czas na rejestrację (leasing) i przegląd zerowy).

Tym bardziej, że ktoś tu się "chwalił", że jak odbierał swojego - to z panem z ASO przelecieli inne oczekujące na wydanie QQ by podmienić kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocic sie nie musisz ale podyskutowac mozesz. :)

Ale karminadel, jest podstawa do dyskusji bo skoro na rynku jest nowsza mapa to niby dlaczego masz dostawac stara? Idac tym tropem to jak dieler da ci karte sprzed 3 lat i co wtedy? Dziala? dziala, to niby nie masz podstaw do dyskusji?

A tez widzialem w ktoryms watku, ze masz dostac samochod z najnowsza aktualna mapa.

Nie wyobrazam sobie sytuacji ze dostaje z jakas starsza mapa. Dlatego tak bardzo mnie ineteresuje odpowiedz jaka jest obecnie najnowsza mapa.

To jak tak ktos oblecial inne samochody i wyciagnal karte to znaczy ze ktos inny dostanie stara?

No tak, nie kazdy kupujacy jest swiadom tego.

Mnie akurat zalezy na jak najnowszej mapie bo czesto w weekendy wyjezdzam i widze ze drog sie buduje naprawde duzo.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymałem wielce interesującą odpowiedź z centrali Nissana, gdzie zwróciłem się z podobnym zapytaniem jak tutaj o najnowszą kartę do QQ.

Zadałem im nieco podchwytliwe pytanie, bo napisałem, że proszę tylko o pomoc w doborze najnowszej karty do QQ wrzucając jako załącznik obrazek karty. Odpisali mi, że ta karta z obrazka nie jest najnowsza i jest już dostępna nowsza, po zakup której zapraszają do najbliższego dealera.

To ja im na to wygarnąłem z grubej rury, że taką właśnie, nie najnowszą kartę otrzymał kolega odbierając auto zaledwie kilka dni temu (bo to prawda) i ja mam teraz uzasadnione obawy co mi w salonie wcisną.

No ciekawe co mi teraz odpiszą?  :gun:

post-87564-0-24108300-1417438616_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymałem wielce interesującą odpowiedź z centrali Nissana, gdzie zwróciłem się z podobnym zapytaniem jak tutaj o najnowszą kartę do QQ.

Zadałem im nieco podchwytliwe pytanie, bo napisałem, że proszę tylko o pomoc w doborze najnowszej karty do QQ wrzucając jako załącznik obrazek karty. Odpisali mi, że ta karta z obrazka nie jest najnowsza i jest już dostępna nowsza, po zakup której zapraszają do najbliższego dealera.

To ja im na to wygarnąłem z grubej rury, że taką właśnie, nie najnowszą kartę otrzymał kolega odbierając auto zaledwie kilka dni temu (bo to prawda) i ja mam teraz uzasadnione obawy co mi w salonie wcisną.

No ciekawe co mi teraz odpiszą?  :gun:

attachicon.gif20141129_130500.jpg

To im swinie podlozyles :) :)

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...